FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3686 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jak zagadać? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak zagadać?"   

Brayanek
 Wysłana - 30 listopad 2007 22:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siemka wszystkim, mam mały problemik:
chodzę do drugiej klasy LO. Do jednej z pierwszych klas niedawno zapisała sie pewna dziewczyna. Zaje***ście mi się ona podoba, ale nijak nie mam jak do niej zagadać :( Jest chyba trochę nieśmiała, jak idzie po szkole przez korytarz to zawsze ma spuszczony wzrok, nie ma jak do niej nawet się uśmiechnąć :/ Jeszcze żeby było śmieszniej, ma 'chłopaka' w swoim wieku (rok młodszy ode mnie). Piszę 'chłopaka', bo tak naprawdę oni tylko ze sobą gadają, żadnego przytulania, całowania, nic. Tenże 'chłopak' zawsze czeka na nią też po szkole, więc nie ma, kurczę, momentu kiedy byłaby sama... I tu właśnie zwracam się o pomoc do doświadczonych Insomniowiczów :) Jak do niej zagadać? Nie potrafię po prostu podejść do niej gdy otacza ją wianuszek koleżanek i powiedzieć: "Ładna dzisiaj pogoda, nie?" :D

Liczę na Waszą pomoc :)

milomar
milosh
 Wysłana - 30 listopad 2007 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

podchodzisz i pytasz czy nie nie pójdzie z tobą wieczorem na kawe---sposób sprawdzony, pewny

lup siedzi razem z nią w ławce kiedyś tam przy okazji i niby że coś nie rozumiesz, zagadujesz a potem przejdziecie na "czesc" potem przyjaźń i po nitce do kłębka...

I zapomnij, że jesteś gdy mówisz, że kochasz...

Znawca -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 30 listopad 2007 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

Przerwy są w szkole, podejdź i powiedz cześć, a następnie mów o czym chcesz. Kogo ty się boisz ?
Zapytaj się jej jak się czuje w nowej szkole, czy jej się podoba, możesz przecież umówic się z nią po szkole na wypad/gdzie tam chcesz itp etc... trochę luzu i kreatywności.

Gdy otaczają ją koleżanki to POZNAJ JE WSZYSTKIE, podejdź i się przywitaj powiedz, że takich ładnych licealistek to jeszcze nie widziałeś ( bla bla one młode to głupie ). Następnie zagadaj bliżej do swojej wybranki i heja.

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2007-11-30 22:33:06

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

Brayanek
 Wysłana - 30 listopad 2007 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

Luzu i kreatywności... Kreatywności mam dużo, ale luzu mi brakuje. Sam na sam jest dobrze, ale nie umiem podejść do niej jak jest wokół kilka jej koleżanek... :/ Ale najgorszy jest ten pierwszy krok...

ann89
 Wysłana - 1 grudzień 2007 14:50      [zgłoszenie naruszenia]

to złap ją jak będzie sama szła korytarzem, wchodziła lub wychodziła ze szkoły/szatni ( tam zawsze jest mało ludzi, może chodzi na jakieś kółko to sie też zapisz ( coż to by było za poświęcenie.. ), albo zdobądź jej nr gadu, kom, poznając najpierw jedną z jej koleżanek.

i nie przejmuj sie tak tym, co sobie o Tobie pomyśli,co odpowie (lub nie)

powodzenia, dasz rade

INS4N3
 Wysłana - 1 grudzień 2007 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

złap ją za tyłek na pewno Cie zauważy

a tak serio to złap od kogoś jej numer telefonu albo gg zagadaj a potem już z górki.

albo po prostu podejdz i zagadaj, nie ma sie czego bać jej koleżanki nie gryzą a ona tym bardziej.

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Znawca -

kkkkk555
 Wysłana - 1 grudzień 2007 15:58      [zgłoszenie naruszenia]

złap od kogoś jej numer telefonu albo gg

witamy czlowieka-porazke

branie od kogos danych kontaktowych (jak i rowniez dawanie ich) poprzez druga osoba to najbardziej zalosna rzecz ze wszystkich dotyczacych 'podrywu'

apsik260
 Wysłana - 1 grudzień 2007 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

nie jestem jakims doswiadczonym zawodnikiem ale miałem podobna sytuacje i zrobiłem najprosciej jak sie da- najrpostsze rozwiazania sa najlepsze:)
"czesc, chcialbym cie poznac, dasz mi do siebie jakis numer"
dała gg, teraz jestem dumny ze niepoznalem ja przez numer od kolegi itp., spotykamy sie co jakis czas:)
aaa jak podchodzilem tez była z kolezankami, spytalem czy mzoemy porozmawiac:D
pozdrawiam

ej ej

gastxxx
ole !
 Wysłana - 1 grudzień 2007 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

Mów prosto ze chcesz jej zapuścić mrówkojada, po co te wszystkie gierki

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

Znawca -

Researcher
 Wysłana - 1 grudzień 2007 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra, kiedyś miałem podobny problem.

Powiem Ci jak ja rozwiązałem ten problem.

Miałem iść na balet z ziomem i wiedziałem, że ONA też tam będzie, nie wiedziałem co zrobić więc postanowiłem załatwić to po swojemu.

Na baletach jak wiadomo wszyscy piją.

Oczami mej inteligencji zbudowałem plan -
był następujący:

Poszedłem po 100 wódki (Absolwenta czy żubrówki, nie pamiętam)

Wypiłem, nie starczyło więc dopiłem za kolegę jego rację alkoholu.
Po alkoholu człowiek staje się luźniejszy itd.
Gdy złapała mnie faza poszedłem do niej i zacząłem gadać, świetnie się bawiłem, no i osiągnąłem to co chciałem - dziewczynę.
Tylko przed i po wypiciu guma. (Orbit )

To jest mój sposób, którego już nie potrzebuje, bo jestem aż nadto chętny do konwersacji. ;)

See ya.

Hokus Pokus czary mary Maciuś z klanu to twój stary. %-)

Brayanek
 Wysłana - 1 grudzień 2007 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

Heh, dzięki :) Co mi tam, walnę sobie setkę na przerwie w szkole :P
Dzięki wszystkim za porady, macie po SOGu :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak zagadać?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Co mam zrobić by nie wpaść w pułapke przyjaciela i ją zdobyć... | o co w tym chodzi?? | Sygnały | Jeśli nie jesteś pewny jej uczuć... | niespodziewalem sie... zdrada zwodzenie i .... wie co jeszcze | Sam niewiem o co mi chodzi %-) | szczera i prawdziwa milosc | nie mam pojecia | Odeszła i nie wróci :-( | faceci | Rozmowa z dziewczyną | Oceńcie... | przetrwać rozstranie ;( | Czas pokochania | Co to znaczy? | Pytanie do facetów - jakie uczucia towarzysza wam podczas przezywania miłości? | starski | ??uo?p?iq | uo p iq | białą perła | dA,uA?nik | dA,uA nik | andygfx | dekalog | angielski | sprzęgło | tuning | NoName90 | wzmacniacz | paulina sykut | adriana lima | be green | joanna borysewicz | dropsy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.