FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 34529 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Jak zobić samemu loki? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jak zobić samemu loki?"   

vicky90
 Wysłana - 1 listopad 2007 16:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam problem. Za dwa tygodnie wybieram sie na polowinki. Chcialabym jakos wyjątkowo wyglądać. Sukienke już kupiłam z butami też raczej nie bedzie problemu. Ale nie wiem co zrobić z fryzura:( Pomyślalam o lokach. Chcialabzm je zrobic sama bo nie chce mi sie wzdawac kolejnej kasz na fryyiera. Czy wie moze ktos jak zrobic samemu takie delikatne loki ktore bz sie utryzmaly przez parenasie godzin? Dodam ze mam proste włosy i nie sa one podatne na skrecenia :( kilka razy probowalam krecic je na walki w sumie udalo sie lecz gdy wyszlam na dwor po godzinie ich juz prawwie nie bylo widac:( Prosze o rady:)

gosia992
 Wysłana - 1 listopad 2007 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

jeżeli Ci się same nie kręcą i mówisz że są mało podatne na układanie to może być problem ze zrobieniem ich samemu.
żeby uzyskać efekt radziłabym jednak iść do fryzjera

a sprobować możesz na lokówke, ciepłe wałki, albo teraz też modne jest robienie loków prostownicą cienką, ale to przeważnie potrafią fryzjerki, bo do tego jednak potrzeba wprawy

jueżeli dzięki lokówce wyjdą Ci zamierzone loki to po prostu potraktuj je dobrymi kosmetykami podtrzymującymi Shok Waves np. tylko żebyś też nie zrobiła sobie sztywnych drutów z tych włosów bo efekt będzie odwrotny do zamierzonego. Pamiętaj że loki powinny być lekkie i najlepiej rozwiane

moschino
 Wysłana - 1 listopad 2007 17:07      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam 2 sposoby:

1. Lokowka - potem spryskac lakierem do wlosow, ewentualnie sa specjalne preparaty do krecenia wlosow (oczywiscie z uzyciem lokowki) np L'oreal HotCurl

2. Jezeli jednak mowisz, ze jest to dosc nietrwale, ja bardzo dawno temu robilam papiloty, ktore zakladalam na nazelowane wlosy. Jak zdejmiesz papiloty, zostaja Ci sklejone kosmyki (jeden kosmyk na papilot). Jezeli zrobisz np 100 papilotow, zostaje Ci efekt bardzo sztucznych, trwalych lokow, jednak mozesz je rozczesac i wygladaja dosc niezle (jednak bardzo puszyscie, ale sie trzymaja).

Cokolwiek wybierzesz, radze wyprobowac w domu kilka razy przed wielkim dniem na wszelki wypadek

"Tis better to be silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt"

Znawca -

gosia992
 Wysłana - 1 listopad 2007 21:46      [zgłoszenie naruszenia]

nie polecam żelu, lepiej gumę stylizująca
od żelu robia się sztywne druty, guma je ładnie podnosi, a jeżeli masz proste włosy to właśnie to Ci się przyda

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 1 listopad 2007 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

Ja używam pianki do kręconych, jak jeszcze są wilgotne, a potem papiloty na noc. Rano trochę lakieru i mam loki cały dzień.

stateczna żona swojego męża%-)

Specjalista -

shineonyou
 Wysłana - 1 listopad 2007 21:56      [zgłoszenie naruszenia]

ja sama robie loki tak:
myje glowe wieczorem,lekko wysuszone wlosy woaze na czubku glowy gumka( mam nadzieje ze mnie zrozumiesz)
rano jak rozpuszcze to mam super loki, zeby mi sie trzymaly wcieram we wlosy troche wosku, ale tylko troche, bo jak dasz za duzo to beda wygladaly jak po frytkowaniu
jeszcze na specjalne okazje mam walki na cieplo,
gotujesz walki , zakrecasz je na wlosy i po 5 minutach masz loczki...
lokowki osobiscie nie lubie, bo na moich dlugich kudlach trwa lokowanie okolo godziny...a ja niecierpie zajmowac sie wlosami

a tak a propo:
najmodniesze teraz wlosy - przynajmniej tak u nas jest, to wlasnie dlugie i prostowane, bez zadych zbednych fal :)
pzdr

m,,m

gosia992
 Wysłana - 1 listopad 2007 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

kwestia dobrego kosmetyku
a z woskiem radze uważać. lepszy jest do lekkich wlosów, bo obciązając będzie przeszkadzał w skręcie

najmodniesze teraz wlosy - przynajmniej tak u nas jest, to wlasnie dlugie i prostowane, bez zadych zbednych fal :)
pzdr

to czyli jestem niemodna

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 1 listopad 2007 22:04      [zgłoszenie naruszenia]

Ja swoje naturalne fale najczęściej prostownicą trkatuję
a loki to jak chce dac im odpocząć

Specjalista -

gosia992
 Wysłana - 1 listopad 2007 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

ja praktycznie zawsze mam loki

juz X czasu nie prostowałam

Tyle że ja po prostu myję włosy i na mokre wgniatam pianke/ gumę/ wosk ( zależy od tego co mam- staram się jednak najrzadziej gumę stosować) i tak sobie susze ugniatając i mam efekt jaki dużo osob już widziało

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 1 listopad 2007 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

To ja mam bradzo podobny, a jak np jest wilgotno to już się zupoełnie skręcają jak po wałkach.

Specjalista -

shineonyou
 Wysłana - 2 listopad 2007 08:09      [zgłoszenie naruszenia]

" to czyli jestem niemodna "
tak sie teraz nosi, moda na trwala i loki juz dawno minela
co nie zmienia faktu ze ja tez mam loki i jestem niemodna :)
i mam to w nosie co sie nosi a co nie

m,,m

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jak zobić samemu loki?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Soflens 38 vs Acuvue | Włosy | cienie pod oczami | Pryszcze. | buty | "półbuty" | pytanko | Kurtka Skórzana - Pielęgnacja i Konserwacja | Zegarek na "podwójnym pasku" / dwupaskowe | fryzurka na wiosne... pytanie | co to za firma .... | Włosy w pupce | Co to za marka?? | Solarium a wlosy | Buciki | grudki/zaskorniki | Ku pamieci Madzia | Ku pamieci Madzia | rasistowski | benwade | fake | chłoniak | shelby180 | Norbert Wiener | licencjat | licencjacka | co ostatnio sluchałeś | oceń | Polski vloger spina dup? | wladcasmieci | zszywacz | doda nago | doda nago | drzyA dA yk | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.