FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 33913 razy ¬

ROZRYWKA | Polityka
Janusz PALIKOT- PIS i PO 
[powiadom znajomego]    
Autor "Janusz PALIKOT- PIS i PO"   

GlinO
 Wysłana - 21 wrzesień 2011 21:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam was drodzy insomniacy ;)
Niedawno moją uwagę zwróciła postać Janusza Palikota. Myślę, że jest to człowiek, który mógłby poprowadzić nasz kraj do rozkwitu, ma kilka dobrych pomysłów, które mogłyby usprawnić Polską gospodarkę. 5 maja 2011 Janusz Palikot złożył w sądzie wniosek o rejestrację nowej partii Ruch Palikota, która została zarejestrowana 1 czerwca tego samego roku (Ruch Poparcia został później wyrejestrowany). 2 lipca 2011 odbył się pierwszy kongres partii, na którym m.in. wybrano Janusza Palikota na jej przewodniczącego, a także przedstawiono program ugrupowania. Wśród 35 postulatów ugrupowania znalazły się m.in. dostosowanie płacy do pracy, parytety płci na listach wyborczych, wprowadzenie jedno mandatowych okręgów wyborczych do Sejmu, likwidacja Senatu, połączenie ZUS i KRUS, przekazywanie 1% PKB na kulturę, wprowadzenie "zasady milczącej zgody", legalizacja tzw. miękkich narkotyków, zmniejszenie wydatków na siły zbrojne do 1% PKB, a także zaniechanie udziału w misjach wojskowych.
Myślę, że dla większości z was są to naprawdę, bardzo mądre pomysły..... Prawdopodobnie większość ludzi zagłosuje na Palikota tylko ze względu na LEGALIZACJĘ MIĘKKICH NARKOTYKÓW , jeśli chodzi o mnie, akurat ten pomysł uważam za jeden z jego gorszych, ale w sumie dlaczego nie ? W przeszłości Janusz Palikot nie był może najlepszym politykiem, chociaż już wtedy przejawiały się w nim cechy dobrego polityka, ale uważam że teraz naprawdę mówi z sensem <yes>. Myślę, że należy w końcu obalić niezbyt udane rządy TUSKA, ale nie chciałbym żeby wybory wygrał KACZYŃSKI, dlaczego ? A może dlatego, że to byłyby 4 lata nieudanych, poświęconych tylko katastrofie Smoleńskiej, rządów. A dlaczego nie Tusk ? Myślę, że jest to polityk, który jest bardzo spokojny, nie takich ludzi nam trzeba, POLSCE potrzebna jest agresywna polityka jaką może uprawiać JANUSZ PALIKOT . A poza tym przez 4 lata rządów TUSKA nic takiego się nie stało, podniósł podatki, wybudował trochę dróg i to wszystko, on idzie na przetrwanie. Nie zrobić nic głupiego, żeby za 4 lata po raz kolejny go wybrali.
Dlatego proszę was, ODDAJCIE głos na PALIKOTA , jeśli wybory wygra PIS, lub PO to będzie zmarnowanie czterech lat, bo to będą kolejne 4 lata wojny POLSKO-POLSKIEJ, nie pozwólmy zrobić krzywdy POLSCE, POLSKA ma nas łączyć, a nie dzielić. A wy co sądzicie o polityce Janusza Palikota ? Ja myślę, że naprawdę warto dać mu szansę.

W życiu trzeba być twardyyYm, a nie miętkim.... :D

xpander
 Wysłana - 21 wrzesień 2011 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

Na wielu forach to wklejasz?
To miejsce na dyskusje, a nie agitke.

Znawca -

GlinO
 Wysłana - 21 wrzesień 2011 21:49      [zgłoszenie naruszenia]

a więc dyskutujmy, ja napisałem tylko moją opinię.

Ja nie znam gościa, nie pracuję dla niego, nie jestem w jego partii... Ja tylko uważam, że ta partia ma potencjał.

Zmieniony przez - GlinO w dniu 2011-09-21 21:50:35

minner
SZPIEG
 Wysłana - 21 wrzesień 2011 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jest Janusz poprowadzi do boju z jego głównym "orężem"

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

suchotnik0
 Wysłana - 21 wrzesień 2011 21:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ma potencjał, mój głos ma na pewno. I warto dać mu szansę, jeśli chce się coś zmienić.

GlinO
 Wysłana - 21 wrzesień 2011 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

ojj, wolicie żeby wygrał PIS lub PO ? Z trojga złego chyba najlepszy Palikot ?
Przynajmniej jest bardzo bogaty i nie będzie chciał się nachapać tylko zrobi coś dla kraju...( ma zakład produkujący POLSKĄ WÓDE) ;D

lewylife
 Wysłana - 21 wrzesień 2011 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

Minner a chociaz wiesz dlaczego janusz wystąpil publicznie z wibratorem i pistoletem. Moim zdaniem postąpił dobrze, bez zaszokowania opinii publicznej nie doszło by do rozwiązania sprawy policjanta który gwałcił kobiety.

TM matys
 Wysłana - 21 wrzesień 2011 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiście, że Palikot!
Mówi z sensem a nie owija w bawełne...Tusk i Kaczyński przez całe swoje życie zajmują się robieniem dobrego wrażenia i budowaniu swojej osoby(a raczej opinii o sobie) w mediach. Palikot się nie skupia na tym żeby dobrze wypaść i żeby tak fajnie się go oglądało w TV tylko na tym żeby na prawdę coś zrobić dla kraju. Do tego potrzebne są chęci i oddanie dla sprawy jakie on posiada!
Każdy głosuje jak uważa ale wiem jedno, że jak się siedzi codziennie i słucha w TV Tuska czy Kaczyńskiego to każdy się do nich przekonać. Dobrze, że internetem nie sterują takie machiny społeczne bo każdy by chodził zmanipulowany przez ludzi którzy od wielu lat są u władzy.

hassarol
 Wysłana - 21 wrzesień 2011 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

Głosując na Palikota głosujesz na PO. Przecież to oczywiste, że Palikot to pomysł PO na odebranie głosów lewicy. Sam Palikot nie ukrywa, że chce z nimi robić koalicję. Jeśli to jest dla was zmiana to gratuluję naiwności.
Jeszcze się nie nauczyliście, że socjalizm prowadzi do bankructwa? To głosujcie na to dalej. A najśmieszniejsze jest to, że człowiek, który krzyczy o równości i darmowych kondomach nawet nie płaci w Polsce podatków (oczywiście tych poza konsumpcyjnymi).
Temat do kasacji, bo już taki nt. temat istnieje.
[wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/prawda-o-palikocie-atak-na-pis-byl-uzgodniony,1,4856940,aktualnosc.html]

Zmieniony przez - hassarol w dniu 2011-09-21 22:29:12

Widzieliście film "Catwoman"? To całkowita bzdura. Przecież gdyby rzeczywiście
skrzyżowano kota i kobietę, to stworzenie to byłoby potwornie leniwe, nieposłuszne,
wredne i samolubne. A do tego doszłyby jeszcze cechy odziedziczone po kocie...

minner
SZPIEG
 Wysłana - 21 wrzesień 2011 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

Palikot wg mnie jest taką "5 kolumną" PO, PO jakiś rok temu zorientowała się że "młody" elektorat jest na nich wściekły za to że Platforma bezwzględnie wykorzystała w 2007 młodych a potem wystawiła im środkowy palec nie robiąc nic praktycznie by młodym polepszyć życie w PL, emigrantom zresztą także wystawili środkowy palec (wielu którzy wrócili z emigracji zawiedli się i ponownie wyemigrowali)... wobec tego wymyślono "akcję" z Palikotem na czele, który ma robić za "nową" siłę z hasełkami pod publiczkę właśnie młodzieżową!

A po wyborach... Palikot będzie z PO szedł pod rączkę i śmiał się młodych którzy zostaną wydymani po raz drugi !

Lepiej trzymajmy kciuki żeby Korwin po wyborach nie odpuścił tego przekrętu PKW z niezarejestrowaniem jego list i żeby wybory unieważniono! Takiego wału jak zrobiła PKW dawno nie było. Demokratyczne państwo jak ch***.

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

hassarol
 Wysłana - 21 wrzesień 2011 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

A odnosząc się do pierwszego posta:

Wśród 35 postulatów ugrupowania znalazły się m.in.
dostosowanie płacy do pracy
Z tego co znalazłem w programie Palikota to chce on pod przymusem wyrównać płacę kobiet i mężczyzn na tych samych stanowiskach <- baaardzo wolnościowe...
parytety płci na listach wyborczych
Już nawet nie chce mi się tłumaczyć jaką to jest głupotą. wprowadzenie jedno mandatowych okręgów wyborczych do Sejmu
Tutaj się częściowo zgadzam
likwidacja Senatu
Wolałbym zlikwidować Sejm
połączenie ZUS i KRUS
Zamiast ładować pieniądze obywateli zaciągać kredyty na konto ZUSu i KRUSu osobno teraz tylko będziemy to robić na jeden adres? Wiele to wnosi... A dług rośnie i rośnie i jakoś o tym w programie ani słowa.
przekazywanie 1% PKB na kulturę
Nie podzielam tego postulatu. Nie widzę absolutnie takiej potrzeby.
wprowadzenie "zasady milczącej zgody"
Pełna zgoda
legalizacja tzw. miękkich narkotyków
A dlaczego twardych już nie? Gdzie jest ta granica pomiędzy szkodliwością a korzystaniem? Dlaczego dorosły człowiek nie może naćpać się skoro ma taką potrzebę nikomu nie szkodząc?
zmniejszenie wydatków na siły zbrojne do 1% PKB
To jest chyba największy *****izm jaki wyczytałem w tym programie. Nie dość, że wojsko nie jest obecnie w najlepszym stanie to jeszcze o połowę zmniejszyć wydatki. A w razie czego bronić nas będą Palikotowcy z blantem w gebie.
a także zaniechanie udziału w misjach wojskowych.
Tylko jeżeli nie mamy z tych misji żadnych korzyści.

Myślę, że dla większości z was są to naprawdę, bardzo mądre pomysły
Nie, nie są.

Widzieliście film "Catwoman"? To całkowita bzdura. Przecież gdyby rzeczywiście
skrzyżowano kota i kobietę, to stworzenie to byłoby potwornie leniwe, nieposłuszne,
wredne i samolubne. A do tego doszłyby jeszcze cechy odziedziczone po kocie...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 18 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Janusz PALIKOT- PIS i PO

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18