FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 18458 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jak wzbudzić zazdrość?... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak wzbudzić zazdrość?..."   

actiVe
 Wysłana - 26 maj 2005 19:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam dosyc nietypowe pytanie tak sobie ostatnio myslalem jak zwiekszyc u kobiety hmm zazdrosc...moim zdaniem jest to ciekawe bo kobieta zazdrosna rowna sie waleczna tygrysica o partnera nie mowie o jakiejs wielkiej zazdrosci ale takie delikatne połechtanie hrhr kobiecej wrazliwosci mzoe miec fajne skutki..:) Niedawno napisalem kobiecie wyjechala 2 dni temu ze wychodze sobie wieczorkiem gdzies.. i widze ze jest tym wielce zainteresowana ))))))

SFD Team

ardusss
 Wysłana - 26 maj 2005 19:57      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli chcesz wzbudzic w kobiecie zazdros to musisz jej dac powod zeby byla zazdrosana np.
Powiedz jej ze spotkales ostanio dawna kolezanka z klasy i byliscie na spacerku czy cos w tym stylu :]

Drags Techno Let's PLAY :D

Bakemono
 Wysłana - 26 maj 2005 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

ona wyjechała a Ty chcesz tak zagrywać..?
lepiej się zastanów solidnie. Wiesz, jakie są kobiety. Ich wrodzona zdolność do nadinterpretacjii i łatwość w sięganiu po radykalne środki sprawi, że ona będąc tam zdąży 5 razy pomyśleć że już ją zdradziłeś i w ogóle nie kochasz i będzie chciała odpłacić się pięknym za nadobne..
Ja bym nie ryzykował, z kobietami nie ma żartów....

... a tak poza tym, jeżeli ją kochasz, lepiej zapewnij ją, że będziesz grzeczny i powiedz jej że tęsknisz i o niej myślisz, a nie.. będzie jej zdecydowanie bardziej miło..

...:::aurea mediocritas:::...

Daer
 Wysłana - 26 maj 2005 20:48      [zgłoszenie naruszenia]

Jak Jej nie ma (a moja Kochana też wyjechała..) to zazdrości nie wzbudzam, nie jestem sadystą ani masochistą.
Ale ogólnie lubię wzbudzać zazdrośc - wystarczy mówić o innych kobietach, komentować co łądniejsze spotkane na ulicy, etc. Tylko bez przesady, musisz baczyć na Jej reakcje, no i Ona musi wiedzieć, że żartujesz - mimo tej wiedzy będzie jednak zazdrosna.. Ale powtarzam - jak przesadzisz efekt będzie odwrotny.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

MoTyleKsw
 Wysłana - 26 maj 2005 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

herh wierz m ize to moze sie skończyć...
nie tak jak będziesz chcial...

"...szkoda słów - resztę dopowie księżyc..."

Daer
 Wysłana - 27 maj 2005 00:24      [zgłoszenie naruszenia]

Motylek - to do mnie czy autora tematu?

Ekspert -

nioonia
 Wysłana - 27 maj 2005 00:30      [zgłoszenie naruszenia]

jeny.. gdyby moj chlopak komentowal jakies fajne laski na ulicy to bym sie zbyt fajnie nie czula... jak idzie z kumplem ale beze mnie i bym sie przypadkiem o tym dowiedziala to wiadomo przeboleje bo sama tez z przyjaciolkami mowimy 'o patrz jaki fajny brunet' wiec ..
ale to co chcesz zrobic faktycznie moze sie skonczyc nie tak jakbys chcial jak to mowi motylek wiec lepiej uwazaj
Be... cos (sorki) ma tez racje ze kobiety maja zdolnosc do dopowiadania sobie.
lepiej uwazaj
z reszta po co chcesz wzbudzac zazdrosc? i to jeszcze bezpodstawna przez klamstwo?? to wg mnie smieszne

Znawca -

MoTyleKsw
 Wysłana - 27 maj 2005 08:20      [zgłoszenie naruszenia]

Dear oczywiście że do autora

MoTyleKsw
 Wysłana - 27 maj 2005 08:21      [zgłoszenie naruszenia]

Dear...
Hmmm a mzoe i do Ciebie :D:D
A ona tez tyak komentuje

Daer
 Wysłana - 27 maj 2005 20:00      [zgłoszenie naruszenia]

jak idzie z kumplem ale beze mnie i bym sie przypadkiem o tym dowiedziala to wiadomo przeboleje bo sama tez z przyjaciolkami mowimy 'o patrz jaki fajny brunet' wiec ..

Ja szczerze mówiąc bym tak nie wolał, by przy przyjaciółkach mówiła co innego niż przy mnie, to by było znacznie gorsze.

Nie wiem czy reszta do mnie czy nie, więc nie odpowiadam

Powiem tylko "dlaczego" - bo to miłe uczucie widzieć zazdrość I miłe następstwa Z kolei moja ukochana o moją zazdrość nie musi zabiegać, bo ja zawsze o wszystko i wszystkich zazdrosny, nawet o kobiety
No i moja ukochana wie, że jest dla mnie wszystkim, że jest najważniejsza, najpiękniejsza i w ogóle, i wie, że się droczę, nawet tego zresztą nie ukrywam

Ekspert -

ferry
 Wysłana - 27 maj 2005 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

Bakemono dobrze pisze. SG

Zmieniony przez - ferry w dniu 2005-05-27 22:17:04

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak wzbudzić zazdrość?...