FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 2396 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
Jak zacz望? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak zacz望?"   

jacula_9
 Wys豉na - 13 sierpie 2008 23:00        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Witam.
Pierwszy raz jestem w tym dziale, wi璚 prosz o wyrozumia這嗆 i powa積e odpowiedzi bo mam problem, polega on na tym i by貫m z panna 2 lata i sie sko鎍zy這 (mniejsza o to jak i z jakiego powodu ale nie 瘸逝je). Mam 22 lata i teraz wpad豉 mi w oko pewna panna co pracuje niedaleko mnie w kurczakach w fast foodzie (taki malutki osiedlowy barek). Przez te dwa lata zwi您ku ca趾iem zapomnia貫m jak sie zagaduje panny i podrywa no i wyszed貫m z wprawy. Nie wiem jak ma na imi, ani czy ma kogo, kompletnie nic nie wiem.

Panie co by was urzek這?
Panowie co by軼ie zrobili widz帷 panne kt鏎a wpad豉 wam w oko?

Przecie nie b璠 chodzi codziennie po kurczaka (15 z) bo zba鎍ze :)

Ludzie postawcie sie w mojej sk鏎ze, mam nadzieje ze pomo瞠cie a nie olejecie i bedziecie sie wy鄉iewali.

Pozdrawiam :)

"R鏏 co chcesz i niczego nie 瘸逝j!"

Messim
 Wys豉na - 13 sierpie 2008 23:12      [zg這szenie naruszenia]

podchodzisz do okienka kupujesz kurczaka i zapuszczasz tania bajere i tak od slowa do slowa si czego o niej dowiadujesz

Og鏊nie to jest zajebi軼ie

jacula_9
 Wys豉na - 13 sierpie 2008 23:26      [zg這szenie naruszenia]

boje sie, 瞠 mnie oleje :(
豉two powiedzie tani bajere, trza mie t tani bajere a ja juz jej nie mam :/

lwicik
 Wys豉na - 13 sierpie 2008 23:30      [zg這szenie naruszenia]

Podejdz do okienka i powiedz: Dzien dobry czy mog豉 by mi pani zrobic tak slicznego kurczaka jak pani ? hmm w sumie por闚nywac tak 郵iczna kobiete do kurczaka to grzech wiec mo瞠 inaczej czy ma pani r闚nie piekne imie jak reszte ca這軼i ? ;)

Tylko do tego trzeba miec troche pewnosci siebie i charyzmy.
Pamietaj:
Pewno嗆 siebie - (1,2,3 piwa zalezy jaka g這wa)
Haryzma - bujna wyobra幡ia ;)

"Materialna dziwka to zabawa niebezpieczna..."

jem_ceg造2
 Wys豉na - 13 sierpie 2008 23:33      [zg這szenie naruszenia]

1. usmiech musi byc, ale taki szczery falszywy kazdy rozpozna
2. pewnosc siebie
3. pomyslowosc - pamietaj ze do ladnych dziewczyn duzo facetow podbija, dlatego musisz byc oryginalny, ale soba
4. zagadaj zartem

powodzenia

poza tym zawsze jednak mozesz caly czas jesc kurczaki - biale mieso jest zdrowe

3kontow2tygodnie%-)

lwicik
 Wys豉na - 13 sierpie 2008 23:37      [zg這szenie naruszenia]

jak chcesz zdobyc dziewczyne to musisz sie rzucic na g貫boka wode ;)
mysle ze napewno by Cie nie ola豉 jak bys poprostu powiedzia ze nie wiedzia貫s ze masz tak sliczna pania w sklepie na twoim osiedlu i teraz bedziesz go czesciej odwiedza nie koniecznie kupywac kurczaki. hmm Zapytaj sie czy mozesz ja porwac na spacer w strone jej domku. My wszyscy uwa瘸my ze zostaniemy olani a to nie jest prawda mog bys zostac olany jak bys podszed i powiedzia "czesc malenka ruchasz sie czy trzeba z Toba chodzic" w takiej sytuacji mozesz byc pewien ze 50% dziewczyn cie oleje. Ale nie oszukujmy sie dziewczyny lubia byc podrywane a my lubimy o nie walczyc. Wiec mysle ze jesli nawet powie ze jest zajeta to ty mozesz powiedziec ze to nie jest podrywa ale poprostu chcesz sie przejsc po ulicy z tak sliczna kobieta. Pamietaj grzecznie nie porywczo a napewno sie uda nawet jesli jest zajeta.. No ale zobacz czy nie ma obraczki ;P bo to zmienia postac rzeczy.

jem_ceg造2
 Wys豉na - 13 sierpie 2008 23:52      [zg這szenie naruszenia]

co racja to racja wiesz, chlopak nie sciana - da sie przestawic
ale z mezem to juz gorzej
w kazdym razie bierz sie za nia tygrysie

3kontow2tygodnie%-)

OfNoLban
 Wys豉na - 13 sierpie 2008 23:56      [zg這szenie naruszenia]

Panie co by was urzek這?

Podchodzisz do okienka i m闚isz: "widz, 瞠 kurczaczkom brakuje kogucika"

albo:"chcesz zobaczy moje udko?"

B璠zie twoja. Powodzenia

...i przyznasz mi, 瞠 wci捫 bolec ci si 郾i...

pjerdol! zdejmuj kominiare!!!

lwicik
 Wys豉na - 14 sierpie 2008 00:00      [zg這szenie naruszenia]

Pami皻aj z這ta regu豉 teraz wymysli貫m

Wszystko bedzie dobre co nie bedzie z貫.

lonerpl
 Wys豉na - 14 sierpie 2008 00:01      [zg這szenie naruszenia]

hmm ja bym do niej uderzyl bezposrednio o 'kawe' przy 2-3 'spotkaniu' w sklepie Trudno musisz sie wykosztowac na 2-3 kuraczki:P a podczas tych 2 'spotkan' rzuc jakies smieszne, troche glupie haslo, zeby Cie wesolo kojarzyla np zapytaj czy jej pasja jest ornitologia..., chodzi o to zeby bylo jakies zaskrecone i powiazane z nia, sadze ze wtedy jak ja zapytasz o spotkanie to bedzie znacznie prosciej uzyskac pozytywna odpowiedz, mialem kedys podobna sytuacja, tyle ze kobieta pracowala w kwiaciarni i taktyka sie sprawdzila w tym przypadku

[http://www.e-przyslowia.pl] polecam!!

Znawca -

jacula_9
 Wys豉na - 14 sierpie 2008 00:19      [zg這szenie naruszenia]

obr帷zki nie ma ani pier軼ionka bo patrzy貫m :) a gdy dzisiaj kupowa貫m kurczaka to zagadywa貫m 瘸rtem i u鄉iecha豉 si a na od chodnego powiedzia貫m z u鄉iechem "mi貫go dnia 篡cz" na co us造sza貫m rewan r闚nie z u鄉iechem :) pocieszam sie tym lecz w 鈍iadomo軼i mam to 瞠 mo積a by z kim i u鄉iecha sie do innych os鏏 oraz to 瞠 tak pi瘯nym kwiatem na pewno sie kto opiekuje :/
no ale do odwa積ych 鈍iat nale篡 :)
Mo瞠 jeszcze jakie propozycje?

a z tym zerwaniem z kim dla mnie to tak nie chce wtedy daje sobie spok鎩 bo skoro zerwa豉 z kim dla mnie to dlaczego nie mog豉 by zostawi mnie dla innego, nie lubi sie miesza w zwi您ki :)

Zmieniony przez - jacula_9 w dniu 2008-08-14 00:23:20

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Jak zacz望?

Strony: 1 2

Warto przeczyta: inicjatywa | sex z ex =) | Zerwac.. | Co dalej robi pomocy | mam problem pomocy | Co robic?? | pomocy ;( | dlaczego trafiles na inso dzial milosc | Panowie mam problem | POCIESZALNIA | Ostatnia szansa. | Zawiasy. | Kobiety lec na kas? | roznica wieku | pytanie do dziewczyn | pom騜cie jak rzucic???????????????????????? | jak napisa ugod | miss mokrega podkoszulka | mokrego podkoszulka | cava cava | riese | nie dla os b | nie dla os b | Ma ,gorzata Werner | be_delicious | chor .zy | nie dla os b | torba na rami | dojrza貫 | plusy polski w ue | maxley | savatsEPARK f16 s40 | kozak ze wsi | ostry film dla ostrego typa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.