FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 20373 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Jak wzmocnić naczyńka krwionośne?? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jak wzmocnić naczyńka krwionośne??"   

KissMisiaa
 Wysłana - 9 maj 2007 19:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hejka polećcie mi jakimi preparatami uzyskam wzmocnienie naczynek... Jestem młoda, mam 19 lat a już w okolicach kostek zauważyłam malutkie pajączki tzn. popękane naczynka te najmniejsze żyłki... Wiem, że tego nie uniknę(bo ma to moja mama a wcześniej jej mama, moja babcia), ale przynajmniej to spowolnię... A najlepsze jest to, że rzadko noszę szpilki, lubię nosić płaskie obuwie, baleriny albo sportowe obuwie... Proszę o odpowiedzi...

;>

hallucyon
 Wysłana - 9 maj 2007 19:47      [zgłoszenie naruszenia]

medykamenty zawierajace nastepujace substancje czynne maja dzialanie ochronne na sciany naczyn, zmniejszaja ich przepuszczalnosc, itp.:
rutyna
hesperydyna
diosmina

coolo211
 Wysłana - 9 maj 2007 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

Po pierwsze nie opalaj sie zbyt dlugo na słoncu (mi przez to popekały naczyńka w okolicu ud). To samo tyczy sie solarium. jeswli masz kruche naczyńka nie polecam towniez sauny. Powinnas jeść zwykla rutyne. Składnik ten zanjduje sie w lekach zapobiegajacych przeziebieniom jak np Rutinoskorbin , Rutinacea (czy jakos tak) Co do kremów to nie moge polecic Ci zadnego skutecznego gdyż wszytskie ktore stosowalam nie dawaly zadnych efektów. Miesiąc temu kiedy miaalm niewielki przyplyw gotowki zdecydowalam sie z kolezanka na laserowe zamykanie naczynek. Koszt takiego zabiegu jest zroznocowany i uzalezniony od ich ilości. Jesli jest ich wiecej mozesz dostac ranat w postaci 5-10% . Za za każde jedno naczynko zaplaciłam 50 zl ale teraz bez problemu moge wyjść na plaze Jednak teraz zapobiegawczo jem 2 tabletki Rutinoskorbinu :)
Pamietaj zeby taki zabiegi wykonac u jakiejs dobrej kosmetyczki bo z laserem nie ma zartow.

ps; sorki za literowki ale troszke mi sie spieszy

Zmieniony przez - coolo211 w dniu 2007-05-09 20:00:47

/\_/\_/\_/\________

X-Qlusive
 Wysłana - 9 maj 2007 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

Witam...
j/w... środki zawierające rutynę powinny pomóc. Poza tym jednym z lepszych leków, który powinien Ci pomóc jest Detralex, sprzedawany w kapsułkach. Do tego dorzuć sobie basen, no i najlepiej różnorakie, systematyczne ćwiczenia łydek i ud.

hallucyon
 Wysłana - 9 maj 2007 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

detralex = hesperydyna + diosmina

X-Qlusive
 Wysłana - 9 maj 2007 20:44      [zgłoszenie naruszenia]

tak...
Detralex zwiększa napięcie zbyt wiotkich ścianek żył, zwiększa przepływ krwi przez żyły, poprawia przepływ limfy i reguluje przepuszczalność ścianek naczyń włosowatych, hamując w ten sposób przesiąkanie osocza krwi do tkanek. Działa przeciwzapalnie. Zmniejsza obrzęki.

Chyba o to chodziło ??

Nicci
 Wysłana - 9 maj 2007 23:04      [zgłoszenie naruszenia]

Unikaj tez goracej wody do mycia ciala
Baleriny tez nie sa tak calkowicie dobre dla stop, najzdrowsze obuwie ma niski obcas 3-4 cm. Regularne spacery i cwiczenia.

I jeszcze artykul

Pajączki naczyniowe - czy tylko problem kosmetyczny?

Pajączki naczyniowe (teleangiektazje) kończyn dolnych są częstą przyczyną zaniepokojenia, którą zgłaszaną pacjenci w czasie wizyty u lekarza flebologa. Pajączki najczęściej umiejscowione są na skórze górnej połowy podudzia i dolnej części ud. Ich potoczna nazwa pochodzi od charakterystycznego wyglądu: pod powierzchnią skóry powstają prześwitujące poszerzone naczynia. Pajączki naczyniowe nie są bolesne, niekiedy może im towarzyszyć uczucie swędzenia, a wyjątkowo rzadko ulegają pęknięciu powodując niewielkie krwawienie. Jest to nieprzyjemny defekt kosmetyczny, który sam w sobie nie stanowi groźnej choroby, lecz jest często pierwszym objawem schorzeń układu żylnego kończyn dolnych. Schorzenia te określane są wspólna nazwą przewlekłej choroby żylnej (PChŻ).

Zadaniem układu żylnego kończyn dolnych jest transport krwi w kierunku serca. Proces ten odbywa się ku górze wbrew grawitacji i jest możliwy dzięki pracy mięśni nóg i układowi zastawek zabezpieczających przed cofaniem się krwi w żyłach. Niewydolność żylna rozwija się powoli. U podstawy schorzenia leżą zaburzenia w przepływie krwi w żyłach wraz z postępującym poszerzeniem żył, uszkodzeniem zastawek i wzrostem ciśnienia. Problem PChŻ dotyczy głównie kobiet. Jej rozwojowi sprzyjają między innymi długotrwałe przebywanie w pozycji stojącej lub siedzącej, nadwaga, obcisła odzież. Początkowo typowymi dolegliwościami są uczucie ciężkich nóg, swędzenie i kurcze łydek. Z postępem choroby mogą pojawić się obrzęki, przebarwienia skóry i trudno gojące się owrzodzenia. Pajączki naczyniowe i żylaki mogą pojawiać się na każdym etapie rozwoju PChŻ.

Pajączki naczyniowe mogą być usuwane za pomocą ostrzykiwania i laseroterapii. Pierwsza z tych metod zwana fachowo skleroterapią jest drobnym i niemal bezbolesnym zabiegiem polegającym na wstrzyknięciu cienką igłą niewielkiej ilości środka powodującego zamknięcie się drobnych żyłek. Najczęściej do osiągnięcia zadowalającego efektu kosmetycznego konieczne jest kilkukrotne powtórzenie takiego zabiegu. Dobrym uzupełnieniem ostrzykiwania, zwłaszcza w przypadku bardzo drobnych naczyń jest zastosowanie lasera. Zabiegi te powinny być wykonywane w gabinetach lekarskich przez doświadczone osoby. Należy jednak pamiętać, że usuwanie pajączków za pomocą ostrzykiwania i lasera jest tylko łagodzeniem jednego z objawów przewlekłej choroby żylnej. Konieczna jest zatem wizyta u lekarza zajmującego się chorobami naczyń celem wprowadzenia odpowiedniej profilaktyki i leczenia. Pozwali to na znaczne spowolnienie postępu choroby i uniknięcie jej poważnych następstw takich jak trudno gojące się owrzodzenia podudzi.

dr n. med. Marcin Tusiński
zrodlo: Zdrowe Nogi nr 10

Wiec kimze w koncu jestes?
Jam czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac,
wiecznie czyni dobro
Noctua Summe Farmosa Parvula

Ekspert -

coolo211
 Wysłana - 9 maj 2007 23:19      [zgłoszenie naruszenia]

.

Zmieniony przez - coolo211 w dniu 2007-05-09 23:20:54

/\_/\_/\_/\________

hallucyon
 Wysłana - 9 maj 2007 23:31       [zgłoszenie naruszenia]

calusny misiaku

skoro nicci poruszyla aspekt medyczny pajaczkow naczyniowych...

unikaj dlugiego stania w miejscu - to znaczaco uposledzia prace pompy miesniowej, ktora jest wydolna wylacznie podczas ruchu

procz rezygnacji z goracych kapieli, sauny, itp., czyli przegrzewania nog
powinnas takze unikac ekspozycji konczyn dolnych na niskie temperatury
(chodzi o krotkie spodnice czy cienkie kozaki pozna jesienia i wczesna wiosna, bo w zimie to oczywiste)
bowiem zarowno skrajnie wysokie jak i niskie temperatury uszkadzaja naczynia krwionosne - vide: powstajace rumienie i pajaczki naczyniowe po oparzeniach i przemrozeniach

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jak wzmocnić naczyńka krwionośne??

Warto przeczytać: Podrażnienie skóry na głowie | Jesienny płaszcz | Czapka tirówka | Co sądzicie o ? | wyznaczniki bycia przystojnym | kurtka zimowa męska młodziezowa | spodnie co to za model fason ????? | JAki szalik do?... | Odziez chlopieca | Świecące spodnie ;) | zmiana wygladu | KTO WIE JAKA TO FIRMA ? | Co zrobic z fryzura? | Koszulki/Bluzy Rugby | 5gram | Jak jesc drozdze? :) | gimnazjalistki sex wyszkow | gradowka | ogame | hard | zenon z elei | poziom morza wzrośnie | ciekawostki o ue | ludobójstwo | spirytus cytryny | lepki | zdjecia objawow zakazen pluciowych | akt darowizny | rynki hurtowe | odzież termoaktywna | depilacja brazylijska | tran | skradziono | zabawka dla mezczyzny domowej roboty | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.