FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2507 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Jaka kara za bilet kredytowy??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jaka kara za bilet kredytowy???"   

naataaluś
 Wysłana - 4 sierpień 2006 22:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Mam pytanko. Na początku lipca wybrałam się w jedną stronę do Warszawy na bilecie kredytowym. I w związku z tym mam pytanko. Czy konieczna jest jego zapłata:)?

Jechać wbrew wszystkim regułom i pierdolić tych, którzy tego nie czują!!!

curf
 Wysłana - 4 sierpień 2006 23:02       [zgłoszenie naruszenia]

Zanim zapłacisz za ten bilet kredytowy zmień podpis w swoim profilu
Nie wiem jaki jest termin zapłacenia za bilet, ale wiem, ze na zmianę podpisu w profilu masz tylko chwilę

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Jaka kara za bilet kredytowy???

Warto przeczytać: Urop na żądanie | Podanie | Nie uiszczenie opłaty skarbowej po kupnie auta - kara? | Zlecenie, a wypadek przy "pracy" | Jazda bez prawka... | vat od... darowizny? | Wylegitymowanie przez policję | blogi ekonomiczne | Świadek | male pytanko;) | pytanie nie wiem jak nazwać (doszktałcenie?) | Prawo administracyjne | konsekwencje | Wezwanie do zapłaty mandatu | Nadgorliwy sąsiad | co na to prawo? | amatorka nago | modelki | edyta gorniak | erotyczne gify | rodzice dziewczyny | liszowska | SureShot | muj borze | pasowanie | soszyńska | magdalena soszyńska | fallout 3 | innewiadro | tiger | kipklia | Filo | peugeot 206 | murphy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.