FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 16066 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jak zarobic milion dolcow w 2 tygodnie!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jak zarobic milion dolcow w 2 tygodnie!!!"   

Uriel
 Wysłana - 16 maj 2007 22:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Sluchajcie, czytam tak sobie niektore tematy i poki co nie pamietam, zeby jakas kobieta zakladala temat, ze ma problem z facetem, np. on jest zayebisty ale niestety wyjezdza do UK... poznala fajnego faceta ale ten patrzy na inne - jak do niego podbic... facet okazal sie frajerem i zobaczylam go lizacego sie w towarzystwie dwoch innych... i tak dalej i tak dalej... facet zostawil mnie po 3 latach bycia razem, facet zostawia mnie przed oltarzem...

co jest... czemu tylko chlopy zakladaja takie tematy?

Sorry za spam ale jakos tak wlasnie sie zastanawiam, czy to rzeczywiscie faceci to swinie w wiekszosci czy moze kobiety powoli staja sie gorszym zlem.

Oczywiscie nie bedziemy traktowac wszystkich jedna miara, jesli kogos urazam to no offense.

Znawca -

ReSelect
 Wysłana - 16 maj 2007 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

Bo kobiety/dziewczyny mają przyjaciółki i nie poszukują internetowych pocieszaczy

Możliwe, że przyszło więcej odpowiedzi...

Uriel
 Wysłana - 16 maj 2007 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

W sumie racja, bo niby czemu kobieta ma udawac slaba psychicznie. Swiadczy to tez o tym bo glebszym zastanowieniu, ze siedza tu malolaty i troche starsi faceci - czyli takie prawie gay party kobiet jest tu jak na lekarstwo... poza moderatorkami i ogolnie to nie wiem moze 10 dziewczyn przeglada dzial seks... a pozostala czesc 99% uzytkownikow to faceci... chyba juz odpowiedzialem sobie na pytanie.

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 16 maj 2007 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

jw.

Było juz o tym kilka razy

My zrzucamy co Nam leży na serduchu koleżankom, przyjaciólkom itd.
Wy to chyba jednak wolice udać twardziele i wyżalić się na forum gdzie nikt Was nie zna

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2007-05-16 22:53:18

Ekspert -

leszczu123
 Wysłana - 16 maj 2007 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

1) Kobieta chce mieć władzę nad mężczyzną, być najlepsza, więc jakby się okazało, że ma problem, to by uwłaczało jej czci.
2) Samice rywalizują ze sobą o wiele bardziej niż mężczyźni, więc [patrz pkt. 1- nie może okazać słabości przed przedstawicielkami swojej rasy i okazać się gorsza].
3) Mężczyźni po prostu mówią wprost, nie tworzą wyimaginowanych problemów i nie walą fochów z doopy, więc praktycznie nie ma tak, że kobieta nie daje sobie rady ze zrozumieniem faceta.
4) Jest ich w tym dziale o wiele mniej niż mężczyzn.

Uriel

...zapomnialem dodac, ze kobiety rowniez skarza sie na facetow, ze ona juz skonczyla dwa razy zanim on wyjal go w ogole z rozporka...

Znawca -

VidaL

Przede wszystkim mam nadzieję Uriel, że wkońcu wrzuciłeś to foto, a nie zasłaniasz się dalej tłumaczeniem

A jest dokładnie tak jak napisałeś. Dzisiaj kobiety zamieniają się w coraz większe zło. Role się odwracają. Kobiety zaczynają się zachowywać jak faceci. Są bezwzględne, mają dystans do wszystkiego. Nie podchodzą już tak emocjonalnie. A faceci zamieniają się w miękkie pipki, płaczków itd itp. Na to nic się nie poradzi. Poza tym laski mają swoje przyjaciółki pocieszycieli, a facetowi łatwiej jest napisać na forum będąc anonimowym, niż wyżalić się nawet najlepszemu kumplowi, że jest mu ciężko, bo w końcu jest coś takiego jak duma i wymagania, że facet ma być twardy, zwłaszcza w męskim towarzystwie.

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 16 maj 2007 22:57      [zgłoszenie naruszenia]

Ja też chce to foto
Mimo, ze nie wiem o jakie chodzi

Ekspert -

Uriel
 Wysłana - 16 maj 2007 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

No wlasnie VidaL - faceci zmieniaja sie w placzkow... tez to zauwazam. Na wszystkich telenowelach jest odwrotnie... to kobiety placza. To kolejny dowod, ze tv klamie. Duzy wplyw ma rowniez ta ogolna siekera dymu, ktora leci do nas z USA pod postacia mlodych gniewnych, pelnych seksu, kasy i swiatowych rzadzy mlodych osob (lasek) - nie podoba mi sie to cholernie. Ja wiem, ze jestem introwertykiem ale nie przeslania to mojej percepcji w postrzeganiu terazniejszosci. Taka tam mysl mi sie nasunela.

Znawca -

nieuczciwy
 Wysłana - 16 maj 2007 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

Kobiety są teraz jak modliszki. Wizja filmu "Seksmisja" powoli staje się coraz bardziej realna.

ignorant i esteta zarazem , zostana po mnie tylko długi w knajpach,

Znawca -

leszczu123
 Wysłana - 16 maj 2007 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

Następuje kryzys męskości. Odpowiedzialne za to są przede wszystkim przemiany gospodarcze i społeczne, od zmian na rynku pracy począwszy, skończywszy na wysokim wskaźniku rozwodów. Na przykład:
Bezrobocie : Dla wielu mężczyzn idea męskości kojarzona jest rolą żywiciela rodziny. Długotrwały brak pracy może zachwiać tymi ideałami.
Ruchy gejowskie i feministyczne : Takie działania znacznie osłabiają hegemonię heteroseksualną. Rosnąca siła seksualności kobiet i gejów jest dużym problem dla męskości hegemonicznej.
Kryzys układu interesów : Kobieta staje się coraz bardziej niezależna, mężczyzna nie jest jej potrzebny do przetrwania. Prowadzi to do większego zobojętnienia i mniejszego podporządkowania się mężczyźnie.
Obraz mężczyzny w środkach przekazu : W środkach przekazu, na kampaniach reklamowych, billboardach etc. pojawia się się nowy typ mężczyzny: facet, który przejawia wrażliwość do kobiet, ma własne potrzeby emocjonalne i je głośno wyraża.

Wszystkie te aspekty wpływają na obniżanie się poczucia poczucia własnej wartości wśród mężczyzn i bycia bardziej uległym i podatnym na wpływy kobiet.
Widzę tu pewną hipokryzję: z jednej strony kobiety chcą mieć mężczyzn zdecydowanych, odpowiedzialnych, silnych psychicznie, a z drugiej strony same dążą do tego, aby te wartości w nich zdewaluować.

Napisałem to w innym temacie, ale widzę, że tu też pasuje

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 21 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jak zarobic milion dolcow w 2 tygodnie!!!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21