FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5576 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jaki jest męski punkt widzenia? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jaki jest męski punkt widzenia?"   

Marciocha
 Wysłana - 21 październik 2007 10:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cześć, może zacznę od tego, że często czytam to forum i wbrew pozorom wiele się na nim ucze, chciałam żeby faceci, którzy z takim upodobaniem oczerniają lachony (uwierzcie, niektóre dziewczyny też to robią i to wcale nie znaczy, że są lesbijkami ^^), nie wątpie, że krytyka tych bab ma podstawy i w ogóle, lecz drażni mnie trochę, że wsadzacie każdą babiczkę do jednego worka, no cóż, wbrew pozorom nie różnimy się tak bardzo, kobietki też lubię powyklinać na facetów...bo uwaga, wcale nie jesteście tacy święci...przynajmniej większość. ;)
A że was lubię chłopaki chciałabym wam zadać pytanie, które mnie nurtuje już od dłuższego czasu, dziewczynki też tak robią swoim partnerom, ale pewnie nie odpowiedzą, bo święte udają. ;p
Na wstępie opowiem wam dwie historie...mojej przyjaciółki i mojej koleżanki, a że przyjaciółka jest bliższa mojemu sercu to zacznę od niej:
Dziewczyna jest wesoła, sympatyczna, nie szuka chłopaka bez opamiętania, jak się jakiś już trafi i widać, że ma poważne zamiary również traktuje go poważnie, no więc jakieś 3 miesiące temu napisał do niej na GG chłopak, że szuka dziewczyny, że ma tyle i tyle lat itd., trochę sobie razem pogadali w celu bliższego poznania się, aż wreszcie umówili się, ale nad tym spotkaniem ciążyło jakieś FATUM: pierwszy raz jak się mieli spotkać babcia dziewczyny trafiła do szpitala, drugi rodzina chłopaka przyjechała, trzeci dziewczyna rano wstaje i nie może się ruszyć...to były zapewne jakieś znaki od losu, mimo to moja koleżanka spotkała się z nim przy czwartym podejściu...podobało jej się, choć chłopak trochę ją zaszokował otwartością seksualną (tylko mówił ^^)...owidentnie coś śmierdzi nie?
Parę dni później chłopak napisał, że wyjeżdża niedługo zagranicę i już nie będą mogli się spotykać, całkiem przypadkiem dowiedziałam się, że do mojej naprawdę dobrej kumpeli też napisał ten chłopak i też się spotkali, a później on jej napisał, że bardzo mu przykro, ale ma dziewczynę - jej to przynajmniej prawdę powiedział. ;p
Druga historia:
Moja koleżanka, ładna, taka zwykła i również niestety niezwykle wrażliwa zakochała się w takim jednym ze szkoły, on też jej dawał jakieś znaki, jakieś statusy na GG typu "uwielbiam Cię X(imię)", spotkali się, parę razy, dziewczyna była naprawdę szczęśliwa, mówiła, że tak dobrze się z nim rozmawia, tak dobrze całuje, ale dowiedziała się, że chłopak ma dziewczynę i to od bardzo dawna, zerwała znajomość, takiego czegoś znieść nie mogła, jak już wyżej wspominałam dziewczyna jest wrażliwa, tak wrażliwa, że nie mogła przez pewien czas na tego chłopaka patrzeć.
Teraz przechodze do pytania, w sumie to będzie ich kilka:

Dlaczego mając kogoś kogo podobno kochacie szukacie nowych wrażeń? Co was tak podnieca w krzywdzeniu niewinnych dziewcząt? Dlaczego to robicie? Chcecie pokazać jacy z was gieroje? ^^ Jak się czujecie względem stałej partnerki po takiej przygodzie? W większości przypadków partnerki nic nie wiedzą, że ich chłopak się zabawił.

Dziewczyny też tak robią, żeby nie było i to takie, które trafiają na naprawdę fajnych facetów...gdzie ta sprawiedliwość?

pawelttt
 Wysłana - 21 październik 2007 10:50      [zgłoszenie naruszenia]

=

zdradze ci sekret ;)

Zmieniony przez - pawelttt w dniu 2007-10-21 10:53:23

pawelttt
 Wysłana - 21 październik 2007 11:02      [zgłoszenie naruszenia]

Dlaczego mając kogoś kogo podobno kochacie szukacie nowych wrażeń?

sama sobie odpowiedziałaś ;) dla nowych wrażeń

Co was tak podnieca w krzywdzeniu niewinnych dziewcząt?

zdecydowanie wole jak dziewczyna jest na tyle ogarnięta że od razu łapie o co tak naprawde chodzi oraz się na to godzi ;)

Dlaczego to robicie?

jak wyżej :P

Chcecie pokazać jacy z was gieroje? ^^

hehe dawno nie słyszałem tego słowa

Jak się czujecie względem stałej partnerki po takiej przygodzie?

nie mam wyrzutów sumienia

W większości przypadków partnerki nic nie wiedzą, że ich chłopak się zabawił.

no o to chodzi przecież

basswood
KOBRA
 Wysłana - 21 październik 2007 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

Dlaczego mając kogoś kogo podobno kochacie szukacie nowych wrażeń?

sama sobie odpowiedziałaś ;) dla nowych wrażeń

wszytsko sie sprowadza w prawdzie do tego jednego, co napisano wyzej czyli nowych wrazen!

szukanie odskoczni od ciedziennosci i rutyny, tak bylo zawsze jest i bedzie.

tempy chuj...

Znawca -

OLcia w-w
 Wysłana - 21 październik 2007 11:28      [zgłoszenie naruszenia]

zycie ....

zasadniczo baby tez to robią

to je na piču .

Znawca -

pawelttt
 Wysłana - 21 październik 2007 11:29      [zgłoszenie naruszenia]

jest tyle naprawde fajnych dup że ciężko się na jedną zdecydować :P

basswood
KOBRA
 Wysłana - 21 październik 2007 11:31      [zgłoszenie naruszenia]

zasadniczo baby tez to robią

nawet tego nie pisalem to powszechnie wiadomo

bez urazy moje Panie

tempy chuj...

Znawca -

pawelttt
 Wysłana - 21 październik 2007 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

no robią robią...ale już wole taką maszynke niż cnotke niewydymke :D

kemesO
Analityk
 Wysłana - 21 październik 2007 11:42      [zgłoszenie naruszenia]

Dlaczego to robicie?
Odpowiem po "Waszemu" - bo przez Waszą naiwność często i gęsto nam na to pozwalacie

zielony

Ekspert -

OLcia w-w
 Wysłana - 21 październik 2007 11:42      [zgłoszenie naruszenia]

nie chce mi sie wdawac w dyskusje bo takich tematow bylo juz mnostwo
zreszta ma byc meski punkt widzenia

to je na piču .

Znawca -

pawelttt
 Wysłana - 21 październik 2007 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

czesc olcia tencza z tej strony

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 13 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jaki jest męski punkt widzenia?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Warto przeczytać: Szansa...?? | prezent na urodziny- ON dla NIEJ | Nie rozumiem | za czesto dzwonilem.... | O SS, miekich fajach i calej reszcie... | Zastanawia mnie jedna rzecz... | szybko się angażuję.. | jak zamienić przyjaciółke na dziewczyne | Miłe, cieple slowa... | **Szukam prezentU** | Musze sobie pogadać ;) | Miejsca | Miłość, zdrada, rozstanie... | Wyczerpane tematy. | RÓŻNICA WIEKU... | Tłumaczenie zdrady | harlem shake | penisem | sex filmiki | wszystkie kobiety to | wysypka na ciele zdjecie | chemistry | kupiA,eA> | blonde | zapuszczamy | sasha grey | jaroch | zwariowane pomysly | drzyA?dA?yk | odbijanie | pełna ufności modlitwa mojżesza to modlitwa | jaka torba dla faketa | dania z mikrofali | spice gold | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.