FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4423 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jak z nią pojechać?! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak z nią pojechać?!"   

toxic_noiz
 Wysłana - 14 listopad 2010 19:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ehhhh...
Jak ktoś tu siedzi to może pamięta lub kojarzy ze Toxic(czyt. ja)
miał problemy z angażowaniem się.
Faktycznie była laska(starsza bo takie lubie)itd. chvjowo wyszło, teraz gadamy tylko na gg itd.
No zaraz po niej pojawiła się nowa też starsza o 2 lata no i ogólnie bajecznie, wporządku dziwczyna, miła, do pogadania i ogólnie byłem pod wrażeniem. No i zaczeliśmy się spotykać całować minęło pare miesięcy ja jak normalny człowiek poczułem 'coś' itd. dałem jej to do zrozumienia, a ona krótko "nie chce się z nikim wiązać" dobra dobra wiem "kosz" itd. syndrom przyjaciela- czytałem to. No dobra ok spotykaliśmy się dalej ciągle to samo do niedawna zaprosiłem ją na imprezę podobnie jak inny autor co jechał na MAYDAY tyle, że jego laska nie miała kasy na bilet. Ja swojej "koleżance" dałem w prezencie! z założeniem że się pobawimy razem- ona na tej imprezie latała, że wszyskimi- kto się nawinął- dobra mówie po imprezie chvuj z tym.
Teraz okazało się, że uderzała do kolesia- on jakiś niezdecydowany olał ją czy coś... ja oczywiście zdruzgotany bo przecież nie chce się z nikim wiązać "ona: przez chwilę chciałam" i tak w kółko z jakimiś kolesiami, raczej się nie kurvi ale...
Mnie chvj strzela totalny, znowu to się dzieje, z miłej fajnej dziewczyny wszyszła rozrywkowa dziewczyna, której dałem prezent jak sponsor(to wogole bez komentarza).
Ja nie wiem, jak tak dalej pójdzie z kolejnymi pannami to wykituje:( co najgorsze tracę siły i o każdej napotkaniej lasce myśle, że jest suką!
Co do niej w****iła mnie, mam dość jej gierek zwłaszcza, że ciągle wkręca iż zależy jej na naszej znajomości tak się nie zachowuje osoba której zależy!
Olewam, mało się odzywam, ona najszczęściej pisze jakby nigdy nic, a ja aż się gotuje...
Myśle o zakończeniu takiego bagna, bo to nic innego jak gówno z dupy i się niepotrzebnie wkurviam i ciągle zadaje pytanie za co takie traktowanie? Tylko jak to zakończyć? Chce jakoś dobitnie, tak na ambicje jakimś tekstem, wyrafinowanym. Coś z stylu jak jeden autor miał zakończyć związek dymankiem i rzucić lasce piątaka piękne zakończenie...
Help! Nie wrzucajcie aż tak!

"Opinia publiczna to dziwka"
"Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie jest tego zdania, ale ma nadziej&

Dj Tiesto
 Wysłana - 14 listopad 2010 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

przeczytałem całe

z tym biletem to nieźle od***ałeś

It's a tough world. Be tougher.

baruch
 Wysłana - 14 listopad 2010 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

No dobra ok spotykaliśmy się dalej ciągle to samo do niedawna zaprosiłem ją na imprezę podobnie jak inny autor co jechał na MAYDAY tyle, że jego laska nie miała kasy na bilet. Ja swojej "koleżance" dałem w prezencie!

^ten fragment żenujący.

Coś z stylu jak jeden autor miał zakończyć związek dymankiem i rzucić lasce piątaka

^masz poczucie krzywdy że dałeś się zrobić na $$ a nic w zamian?

brak czasu

Ekspert -

toxic_noiz
 Wysłana - 14 listopad 2010 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

baruch to nie tak, że chciałe za*****ić za bilet czy coś nie oświadczałem się nim- nic z tych rzeczy
Liczyłem na odrobine szaczunku chociaż i nie chciałem patrzeć jak się "miętoli" z innymi.

"Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie jest tego zdania, ale ma nadziej&

zwierzkoks
 Wysłana - 14 listopad 2010 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

Zaproś ją do kawiarni czy jakiegoś baru tylko tak zeby dużo ludzi było.Gadaj z nią jakby nigdy nic po czy rzuć tekst:
TO TY MASZ AIDSA???????????????

Żyje tak jak inni tylko śnią

INSOMNIA
 Wysłana - 14 listopad 2010 20:14      [zgłoszenie naruszenia]

powiedz, że nie dostała biletu za ładną buźke i ma sie odpłacić

wojownik92
 Wysłana - 14 listopad 2010 20:17      [zgłoszenie naruszenia]

zwierzkoks -

PROTECT YOURSELF AT ALL TIMES

Specjalista -

toxic_noiz
 Wysłana - 14 listopad 2010 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

q2w z tym biletem było minęło- początek października, spisane na straty. Chodzi konkretnie o to, że znowu się spyta "co jest nie tak? czy jestem zły? czy coś"
A ja na to jakoś doyebać chciałem ;] tak konkretnie, nie wyzywać tylko pojechać po z***anej ambicji i psychice niech się nad tym zastanowi dzieczyna!Wystarczy mi znajomość na "cześć"

Zmieniony przez - toxic_noiz w dniu 2010-11-14 20:22:03

Robson.25
 Wysłana - 14 listopad 2010 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

o każdej napotkaniej lasce myśle, że jest suką!
Ja też

Serio to od***ałeś manianę z tym biletem straszną i jeszcze Cię laska olewała na imprezie, na którą poszła z Tobą... Oj, chłopaku, chłopaku... Przykra sprawa...

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 14 listopad 2010 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

to odpowiedz, że
po głębszych przemyślaniach jednak nie masz zamiaru kontynuować znajomości z nią, bo uważasz, że nie jest warta aby poświęcać jej czas ze względu na jej dziecinne zachowanie i chvjowy sposób bycia
kończąc zdanie odwracasz sie na pięcie i idziesz w chvj

Robson.25
 Wysłana - 14 listopad 2010 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dziewczynka, która strzela F.O.Ch.a

Powiedz, że Cię w****ia i każ jej wy******lać. Ja tak niedawno zrobiłem jednej, tylko zamiast wy******lać kazałem jej się pałować

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak z nią pojechać?!

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: nie odwzajemniona milosc | Dajcie tematy do podwieszonego posta | jestem przerazona,co mam robic? | Zakochac sie w kims kto ma kogos... | Miłosne FAQ - czyli ZOBACZ czy ktoś juz nie miał takich PROBLEMÓW jak TY ;-) | Zakochałem sie :) ...Brak odwagi...Help | Nieodwzajemniona miłość. | Odbijany | Miłość internetowa(nieszczęśliwa) | Zasady Gentelmana %-) | moje podejście do zdrady, a co Wy sądzicie? | miłość na odległosc..... | Mam problem troche. | Brak zaufania... | Wyznanie | Brak luzu?kreatywności?energii?humoru? | cenzura | surrealizm | przyjaciel dziewczyny | mamy biedaka adres | tematy prezentacji | barjur | energetyka | Gorące wargi 4 nagły szczękościsk | fajny z ryja | Buddyjska swastyka | ram jotemopv | kindyl | kiniasz | test alkoholowy | nadże | modelarstwo | drukarka laserowa | lubrykant | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.