FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4473 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jak wyznac uczucia ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak wyznac uczucia ?"   

mateo404
 Wysłana - 2 grudzień 2008 16:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Od dwoch miesiecy podoba mi sie pewna dziewczyna (chodze z nia do jednej klasy) czesto gadam z nia przez GG, lecz w szkole cisza ... ciagle sie jej przygladam (zauwazyla to i juz kilka razy mnei zlapala wzrokiem) i zdaje mi sie ze ona tez mi sie czasem przyglada kiedy nei patrze akurat w jej strone, do tego gdy jestem w poblizu to czesto sie usmeicha
Noi problem jest taki ze chcialbym jej wyznac ze sie ona mi sie podoba tylko kompletnie nei wiem jak ;/
Ona nie jest typem fotkowiczki ani imprezowiczki ... niestety woli siedziec w domu wiec zaproszenie ja do kina albo na spacer odpada :/
Wiec jak wyznac swe uczucia zeby nie wyjsc na idote ? Jak to powiedziec ? "Podobasz mi sie" ?

Pan_kracy
 Wysłana - 2 grudzień 2008 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

skad wiesz ze woli siedzieć w domu ?

mateo404
 Wysłana - 2 grudzień 2008 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jak mowilem - sporo z nia gadalem przez GG i sie dowiedzialem ze woli siedziec w domu niz wychodzic :] Po drugie chodza z nia do klasy 3 lata wiec troche ja znam :P

Andromedaa
 Wysłana - 2 grudzień 2008 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

A może ściemna z tym siedzeniem w domu i liczy na to, że gdzieś ją zaprosisz
Baby są przewrotne i rzadko mówią to co mają na myśli

Ekspert -

GoldenEyes
 Wysłana - 2 grudzień 2008 16:48      [zgłoszenie naruszenia]

nie wydaje mi sie,zeby nie lubila gdzies czasem wyjsc
tez nie jestem typem imprezowiczki,ale dobrze gdzies dupe ruszyc
zreszta jak nie klub/reastauracja/kino to od glupiego spaceru jeszcze nikt nie umarl

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

annihilus
 Wysłana - 2 grudzień 2008 16:48      [zgłoszenie naruszenia]

idź lepiej na siłownie pocwiczyć

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2008-12-02 16:49:27

Znawca -

feerenc
 Wysłana - 2 grudzień 2008 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

... i weź ją ze sobą

marcin-ek
 Wysłana - 2 grudzień 2008 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

to ciesz sie z tego powodu bo dobrze trafiłeś .Ze nie jest imrpezowiczką to nie znaczy ze lubi siedziec tylko w domu , Spacer - to jest dobre rozwiązanie .

Specjalista -

mateo404
 Wysłana - 2 grudzień 2008 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

Raczej to nie sciema ... ona nei mieszka u mnei na osiedlu tylko w domu jedno rodzinnym ale z opowiadan jej kuzynki (chodza z nia i jej kuzynka do jednej klasy) to ona wogole nie lubi wychodzic z domu ... rozmyslam nad popytaniem sie jej kuzynki ... tyle ze ona z kuzynka przerwach zawsze sa razem a po szkole nie mam jak jej zapytac bo ona jezdzi samochodem (razem z nia jezdzi ta dziewczyna) wiec tez nie mam szans ;/ i przez GG tez nei moge sie jej zapytac bo ona nie ma neta ;/) wiec ciezka sprawa ;/

Andromedaa
 Wysłana - 2 grudzień 2008 16:58      [zgłoszenie naruszenia]

Bla, bla, bla wymyślasz
Umów się i tyle.

Ekspert -

marcin-ek
 Wysłana - 2 grudzień 2008 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

Wiec jak wyznac swe uczucia zeby nie wyjsc na idote ? Jak to powiedziec ? "Podobasz mi sie" ?

z tym to poczekaj , zawsze na to będziesz miał czas . Pierw pogadaj z nią normalnie na zywo , obadaj sytuacje , moze stwierdzisz jak ją poznasz ze nie jest stworzona dla Ciebie ? Po co się tak srasz na siłę z tym wyznawaniem uczuć . Poznajcie sie troche ..

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak wyznac uczucia ?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: co począć?? | Dziwny przypadek | End of my story… | tematy rozmów z laskami... | następne kroki | Miłość i zdrada | rozwód kosztuje tylko 600zł | Lipa | jak odzyskać miłość? | Szkolna miłość | Sens miłości | Zerwać ???? :( | Kocham Przyjaciolke !!!!! | Kobiety... | takie pytanie! | PREZENT!!!!!!!!! | klony | kod kontrolny | fellatio | Przenikanie się świata realnego i fantastycznego w literaturze Określ, jaką funkcję pełni to zjawisko w wybranych utworach literackich | kuba | bezpłatne | Londi | młot na czarownice | astrologia | Julia Volkowa | doA,adowanie heyah | przyA,apany | roksa nagrywa | enginego | betfair | magda wójcik | piosenki do tańczenia | fluoxetin | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.