FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3768 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jakie jest wasze zdanie na ten temat? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jakie jest wasze zdanie na ten temat?"   

Tomektomo
 Wysłana - 26 grudzień 2007 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

Witam! Odnośnie tego artykułu to moim zdaniem jeśli niektórzy ludzie chcą wytrwać bez sexu do ślubu to jest to ich sprawa i nie widzę w tym nic dziwnego. Komentarze niektórych osób na tym forum są bardzo niedojrzałe... Nie można z góry przekreślać ludzi, którzy akurat obrali taką drogę. Idąc tokiem myślenia niektórych ludzi z tego forum można wywnioskować, że nie ukończyli nawet podstawówki a szczytem ich ambicji jest "siłka".
Słuchajcie... jeśli akurat wolicie aby Wasze laski były ku..... to Wasza sprawa... Chyba potrzeba Wam "wciery" w woju to inaczej spojrzycie na świat.
Jeśli zaś chodzi o Gość Niedzielny to każdy lubuje się w literaturze, która mu odpowiada... Jeśli niektórym z Was przeszkadza Bóg to widocznie macie problem sami ze sobą albo jest Wam w życiu za dobrze. Znam wielu, którzy wyśmiewali ludzi... młodych ludzi uczestniczących w mszach niedzielnych i sakramentach... Przyjechali do Iraku to całkowicie zmienili swoją postawę w myśl powiedzenia "jak trwoga to do Boga". Śmieszy mnie też porównanie Gościa Niedzielnego do o. Rydzyka. Tak się składa, że znam wielu redaktorów tego tygodnika... i z pewnością nie mają nic wspólnego z Rydzykiem. To normalni faceci uprawiający sport, chodzący do pubu itp... Czy musicie ich wyśmiewać za ich wyznanie religijne??
Może i macie mięśnie... ale ta kupa "mięsa" nie czyni Was jeszcze LUDźMI Jesteście dzieciakami!
Sorry za ostre słowa ale skręca mnie jeśli ktoś kpi z przekonań innych ludzi. Wielu z Was, krytykujących ludzi wierzących w Boga posiada w swoich pokojach, domach obrazy religijne a na szyi nosi symbole religijne. Więc skąd w Was tyle agresji??? Musielibyście poznać prawdziwych facetów, którzy byli już na wielu misjach wojskowych... Oni nie wyśmiewają żadnego wyznania religijnego. Myślę, że i Wy kiedyś tacy będziecie ale najpierw musicie stać się ludźmi.
Pozdrawiam świątecznie :))

Tomek

Tomektomo
 Wysłana - 26 grudzień 2007 18:53       [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli kogoś uraziłem to sorry. Na tym forum jest wielu fajnych ludzi... Mój tekst był skierowany tylko do niektórych "jednostek" Jeszcze raz szczerze pozdrawiam! :)

Tomek

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Strony: 1 2 3 4