FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4543 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jak zapomnieć o byłej? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak zapomnieć o byłej?"   

crazzyol
 Wysłana - 2 styczeń 2011 21:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Na wstępie, witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum.
Sprawa, o której bede teraz pisać stała sie dla mnie tak ważna iż zdecydowałem sie na założenie konta na tym forum.

Jak zapomniec o byłej? Temat pewnie niejednokrotnie wałkowany na tym forum... Jednak wolę przedstawić swoją sytuację na nowo i poznać wasze zdanie.
A więc... byłem z pewną dziewczyną, która sama postanowiła do mnie zagadać, na początku byłem nie zainteresowany jednak sprawa szybko sie potoczyła i postanowiłem sie zaanagozować w ten związek. Mineły zaledwie 4 miesiący... ona przestała sie mną interesować. Teraz minął właśnie ponad rok od kiedy zerwaliśmy. Aktualnie jesteśmy w bardzo dobrych kontaktach, lecz w naszych rozmowach nie ma szczypty romansu - poprostu ona traktuje mnie jako dobrego przyjeciela... i ona dobrze wim, ze czuje do niej coś wiecej.
Ilekroć próbuje o niej zapomniec i oddalić sie na jakiś czas ona pisze do mnie wtedy można wyczuć, że tez jej zależy.. lecz jestem bardzo uległy nie potrafie sie na nią gniewac i oddalić więc szybko wszystko wraca do normy.

Dodam, ze często sie spotykamy.. zakupy, lodowisko, kino.. wszystko oczywiście na płaszczyźnie koleżeńskiej.

Drodzy uzytkownicy, czy wy może mieliście taki problem? Jak sobie poradziliście...? Od roku probuje rozgryść psychikę kobiety i nie potrafię dokonać niczego sensownego.

Pozdrawiam ;)

Zmieniony przez - crazzyol w dniu 2011-01-02 21:53:39

Zmieniony przez - crazzyol w dniu 2011-01-02 21:54:33

wojownik92
 Wysłana - 2 styczeń 2011 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

Sam widzisz, że im bardziej się od niej oddalasz tym bardziej ją do Ciebie "ciągnie". Najłatwiej zapomnieć jest chyba spalając mosty i tyle. Dziewczyna widzi, że Tobie zależy to ma na Ciebie wyebane, jednak jak zaczynasz ją olewać to coś jest dla niej nie tak, prawda?

PROTECT YOURSELF AT ALL TIMES

Specjalista -

crazzyol
 Wysłana - 2 styczeń 2011 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

No dokładnie tak jak mowisz... I tu jest problem co z tego ze nie odezwie sie przez 3 dni, wtedy ona do mnie odezwie a ja nie poradze.

Dodam, ze przez ten rok nie było nikogo innego w jej życiu, ja probowałem zapomniec przez zadawanie sie z innymi dziewczynami.. lecz ona jest dla mnie ideałem i nikt inny mi jej nrazie nie zastąpi.

wojownik92
 Wysłana - 2 styczeń 2011 22:04      [zgłoszenie naruszenia]

nie było nikogo innego w jej życiu - moim zdaniem się grubo mylisz

probowałem zapomniec przez zadawanie sie z innymi dziewczynami.. lecz ona jest dla mnie ideałem i nikt inny mi jej nrazie nie zastąpi. - jak wyglądały Twoje relacje z innymi dziewczynami?

wtedy ona do mnie odezwie a ja nie poradze - bądź facetem, miej jaja i napisz że nie zamierzasz z nią utrzymywać kontaktu, ja tak zrobiłem z początku fochy, miałem chwile zawachania, ale już jest okej. Polecam

Specjalista -

slaweh
 Wysłana - 2 styczeń 2011 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym po***ał pisde ale nie wiem jak ty

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Specjalista -

wojownik92
 Wysłana - 2 styczeń 2011 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

wtedy można wyczuć, że tez jej zależy.. - skąd wiesz że nie chce utrzymywać z Tobą zwykłych relacji koleżeńskich. Chodzisz z nią na zakupy lodowisko i inne pierdoły. Tak jest jej dobrze nie musi Ci popuszczać więc czemu miała by to tracić?

Specjalista -

crazzyol
 Wysłana - 2 styczeń 2011 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz to jest jakies wyjście..

Najgorze jest to ze ja ciagle mam nadzieje pomino, ze minoł rok wiec nie zrobie nieczego w tym stylu zeby ja zbesztać.. bo nie mam w sumie za co

wojownik92
 Wysłana - 2 styczeń 2011 22:10      [zgłoszenie naruszenia]

po 1 słownik w rękę musisz wziąć, bo aż oczy razi ten błąd.
po 2 w czym widzisz problem, aby powiedzieć jej że nie chcesz utrzymywać z nią kontaktu.
po 3 zacznij wychodzić z dziewczynami na dwór, a nie wymieniać się emotkami na gg

Specjalista -

crazzyol
 Wysłana - 2 styczeń 2011 22:10      [zgłoszenie naruszenia]

Przyznam ze ogolnie zawsze miałem "jaja" co do lasek.. ale tutaj lipa na całej lini nie dam rady po niej pojechac

crazzyol
 Wysłana - 2 styczeń 2011 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

wojownik92.

Ad.1 Ta pisze w pospiechu, wiem ze sa błedy
Ad.2 No jakbym nie widzial problemu to bym na tym forum nie pisał
Ad.3 Co do wymieniania emotkami, cos w tym jest ale akurat z nia spotykałem sie przynajmniej 3 razy w tygodniu pomimo ze miszka 10 Km odemnie

wojownik92
 Wysłana - 2 styczeń 2011 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

Ad.1 Podkreślenia są więc chociaż na nich bazuj
Ad.2 Nie chodzi mi o Twój problem, tylko o problem w tym żebyś napisał jej iż nie zamierzasz utrzymywać z nią kontaktu. Nie obrazisz jej w żaden sposób, no chyba że jej ego.
Ad.3 a ile razy spotkałeś się z tamtymi innymi koleżankami?

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak zapomnieć o byłej?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: COŚ ZE MNĄ JEST NIE TAK DLACZEGO ? | jak zapomniec | O co może jej chodzić? | Mój partner jest niepełnosprawny... | Powrot do laski | Ostatnie spotkanie? | Czym wedlug mnie jest milosc ;) | rozstanie...samotnosc? POMOCY!!!! | CO O TYM SĄDZICIE? PROSZĘ O POMOC | Laska z pracy | dziewczyny, a umiesnieni chlopacy | na zywo lepiej | Proszę o pomoc... | Związek na odległość | dziewczyny :) | Zazdrosc | lizanie | Balony rekonstrukcja | po ilu dniach abstynencji pojawi się polucja | polucja | profkrzys | sec | avatar | penis | sjarme1987 | amazon | chaturbate | seks tantryczny | panhauser | tannhauser | tanhauser | szwed ola | Lepper | samobójstwo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.