FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3360 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Jak zapoznaliście swoje dziewczyny/chopakuf 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak zapoznaliście swoje dziewczyny/chopakuf"   

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 16 grudzień 2013 23:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jak to bulo, jak poznaliście swoich chlopow, swoje dziewczyne, żone, męża, cfela itd.

Ciekaw jestem czy ktoś z was zapoznal z partyzanta. Na ulicy w sklepie, dyskotece.

Ja zapoznalem w pubie przy lotkach ale to przez znajomego.
Ale historia się kończy, także znowu jestem w bębnie losującym

Pozdrawiam

Piłsudczyk.

Specjalista -

qpen
 Wysłana - 17 grudzień 2013 00:06      [zgłoszenie naruszenia]

chodzilem z jej kolezanką i przez nią nagralem dobremu kumplowi moją obecną

rzucila go na momencie, ja swoją niewiele pozniej

i o

Zmieniony przez - qpen w dniu 2013-12-17 00:07:37

Specjalista -

Bubelos
 Wysłana - 17 grudzień 2013 00:11      [zgłoszenie naruszenia]

jedną na studniówce, była z innym typem jako os. tow. a następną w autokarze wracając z wakacji, dziwne że na tych wakacjach się nie poznaliśmy

Znawca -

pluto20
 Wysłana - 17 grudzień 2013 00:46      [zgłoszenie naruszenia]

jedna przez fejsa przez znajomych a druga normalnie na domowce u kumpla . Teraz znowu jestem singlem jak narazie :D

INSOMNIA
 Wysłana - 17 grudzień 2013 09:28      [zgłoszenie naruszenia]

Jedną poznałem na wyjeździe wakacyjnym, a następną w internecie, na forum

PimpMyDick
 Wysłana - 17 grudzień 2013 11:29      [zgłoszenie naruszenia]

Internet działa cuda, oj działa..

Ja lubię siać za***istymi tekstami na podryw, które wymyślam na poczekaniu Oczywiście one nie są za***iste, tylko z***ane, ale mam później ubaw z tego.

Do dziewczyny, która była z chłopakiem i chciałem ją na kawę wziąć:

S - ja mam chłopaka, nie mogę nigdzie iść z tobą..:(
Ja - spoko, spoko, jak jak ja miałem sukę Jamnika, to ją puszczałem do innych psów

michel100
 Wysłana - 17 grudzień 2013 14:19      [zgłoszenie naruszenia]

Do mojej siostry przychodziła kolezanka i po nią przyjezdzała siostra, a ze zaczeła o mnie pytac osoby trzecie ( tzn moją i swoją siorke ) to poszło z płatka.

Następną poznałem na domowce, nawet jej nie podrywałem, ale jak dobrze sie bawisz i jestes wyluzowany to panny chcą z Tobą przebywac. Domowki to za***ista sprawa, możesz być na swój sposob wyjątkowy, na dyskotece np: jestes raczej szarą masą chyba ze naprawde sie wyrozniasz np: ubiorem. Jezeli załozysz koszule to zapomnij, predzej wyroznisz sie białym t shirtem Fruita

Inną poznałem na weselu. Mimo, że przyszła z jakims chłopem ( okazało sie ze nie jej ) dobrze sie bawilismy i z tydzien pozniej jak juz sie steskniła napisałem do niej, a ona mnie zaprosiła na chate. Dalej poszło jak z płatka. Inna sprawa, że okazała sie najbardizej zdradziecką svką jaką poznałem i mnie wychvjała z jakims bałwanem

Teraz jestem sam, troche doszło mi obowiązkow, ekipa sie rozjechała po swiecie i szczerze mowiac od dłuzszego czasu nie moge se ogarnąc jakiejs sarenki. Wiadomo, że jak wychodzisz czesto to nie idziesz jakis napalony bo wiadomo, że za tydzien czeka Cie kolejna impreza i kolejna szansa ... a jak wyjdziesz raz na pare miechow to od razu w głowie - Musze kogos poznac ... i zamiast dobrej zabawy wychodzi w****ienie

Kiedys namietnie czytałem te strony o podrywaniu jak to PUA podchodzą na ulicy i wyrywają, ale nie znam ani jednej takiej pary i nigdy nie byłem swiadkiem czegos takiego ... wszyscy przez znajomych, domowki, dyskoteki, internety itd. I powiem wam jedno, że te stronki tylko ryją banie, bo pozniej jak nie podejdziesz na ulicy do fajnej laski to musisz nazwac sie frajerem. A tak naprawde nie takie kozaki jak wy sie czają, wiec głowa do gory :)

Zmieniony przez - michel100 w dniu 2013-12-17 14:21:12

qpen
 Wysłana - 17 grudzień 2013 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

Jezeli nosisz na dyskoteke koszule to zapomnij, predzej wyroznisz sie białym t shirtem Fruita

jesli to koszula z "wszystko po 5zl", to moze i faktycznie

Specjalista -

michel100
 Wysłana - 17 grudzień 2013 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety taka prawda

Game_Boy
 Wysłana - 17 grudzień 2013 16:58      [zgłoszenie naruszenia]

S - ja mam chłopaka, nie mogę nigdzie iść z tobą..:(

Przypomniał mi się tekst Krzycha w odpowiedzi do laski mówiącej mu "ale ja mam chłopaka":

Sqzi: A co, jego też mam wyrvchać, EHEHEHEHEHE?

Śpij spokojnie aniołeczku [*]

Znawca -

zuoooo
 Wysłana - 17 grudzień 2013 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

szkoła
festyn wiejski
uczelnia
net

Ja - spoko, spoko, jak jak ja miałem sukę Jamnika, to ją puszczałem do innych psów

e ja sie ostatnio troche nayebauem z kumplami i powiedziałem do jednej

Ewelinaaaaaa - wpadłaś mi w oko, nie spyerdol tego

Demonologia skvrwysynu!

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak zapoznaliście swoje dziewczyny/chopakuf

Strony: 1 2 3 4