FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1519 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Poprawiamy naturę
Jaka SW? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jaka SW?"   

hendriks
 Wysłana - 20 grudzień 2012 01:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. W tym temacie pragnąłbym abyście doradzili mi na jaką SW się zapisać . Nigdy nie trenowałem SW, zawsze sporty drużynowe, więc doświadczenia żadnego w tej dziedzinie. Nie wiem pod jakim kątem rozpatrywać ewentualną sztukę walki. Brać to co mi się na pierwszy rzut oka podoba?

Moje wymiary są przeciętne. Jestem na granicy bycia króciakiem - 181 i ważę 74 kg. Myślałem nad tradycyjnym boksem, a bjj/jakimiś zapasami. Z tego co się orientowałem to wymiary nie mają większego znaczenia do jakiej SW, tym bardziej że nie uderzam w profeskę .

No i jeszcze jedno: napiszcie mi jak chłopaki reagują na świeżaków . Nie chcę być tam ich workiem do na******lania. Od jednego kolegi który trenuje kicka słyszałem, że bardzo przyjazna atmosfera i w sumie od razu poczujesz się komfortowo w towarzystwie, jednak miałem też kiedyś kolegę który ćwiczył MT i jak raz poszedłem tam na trening pokazowy to - . Kuhwa wylęgarnia koksów aspirujących na ochroniarzy w klubach, których nigdy bym na salę nie wpuścił. Sparowali się, to bili się jakby to była walka ostateczna i nawet po walce piony nie przybili. Z resztą kolega sam skończył jak skończył - napisałem że MIAŁEM kolegę, bo poszedł siedzieć za pobicie policjanta . On sam tez tam się zapisał chyba tylko po to, aby ludzi składać, bo robił to regularnie. A nie chciałbym wpaść w takie towarzycho

No więc drodzy fajterzy spróbujcie mi dokonać wyboru pomiędzy boks/zapasy/bjj/coś innego

pozdrawiam

Dlaczego inso? Bo tu od zawsze był wygryw, trzeźwo myślący ludzie, jasne spojrzenie na świat.
Tak od zawsze pamiętam tą społeczność

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 20 grudzień 2012 06:53      [zgłoszenie naruszenia]

ja chodzę na mt i jestem bardzo zadolowony
wg mnie zwykly boks czy kb sie chowa przy tym
tylko trzeba isc w ciekawsze miejsce niz do takiej wylegarni

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

ohayo
 Wysłana - 20 grudzień 2012 08:19      [zgłoszenie naruszenia]

Zapisz się na dobrą stójkę bez ram narzucanych przez styl w konkretnym klubie w którym trener to kocha i lubi. Najlepiej na tym wyjdziesz.

Zadne pieniadze nie wynagrodza rodzicom blamazu, gdy syn ujawnia sie jako informatyk.

Znawca -

Biały19894
 Wysłana - 20 grudzień 2012 08:21      [zgłoszenie naruszenia]

Słuchaj się Pana nade mną, na jego radach dobrze wyjdziesz.

[www.pajacyk.pl]

siemamumin
 Wysłana - 20 grudzień 2012 08:26      [zgłoszenie naruszenia]

Sztuka walki to chvj.. Ważna sekcja i instruktor. Jeśli miałbyś w okolicy uznane w całej Polsce bjj to nie ma sensu iść na MT do Heńka piwnicy. Skąd jesteś autorze? Napisz to coś się sensownego wymyśli.

Podobno pogodność jak mądrość walorem.

INSOMNIA
 Wysłana - 20 grudzień 2012 09:24      [zgłoszenie naruszenia]

w sumie to wyczerpali temat wszyscy nade mną
jak się wahasz nadal, to wybierz sobie kilka sekcji w okolicy i obejrzyj treningi, na co zwróć uwagę:
-to, o czym już sam mówiłeś, czy ludzie traktują sparingi jako formę nauki, czy walkę na śmierć i życie bez poszanowania zdrowia partnera, to nie sztuka na******lać się na 100% a potem dwa tygodnie dochodzić do siebie, bo poobijany, porozcinany, ponaciągany itp. jesteś
-jak trener prowadzi zajęcia: czy jest metodycznie podzielony trening na części, tzn. rozgrzewka dostosowana pod to, co jest na treningu, czy jak robi techniki to czy łączą się w jakiś sensowny łańcuch kombinacji, a nie np. jak na mma: po rozgrzewce robisz najpierw balaszkę z gardy, potem pokaże Wam obalenie z klinczu, a potem jak kopać low kick
-jacy ludzie są to ważne, bo najlepiej się ćwiczy z ludźmi, z którymi się lubisz i wiesz, że są normalni, to się wiąże z pkt. 1, ze świrusami i narwanymi typami, po których nie wiesz, czego się można spodziewać, nikt nie lubi ćwiczyć

a co do tego, czy uderzane, czy chwytane: sam powiedziałeś, ze będziesz to traktować jako rekreację, więc wybierz to, co Ci się najbardziej spodoba

hendriks
 Wysłana - 20 grudzień 2012 13:51      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za odpowiedzi :). Mieszkam w trójmieście - może ktoś z Was też tu mieszka i poleci mi jakiś dobry klub? Preferowałbym Sopot/Gdańsk

PS. Sogi wbite

Zmieniony przez - hendriks w dniu 2012-12-20 13:53:28

Dlaczego inso? Bo tu od zawsze był wygryw, trzeźwo myślący ludzie, jasne spojrzenie na świat.

Wojtkuuu
 Wysłana - 21 grudzień 2012 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

W te bym celował:
[bjj.gdynia.pl/]
[http://www.mightybullsgdynia.pl/]

Zmieniony przez - Wojtkuuu w dniu 2012-12-21 18:57:30

życietoniejebajka!

hendriks
 Wysłana - 23 grudzień 2012 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

Kurde to Gdyni mam daleko . A coś na podobnej profesce w Gdańsku/Sopocie ktoś zna?

INSOMNIA
 Wysłana - 23 grudzień 2012 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

[www.akademiasarmatia.com/] .kiedys dosc znany klub,z barwnym trenerem,teraz o nich troche ucichlo,ale tak czy owak istnieją od lat,no i treningi chyba w gdansku

INSOMNIA
 Wysłana - 23 grudzień 2012 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

Sarmatia dobra jest
no i Boruta tam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jaka SW?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Mam 16 lat, 176 wzrostu i 55 kilo wagi ! | Plan treningowy do poprawek | 21 lat - figura gruszko-klepsydry. jak wypracować idealna figurę? | -------------InSSSoooPAKERZY-------------- 57 | wasz pierwszy -ON- | Przemyślenie- czym może być spowodowany "spadek" siły klatki | piosenki które lubią ćwiczenia | dieta cud | problem z zaśnięciem po intensywnym treningu | Pierwsze kroki ;)) | Dieta | dla ogolnego wygladu | -------------InSSSoooPAKERZY-------------- 58 | Co na noc? | Przedtreningówka | Skakanka kuhwa %-) | ogłoszenia towarzyskie | jablonka86- | jablonka86 | wiza | meskalina | grupa terespolska | chillouty na niedziele | bejsbolówka | agnieszka wagner | Lions Club | Lyoness | gruzja | aleksander pistoletov | fana | -2,5-Dimetoksy-4-chloroamfetamina | SMAK PUSSY | bez obiektywu | Preskaler | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.