FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 897 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Jaki wpływ ... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jaki wpływ ..."   

Salomo
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 12:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

może mieć na gospodarkę światową jakaś bujda w stylu oriony 2012 i piramida cheopsa?. Kto i co bedzie mial na tym najwiekszy zarobek?.

Nie bij żyda, żyd się przyda!. %-)

Kokoban
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 12:30     
 Usunięta przez ziemon za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Salomo
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

Ale poważnie pytam co może miec na celu wymyslanie takich ******l dla tepakow?.

Daer
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 13:30      [zgłoszenie naruszenia]

To nie bujda

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Specjalista -

masti
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

wszelkie teorie wybiegajace w przyszlosc maja wplyw na gospodarke.
a ich wplyw jest tym wiekszy,im sa bardziej prawdopodobne i im bardziej reklamowane i naglasniane.
przy tych najmniej prawdopodobnych(a nawet nieprawdziwych,jak np syndrom 2012 rozreklamowanych przez paru cwaniakow ),istotne znaczenie ma tez poziom oswiaty danego rejonu swiata.
swietny biznes juz od dawna kreca scjentolodzy,i inne podobne organizacje religijno-pseudonaukowe),na roku 2012 takze(powstalo wiele ksiazek,ktore szybko schodza,pare filmow,duzo organizacji,wiele osob zaczelo podrozowac,by osobiscie zobaczyc rejony opisane w ksiazkach itp).
swietny biznes kosmiczny zrobil takze miedzy innymi oczywiscie-deniken.jego ksiazki do dzis schodza a kilka filmow na poczatku rozroslo sie do calem masy filmow,wyklorzystujacych jego pomysly i teorie...
jest to taka sama zlota zyla jak religie....

masti

Znawca -

Kokoban
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 14:24      [zgłoszenie naruszenia]

ja tak powaznie juz mowiac to nie wiem o co chodzi z jakims orionem 2012 i cheopsem.

pierwszo slysze

Salomo
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

Masti sog.

Czyli na 2 lata przed wielką mistyfikacja gospodarka powinna znaczaco przyspieszyc jezeli wezmiemy pod uwage kilkanascie milionow glupich ludzi?. Jak to moze wplynac na gospodarke po 2012?.

Casus2
konserwatysa liberał
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 17:36      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym powiedzial ze nie bedzie to mialo zadnego wplywu na gospodarke jako calosc.

Tak samo jak rok 2000 nie mial czy tam jakies inne bzdurne proroctwa o koncu swiata.

Paru cwaniakow zarobi kase na frajerach, ale to i tak kopla w kropli w morzu.

Ty sie lepiej zastanow co zrobia twoi bracia w wierze jak sie caly swiatowy system bankwy oparty na papierowej kasie zawali

[http://www.campaignforliberty.com/]

Salomo
 Wysłana - 19 kwiecień 2008 17:38       [zgłoszenie naruszenia]

No i sie wlasnie zastanawiam co kombinuja

Zmieniony przez - Salomo w dniu 2008-04-19 17:40:18

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Jaki wpływ ...

Warto przeczytać: Autonomie regionelne i parlamenty regionalne w Wielkiej Brytanii - szukam informacji | baza antyrakietowa-wybudowanie w Polsce | Udział wojsk Polskich w misjach w Iraku i Afganistanie | Rozliczenie rządów PiS. | spam polityczny/newsy/ciekawostki | Platforma Reformuje Media | JKM :) | Janusz Palikot - show czy coś więcej? | Wojna w Iranie | Co o tym sądzicie | Ankieta | Kryzys kościoła w Polsce. tak czy nie? | Pół roku rządu Donalda Tuska | Huntington zderzenie cywilizacji czy ktoś mi wyśle e-book? | piosenka patriotyczna | Temat pracy - jaki? | charlie sheen roast | subaru | serwis węgierski | wszystko dla cienie | motyw sądu i procesu | Sadhana | dziewczyna nerwy | nerwy dziewczyna | gralu | durex devil | Aneta | wpadki polskiej sluzby zdrowia | 2g testa | 2g test | anioł | zakochałem się | playboy 2007 aska | potęga intelektu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.