FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1041 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Jaka Polska? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jaka Polska?"   

Dradon
 Wysłana - 24 listopad 2004 17:13       

Przeniesiona przez Predrag z działu 'Historia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jaka Polska była by dzisiaj gdyby nie było tych rozbiorów, wojen itp. Pomyślcie jaką bylibyśmy potęgą gospodarczą, gdyby nie to, że przez setki lat nie istnieliśmy na mapach. Napewno wielkim ciosem była II wojna światowa. Napaść na nasz kraj przez Niemców bez wypowiedzenia wojny. Francja i Anglia, którzy podpisali z nami sojusz, polegający na tym, że w razie napaści Niemców na Polske odrazu przyjdą z pomocą. Guzik! zwlekali z tym. Moim zdaniem znaczącym czynnikiem jeszcze było to, że podczas gdzy z zach. nadciągali Niemcy, to ze wsch. zaatakowali nas Sowieci. Także po wojnie byliśmy pod dyktaturą ZSRR. Nie mogliśmy nic zrobić bez ich zgody. Nawet nie mogliśmy wyprodukować własnego samochodu. Warszawe jakoś udało nam się wywalczyć, tym bardziej, że w większości to była Rosyjska Pabieda. A następne prototypy Warszawy zostały odrzucone, ponieważ Związek Radziecki bał się, że za bardzo się usamodzielniliśmy. Czy waszym zdaniem może się coś podobnego stać z Polską, tylko, że teraz "wielkim bratem" będzie USA?? Popatrzcie jak politycy podlizują się amerykanom.

Shout the fuck up :D

Helevorn
 Wysłana - 24 listopad 2004 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

Zapraszamy do dzialu Polityka z tego typu tematami

Były moderator Polityki i Seksu

Ronowicz
 Wysłana - 24 listopad 2004 20:44       [zgłoszenie naruszenia]

Identyczny temat leci w Polityce

...Szara Eminencja...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Jaka Polska?

Warto przeczytać: "Zasypie wszystko, zawieje ..." | Jestem polakiem | Biografia jako klucz do poznania twórczości autora. | <wok> portfolio | "Inny świat" | Bohaterowie i ich życiowe wybory. Praca Maturalna | [Matura ustna] Brzydota nowym kanonem piękna | motyw SAMOTNOSCI - dobor lektur | Antygona czy Kreon?? Które racje są mi bliższe | wycieczka szlakiem mickiewicza | [pol] Bal Wolanda vs Bal Mosolitu - Mistrz i Małgorzata | Granica Nałkowskiej | [POL] Ustny polski - praca o rycerzach ;] | Wypracowanie | inspiracje biblijne we wspolczesnej literaturze i filmie | Motyw maski - bohaterowie o różnych twarzach | kamera | monitoring | wygrać | znak zodiaku | dziewczyny do towarzystwa | ja bym nie odróżnił od jelenia | ja od jelenia | sex kino | egipt | część główna | patola | za granicą | opowiadania erotyczne siostra | opowiadania erotyczne siostra | oscary | nago przy dziecku | liberalizm | netia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.