FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8027 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jaki wiek jest odpowiedni na seks?? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Jaki wiek jest odpowiedni na seks??"   

juliet_te
 Wysłana - 1 marzec 2006 09:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam 16 lat i spotykam sie z chlopakiem o 5 lat starszym jestesmy ze soba rok czasu a ja nadal nie weim czy pojsc na calosc,jestem jeszcze mloda a poza tym pierwsza milosc nie musi okazac sie ostatnia.on ma swoje lata i wiem ze tego chce lecz ja nie czuje sie gotowa..niestety on nalega ostatnio coraz bardzoej . zgodzic sie czy nie? takie rozne pieszczoty mamy juz za soba i chyba mu to nie wwystarcza:/

zjfk
 Wysłana - 1 marzec 2006 10:08      [zgłoszenie naruszenia]

szanuj sie.. to ze on nalega nie znaczy ze ty masz mu ulec. jezeli czujesz 'ze to jeszcze nie to' powiedz mu ze potrzebujesz jeszcze troche czasu.. jezeli zrozumie i poczeka to znaczy ze mu faktycznie na tobie zalezy. jezeli cie przez to rzuci to znaczy ze to nie byl dobry facet dla ciebie.

you make me sick..

djNokio
 Wysłana - 1 marzec 2006 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

Jak nie czujesz sie gotowa to lepiej zaniechaj, bo potem koleś wykręci ci wała i będziesz tego żałowała :). Przemyśl to jeszcze raz. Sama bedziesz wiedziala kiedy chcesz to zrobić.

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

juliet_te
 Wysłana - 1 marzec 2006 10:11      [zgłoszenie naruszenia]

tylko ze to nie jest takie naleganie typu" kochasz mnie to chodz ze mna itp" tylko takie delikatne podsuniecia pomyslu.wiem ze mnie kocha,wiele razy to udowadnial. ale wiem ze ma tez swoje potrzeby,nietsety jak narazie chyba nie moge isc na calosc! czy to ze mna cos nie tak?

osochozi
 Wysłana - 1 marzec 2006 10:13      [zgłoszenie naruszenia]

Nie bardzo rozumiem takie tematy.No bo niby co ...jeśli Ci tu ludzie napisza " tak wypnij mi się i pamietaj....z połykiem " to zrobisz to?Sama musisz uznać że czas , miejsce i osobnik odpowiednie.

"GIVE ME BEER OR GIVE ME DEATH! OR GIVE ME BOTH!"

juliet_te
 Wysłana - 1 marzec 2006 10:15      [zgłoszenie naruszenia]

a moj wiek?? nie sadzicie ze jeszcze mam czas? a jak cos nie wyjdzie ? jak zajde w ciaze? nie moge brac tabletek bo starzy sie skapna.

djNokio
 Wysłana - 1 marzec 2006 10:18      [zgłoszenie naruszenia]

Młoda jeszcze jesteś, widze, że u ciebie presja otoczenia nieźle działa. Jeszcze możesz być oficjalnie dziewicą, nie martw sie :). Społeczeństwo cie nie zje. pozdro

Specjalista -

juliet_te
 Wysłana - 1 marzec 2006 10:21      [zgłoszenie naruszenia]

ale chocbym miala 20 lat i tak nie przeszkadzaloby mi ze ejstem dziewica, ja tak naprawde nie weim czego chce.boje sie jak spojrze starszym w oczy? jesli cos nie wyjdzie z chlopakiem ? teraz jest wspaniale ale roznie sie dzieje na tym swiecie. ile mieliscie lat jak przezyliscie pierwszy raz?

djNokio
 Wysłana - 1 marzec 2006 10:24      [zgłoszenie naruszenia]

No i bardzo dobrze, ze sie boisz, tym się różnią niektóre kobiety od innych :). Dla przykładu, moja obecna dziewczyna straciła cnote w wieku 20 lat. Mówiła, że miała okazje niejednokrotnie ale wolała poczekać na kogos innego i padło na mnie. Zdziwiłem się troszkę, zwłaszcza, że jestem od niej młodszy.

Specjalista -

juliet_te
 Wysłana - 1 marzec 2006 10:26      [zgłoszenie naruszenia]

ja jestem tego samego zdania,chce to zrobic z kims wyjatkowym tym bardziej ze jestem dosc wrazliwa osoba ;) tylko ja chyba trafilam na kogos takiego..mam wspanialego chlopaka wiec nie wiem dlaczego tego nie chce ? czemu zgadzam sie na rozne rzeczy tylko nie na to?

rafee
 Wysłana - 1 marzec 2006 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

ile mieliscie lat jak przezyliscie pierwszy raz?

15 ...........

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Jaki wiek jest odpowiedni na seks??

Strony: 1 2 3