FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1822 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Jakiś roztrój żąłądka. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jakiś roztrój żąłądka."   

Fou-lu
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 18:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Byłem wczoraj w klubie wypiłem piwko i drina w sumie nie działo się nic ciekawego, więc wróciłem do domu. Poszedłem spać.
Obudziłęm się rano wlałem sobie soku, i odrazu znalazłem się w ubikacji wymiotując. Między czasie poszło takie rozwolnienie jak bym sikał odbytem. W tym momencie zaczeła sie ostra jechana- wszystkie rzeczy ktore miały mi pomóc-po koleji mięta, herbata ziołowa, krople żąłądkowe, węgiel, wapno a nawet zwykłą wodą. łącznie od 9 rano do 18 9 razy wymiotowałem i z 30 razy posiedzenie w ubikacji.
Pierwsza rzeczą która utrzymała mi się w zołądku to puszka pepsi z lodem...
od 28 godzin nie zjadłem nic, mam temperature 38,3 stopnia.

O co w tym wszystkim chodzi?

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 19:57      [zgłoszenie naruszenia]

Tkz grypa żołądkowa.
Wstrętny wirus.
Po kilku dniach samo przechodzi. Trzeba tylko dbać,żeby się nie odwodnić.

stateczna żona swojego męża%-)

Znawca -

Konio
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

Jak wymiotujesz i masz sraje to koniecznie pij duzo wody (ale tylko czysta i malymi lyczkami, po prostu lyczek od czasu do czasu zeby zoladek tego nie odczul). Bo latwo sie przy tej grypie odwodnic, szczegolnie wymiotujac.

Fou-lu
 Wysłana - 20 kwiecień 2008 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

dzisiaj z rana brak gorączki na noc udało mi się wziąśc polopirynę.
Zjadłem 2 lekkie kanapki i banana, straciłem wogole ochotę na jedzenie.

Ile taki stan będzie się utrzymywał ;>

GoldenEyes
 Wysłana - 20 kwiecień 2008 13:24      [zgłoszenie naruszenia]

nie dluzej niz tydzien,zwykle pierwsze 3-4 dni sa najgorsze

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Layla20
 Wysłana - 21 kwiecień 2008 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

spróbuj jeszcze coś delikatnego dla żołądka zjeść jakiś kleik ryżowy, czy coś podobnego żeby śluzówka nie zostałą podrażniona no i dużoooo wody przede wszystkim...

truskaffka
 Wysłana - 19 maj 2008 18:12      [zgłoszenie naruszenia]

oj szkoda ze tak późno tu dotarlam - jakby ktos miał poobny problem to obok kleiku ryzowego polecam gastrolit - do kupienia bez recepty - nie jest zbyt smaczny (słony) ale ma duzo soli mineralnych - kazdy lekarz to poleci przy biegunkach i wymiotach (szczegolnien długotrwalych). ma skladniki jak w kroplówce, tylko jest do picia, by sie nie odwodnic i uzupelnic sole mineralne.

Termitek
Little boy
 Wysłana - 20 maj 2008 09:23       [zgłoszenie naruszenia]

w kroplowce nawadniajacej jest tylko sol fizjologiczna

...

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Jakiś roztrój żąłądka.

Warto przeczytać: Nie chcę napletka | silownia po chorobie | dobre ciśnienie? | Suche gardło - nieświeży oddech | Uyebało mnie coś... | prosze o interpretacje badań | Ósemka ? (zęby) | Dreszcze itd | Lewa dolna strona brzucha + brak stolca. | jądro | ciagle choruje | grzybica? | Krosty na żołędziu, drętwienie nóg | Czy to cos powaznego? | Testosteron | Świerzb | Olcia | rozmiar penisa | rozmiar | kod | Ariel90 | coliber | bieber | justin | hereux | bator35 | biosira | nasze zdjęcia | portale randkowe | randka | wiolus | warthunder | skaza białkowa | skaza | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.