FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8408 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jaki ja głupi byłem... a ona jeszcze bardziej... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jaki ja głupi byłem... a ona jeszcze bardziej..."   

Kokosh
 Wysłana - 5 listopad 2005 18:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam Was. Na początq napisze, że nie jest to zwykły post od tak sobie napisany. Dzisiaj właśnie moja była odpowiedziała mi pytanie (po 4 miesiącach braq odezwu), za co się na mnie obraziła? Napisała mi, że ją olewałem...

A historia była taka mniej więcej (streszczona)...
Znaliśmy się z widzenia, głośno było o niej w szkole, bo odnosiła sukcesy. Z resztą o mnie też było głośno, bo też odnosiłem sukcesy (pozytywne). Brałem udział w przedstawieniu (masełka) i tam się poznaliśmy... Był ostatni dzień w szkole przed Świętami Bożonaredzeniowymi, zaczęliśmy się bardziej poznawać wtedy. Był Sylwester u koleżanki i... tam tego no... całowaliśmy się w pokoju, był seks w ubraniu... wiem, że to śmieszne, ale tak było. Potem pisaliśmy ze sobą. Ludzie! Traciłem po 2 godziny co drugi dzień, żeby z królewną pisać. A ta tylko, że mnie kocha, że jestem jej misiem, że widzi coś we mnie, co ja przyciąga. Pojechaliśmy we ferie na rowery do lasu. Chcieliśmy sie całować... zbliżamy sie, a ona sie na mnie uwaliła... ja ją całuję, a ona nic, k... leży... se myśle o co chodzi, jakis nie takt... no ale nic... potem poszliśmy po szkole nad jezioro... tez sie całowaliśmy. Chciałem jakoś bardziej, ale widać nie miała ochoty... czas mijał... Chodziłem wtedy do 2 klasy gimnazjum, a ona do trzeciej. We wakacje poszliśy na basen. I gały mi wyszly. Ja przepłynąłem na tym basenie chyba z jeden kilometr a ona pięć razy w te i we wte i się gapiła na mnie cały czas... wiem, jestem gruby. Ale nie powinno oceniać się z wyglądu, tlyko z charakteru. I od tego czasu przestaliśmy gadać ze sobą. Ostatnio wysłała mi SMS co u mnie. Napisałem do niej na GG, żeby mi wytłuamczyła o co jej chodzi. Napisała, że ją olewam. Wcale jej nie olewałem!!! Tylko tłumaczyłem dziewczynie, że nie mam czasu! Akurat pech sprawia, że dużo się udzielam dla szkoły, no każdy coś we mnei widzi pozytywnego, a z resztą też się bardzo dobrze uczę... ;/ Zależało mi na prawdziwej miłości, ale ona myślała, że będzie miała pieska, czy ksiecia z bajki, że na każde jej zawołanie będe leciał. Wiem, że trochę w tym mojej winy też, ale ona jest żałosna... Z resztą to było do przewidenia, kwestia czasu...

Mnie to tam zwisa, tylko czasem na płacz mnie zbiera, jak było kiedyś, a jak jest teraz. Że ile czasu straciłem, żeby z idiotką gadać... po nocach nie spałem, bo o niej myślałem... eee tam... pic na wodę...

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 5 listopad 2005 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

tylko czasem na płacz mnie zbiera,

ile masz lat ?

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

czanymotyl
 Wysłana - 5 listopad 2005 19:09      [zgłoszenie naruszenia]

słonce, nie tylko mali chłopcy płacza

%-)

Specjalista -

red78
 Wysłana - 5 listopad 2005 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

hmm, znowu ktos robi badania?

Siedzę i myślę... :)P

Specjalista -

potargany
 Wysłana - 5 listopad 2005 19:14      [zgłoszenie naruszenia]

wysli to do FAKTu moze ta dziewczyna to przeczyta i zrozumie ze byles tym jedynym

moja żona (RENIKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=73383]
moja szwagierka (IWONKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=74925]

Znawca -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 5 listopad 2005 19:14      [zgłoszenie naruszenia]

tak motyl, ale to pytanie akurat ogólnie zadałam, nie do tego zdania

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

potargany
 Wysłana - 5 listopad 2005 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

pisal ze chodzil do 2 gimnazjum ? to ma kolo 16? / nie wiem nie znam sie

moja żona (RENIKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=73383]
moja szwagierka (IWONKA) - [http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=74925]

Znawca -

aniolek_16
 Wysłana - 5 listopad 2005 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

A mnie szkoda tego chlopaka. Coraz czesciej widze na tym forum, ze wielu ludzi okolo 18 juz zapomnieli o tym, ze tez mieli takie problemy!!! Teraz kazdy sie tylko by wymadrzal i wysmiewal.... MAm nadzieje ze sie pozbierasz chlopie

Czlonek porponetkowej mafi %-)

prezes85
 Wysłana - 5 listopad 2005 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

chodzilem do 2 gimnazjum a mineły 4 miesiące czyli ma cos 14-15 lat.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

czanymotyl
 Wysłana - 5 listopad 2005 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

ach to wybacz słonce

%-)

Specjalista -

MaxB
 Wysłana - 5 listopad 2005 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

Brałem udział w przedstawieniu (masełka) To mnie najbardziej urzeklo.. nie powinno byc przypadkiem jaselka?

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jaki ja głupi byłem... a ona jeszcze bardziej...

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12