FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 18471 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jak wzbudzić zazdrość?... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak wzbudzić zazdrość?..."   

PaulaKrS
 Wysłana - 23 styczeń 2006 19:23      [zgłoszenie naruszenia]

jeju ja nie trawie i nienawidze tego jak moj chłopak jest o mnie zazdrosny wtedy robi mi sceny i wali godzinne kazania wQrwia mnie np.sprawdzanie typu czytanie smsow,patrzenie kto mi strzalki puscil a jak juz stoje na przerwie i gadam z jakims kolesiem i niechcaco go dotkne to juz jest lipton na calego!nie mowiac o tancu na dyskotece z innym albo o wyglupianiu sie z Qmplem..

...Grzeczne dziewczynki ida do raju...
...Niegrzeczne mają raj na ziemi...

slaweh
 Wysłana - 23 styczeń 2006 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

"lipton na calego!"

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

zizii
 Wysłana - 24 styczeń 2006 07:44      [zgłoszenie naruszenia]

Sorki za odgrzebanie starego tematu. Interesuje mnie on jednak to co lepiej bylo zakładac nowy? jeszcze raz sorki :)
Ja też nie lubie chorobliwej zazdrości bo ona jest bardzo niszcząca. Ale taka lekka zazdrość to jest cos fajnego :):):)

slaweh
 Wysłana - 24 styczeń 2006 08:21      [zgłoszenie naruszenia]

Lekka zazdrość jest ok, sam czasami starałem się ją wywoływać u swojej, ale trzeba z tym bardzo uważać, żeby nie przegiąć, bo skutki będą odwrotne do zamierzonych.

Ekspert -

zizii
 Wysłana - 24 styczeń 2006 09:49      [zgłoszenie naruszenia]

Masz rację, mnie też chodzi o taką lekką zazdrość. Tylko jak ją wzbudzić? :)

slaweh
 Wysłana - 24 styczeń 2006 10:04      [zgłoszenie naruszenia]

Ty sama najlepiej wiesz na co twój facet reaguje a na co pozostaje obojętny, zacznij od czasu do czasu coś wspominać o kolegach z pracy, jak bedziesz widziała przystojnego faceta w telewizji to skomentuj to. Sama musisz szukać odpowiednych metod, bo na jednego faceta działa jedno, a na drugiego już nie.

Ekspert -

Behemot_
 Wysłana - 24 styczeń 2006 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

gdyby partner/ka rzeczywiscie cos krecił poważnie na boku albo szukał sobie kogos nowego, to napewno by to robil w taki sposób ze drugi by o tym dowiedział ostatni. wiec mysle ze jesli masz powody do zazdrosci to nie masz powodów zeby sie bac ,poprostu ta druga połówka pewnie chce zeby ją bardziej docenic czy chce wiecej uwagi, a moze poprostu lubi kokietowac, ot tak dla sportu.

uważaj na marzenia bo one sie spełniają

Specjalista -

zizii
 Wysłana - 24 styczeń 2006 10:55      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki piękne.

Wiecie jesli chodzi o to, że jak ktos coś kręci na boku to partner dowiaduje sie o tym ostatni może i tak jest. Ale przecież może tez być tak, że nie potrafi tego ukryć i osoba może nie być tego świadoma jak to widac na zewnątrz, a ktoś z kim jest najbliżej najbardziej będzie odczuwać zmiane w zachowaniu.
Mnie jeszcze chodzi o to, ze brakuje mi ze strony partnera wiekszego zainteresowania. Moze zbyt wiele wymagam. Ale moze zrobie tak ze postaram sie wzbudzic w nim delikatna zazdrosc, a przy okazji zaczne mu okazywac troche bardziej w czynach jak go kocham i jak mi na nim zalezy, to moze i jemu bedzie latwiej sie przelamac i zacznie mnie traktowac podobnie :)

Behemot_
 Wysłana - 24 styczeń 2006 11:54      [zgłoszenie naruszenia]

lubie kobiety ktore staraja sie o faceta, a nie jak cos jest nie tak to zwalają wine na niego i szukają nowego, bo uwazaja ze przeciez jak ladnie wygladaja i czasem rozlozą nogi to juz nie wiecej nie muszą robic .z tego co piszesz wynika ze taka nie jestes, wiec łap soga

uważaj na marzenia bo one sie spełniają

Specjalista -

zizii
 Wysłana - 24 styczeń 2006 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz do tej pory niezbyt nam sie układało, ale w końcu zaczęło. Jestem w związku od 7 lat i myślałam, że miłość się już między nami wypaliła. Byłam jednak w błędzie, my ją po prostu zaniedbaliśmy. Zaczęliśmy wszystko można tak powiedzieć jakby od nowa i znów jest super, jest tak jak kiedyś przed ślubem, a może nawet i lepiej :) Wiem, że kobieta potrzebuje dużo czułości od swojego faceta, ale w druga stronę jest tak samo. Facet też potrzebuje czułości. Zdałam sobie sprawe jak bardzo mi na nim zależy i jak bardzo go kocham. Dlatego postanowiłam pokazać mu to :))) Liczę, że i on widząc jak się staram też będzie się starał, a wiem że tez bardzo mnie kocha i mam nadzieję, że się nie mylę :))))))))

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak wzbudzić zazdrość?...

Strony: 1 2 3 4