FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 36217 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Jak zapłacić mandat? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak zapłacić mandat?"   

Jacquess
 Wysłana - 16 maj 2008 19:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cześć. Dzisiaj troche nabroiłem i policja mnie zgarnęła, spisała i musze zapłacić 50 zł mandatu. Teraz moje pytanie. Jestem niepełnoletni(17 lat) i chce, aby nikt z moich bliskich nie dowiedział się o tym. Jak mam zapłacić ten mandat? Iść na pocztę i dać te trzy papierki, które dostałem i pieniądze i to będzie wszystko? Czy musze się udać z kimś dorosłym? Musze mieć jakiś dokument tożsamości? Prosze was bardzo o pomoc. Pozdrawiam...

Zmieniony przez - Jacquess w dniu 2008-05-17 09:02:28

Jacquess
 Wysłana - 17 maj 2008 09:02      [zgłoszenie naruszenia]

Nikt nie odpowie?

KlejcunBĄN
 Wysłana - 17 maj 2008 09:04      [zgłoszenie naruszenia]

to wogole niepelnoletni moze dostac mandat ? myslalem ze wtedy sie powiadamia rodzicow czy cos

DOSTALEM DWA RAZY BANA W ZYCIU, OBYDWA DOSTALEM OD KOBIET %-)
ONE MNIE KOCHAJA ! XAMI, DISKO, JA TEZ WAS KOCHAM ! %-)
EDIT: I TZRECIEGO OD JAKIEGOS GEJA

Jacquess
 Wysłana - 17 maj 2008 09:18      [zgłoszenie naruszenia]

Jak widać chyba może. Policjant, który mi to wypisał powiedział, że jeżeli zapłace w ciągu tygodnia to nikt sie nie dowie, ale jak ja mam to zapłacić?

Kask
 Wysłana - 17 maj 2008 09:56      [zgłoszenie naruszenia]

Idz na komende to Ci powiedza
Na poczcie tak jak napisales. 3 druczki + kasa i juz bez dokumentu mozesz nawet zaplacic.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

aga_n
 Wysłana - 17 maj 2008 10:00      [zgłoszenie naruszenia]

Idziesz na poczte, dajesz pani w okienku druczek, pozniej mowi ile masz zapłacic (kwota jaka jest na mandacie + chyba 2,50 opłata na poczcie), potem pani oddaj Ci druczek i załątwione. NIe musi byc z Toba osoba pełnoletnia i nie musisz miec zadnego dokumentu.

edding300
 Wysłana - 17 maj 2008 10:15      [zgłoszenie naruszenia]

Witaj
nie przezywaj od razu mowie
nic sie nie stało
masz tydzien
idziesz na poczte, pod okienko dajesz pani płacisz 52,50 wychodzisz i po klopocie
ja to jeszcze bym całosci nie płacił, tylko zrobił przelewem i poł sumy z doswiadczenia wiem ze sie nie czepiaja jak połowe zapłacisz
e;
co zrobiłes?
bo taki mandat to za zasmiecanie, uzywanie wulgarnych słow

Zmieniony przez - edding300 w dniu 2008-05-17 10:16:56

Wielki sen o lepszym swiecie, pięknej kobiecie, wielkiej fortunie zanurzony w skunie radze se jak umie ... !
Jeden naród, dwóch różnych Bogów."

Jacquess
 Wysłana - 18 maj 2008 16:45       [zgłoszenie naruszenia]

Użyłem pięści, no i troche mnie poniosło, bo zapomniałem, że jestem w miejscu publicznym(w centrum handlowym), ale jakoś się udało załagodzić i dali te 50 zł. Wczoraj poszedłem i zapłaciłem. Dzięki za pomoc

Poszły sogacze

Zmieniony przez - Jacquess w dniu 2008-05-18 16:46:34

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Jak zapłacić mandat?

Warto przeczytać: gdzie na prawo Łazarski czy Koźmiński? | Prawo wyborcze do parlamenty federacji rosyjskiej | ważność kursu na prawo jazdy | Ustalenie wyroku, co zrobić ?? | Co oznacza ten zwrot? | medal dla generala Jaruzelskiego | Zaświadczenie o niekaralności - jak uzyskać? | Umowa kupna-sprzedaży działki ogrodowej | Islam - podstawowe informacje | porada prawna | prawo autorskie | Współczesna propaganda i zakłamywanie historii | Źle wypełniony mandat | sędzia i prokurator - testy psychologiczne?! | SALVIA DIVINORUM | Odszkodowanie, wypadek poza szkołą | sławni polacy | kennedy | powstanie dwoch panstw niemieckich po 2 wojnie swiatowej | hannibal | s animal opowiadania eks aon | LALIQUE POUR HOMME EQUUS | lenistwo | komisy samochodowe niemieckie | anna nicole smith | wujek | szpinak | tarot | piec kaflowy | problem z erekcja | Jersey Shore | Bauman | bielizna erotyczna | file is corrup | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.