FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 45866 razy ¬

ROZRYWKA | Polityka
Janusz Palikot - show czy coś więcej? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Janusz Palikot - show czy coś więcej?"   

ziemon
LADY
 Wysłana - 19 maj 2008 17:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Tak właśnie się zorientowałam że w naszej galerii sław Janusz Palikot nie ma jeszcze swojego tematu, a postać nietuzinkowa zdecydowanie.
Dla absolutnych dyletantów w temacie:
[pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Palikot]

Strona pana Pe we własnej odsłonie
[http://www.pepepe.pl/gate.html]

najbardziej oczywiście jest znany z machania sztucznym penisem, ale akurat Janusz Palikot machać sobie może na antenie TVP, TVN, Polsatu i wszelkich innych telewizji czym chce, a jak mu się uda to wydawać również dźwięki w radio jakie chce, bo krótko mówiąc mogą mu wszyscy skoczyć
nie wiem jak wy, ale dla mnie zajął się on polityką dla zabawy a także z poczucia swoiście pojętego obowiązku i odpowiedzialności oraz lokalnego patriotyzmu, nie musi wchodzić w żadne układy i zażyłości bo pod względem finansowym ma zdaje się więcej niż cały klub PiS razem wzięty i jak na moje oko dość poważnie traktuje swoją komisję Przyjazne Panstwo, teraz to PO bardziej zależy na tym żeby Palikot należał do partii niż jemu na członkostwie(?)
sprawdził się jako biznesmen, sprawdził się jako zarządca, działał mocno w dziedzinie mecenatu społeczno-kulturalnego, ma poczucie humoru, dystans i jaja których brakuje większości naszych polityków (szczególnie ta konserwa prawicowa święta, śmiertelnie poważna i głównie nabzdyczona); mnie jeszcze urzeka jego zamiłowanie do książek

ale - bo zawsze musi być jakieś ale - chyba zaczęła przerastać tu forma ponad treść i obawiam się że Janusz Palikot na takim dopalaczu może się przejechać, więc chciałabym żeby z jego machania, stosów deptanych papierów i innych performance wyniknęła w końcu jakaś merytoryczna treść...

najlepsze charakterystyki piszą podobno wrogowie:
[http://www.dlapolski.pl/Janusz-Palikot-Blazen-z-Bilgoraja-art2919.htm]

zarzuty
-niejasny przepływ pieniędzy przy spłacie jednej z rat podczas prywatyzacji lubelskiego Polmosu; [geralt.blox.pl/2006/11/Janusz-Palikot-pionek-w-rekach-politykow.html])
-podobno zrezygnował z kandydowania na prezydenta Lublina bo PiS miał na niego haki.... to takie trochę naciągane
-podobno krótko trzymał platformę w Lublinie i okolicach, a pozostałości po Zycie Gilowskiej oskarżały go o kolesiostwo
-że showman a nie polityk

a co wy myślicie?

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

Kokoban
 Wysłana - 19 maj 2008 17:35      [zgłoszenie naruszenia]

mysle ze to pajac

generalnie półeczka Niesiołowskiego. tyle ze niesiołek to już stary błazen, a Palikot dopiero zaczyna harce na politycznej scenie.

Choc fakt faktem niektore jego dzialania moga spotkac sie z moim przyzwoleniem ().

Choc ja generalnie uwazam ze polityka to nie miejsce dla showmenow pokroju Palikota.

Daer
 Wysłana - 19 maj 2008 18:18      [zgłoszenie naruszenia]

"Każda partia ma swojego Paliklota", że zacytuję

A tak poważniej - jak zrobi to co zapowiada będę naprawdę zadowolony.

Bo póki co to tylko błaznuje..

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 19 maj 2008 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

Ja go tam lubię, jak jeszcze coś zwojuje, to będzie miód.

KlejcunBĄN
 Wysłana - 19 maj 2008 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

teraz to sie troche uspokoil, zapraszaja go nawet na powazne dyskusje.

DOSTALEM DWA RAZY BANA W ZYCIU, OBYDWA DOSTALEM OD KOBIET %-)
ONE MNIE KOCHAJA ! XAMI, DISKO, JA TEZ WAS KOCHAM ! %-)
EDIT: I TZRECIEGO OD JAKIEGOS GEJA

masti
 Wysłana - 19 maj 2008 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

chcialbym ,zeby rzeczywiscie cos zrobil z bezsensownymi przepisami ...jak na razie komisja ,ktorej przewodniczy wlasciwie nic nie zrobila...

mogliby chocby zajac sie na dobry poczatek przepisami o zameldowaniu i wreszcie skonczyc z tymi stalinowskimi przepisami....ale,jak widac wladzy te przepisy jednak sie podobaja(buzek jako premier obiecywal ,ze to szybko zalatwi i do dzis nic...

ostatnie wystapienia palikota niezbyt mnie przypadly do gustu.ich forma ,cel jaki mialy osiagnac byly co najmniej niejasne,a sposob przypominal mnie dzialania kaczynskich.jakies pomowienie,wie cos ale nie powie?

mnie tego typu dzialania nie podobaja sie...a ogolnie wychodzilo to na jakas prywatna krucjate....

uwazam ,ze pomysl na poddanie sie ogolnym badaniom lekarskim calej elity wladzy,lacznie z prezydentem,jest jak najbardziej sluszny ale to powinno wyjsc od sejmu.
a dzialania palikota jakos tu nic trwalego nie zapewnia-tylko narobilo sie troche szumu i prezydent zaczal sie usmiechac...:)

ogolnie-moje zdanie o palikosie:lubi zwracac na siebie uwage-szczegolnie w tv...

masti

Znawca -

Kokoban
 Wysłana - 21 maj 2008 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

Przewodniczący klubu PO Zbigniew Chlebowski poinformował, że w przyszłym tygodniu będzie wnioskował o zawieszenie na trzy miesiące Janusza Palikota w prawach członka klubu Platformy. - Wywiad Palikota w dzienniku "Polska" w minioną sobotę jest absolutnie skandaliczny. Będę wnioskował o wyciągnięcie bardzo surowych sankcji w stosunku do posła Janusz Palikota - powiedział Chlebowski na środowej konferencji prasowej w Kluczborku.

Czeka nas rozmowa z posłem Palikotem, osobiście będę się w to angażował, żeby tę sprawę wreszcie zamknąć, bo jeżeli chce politycznego happeningu i chce być politycznym happenerem to dla takich happeningów, dla takich zachowań nie ma miejsca w PO - powiedział Schetyna w Radiu ZET.

za gazeta.pl

CBR600
 Wysłana - 21 maj 2008 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

Niech sie te peowskie ciamcie zajma obnizka akcyzy a nie jakims Palikotem. Ponad pol roku siedza i nic nie zrobili. Jak nie SLD to PiS albo PO i ciagle ten sam burdel.
Podjezdzam dzisiaj na stacje a tam 4.55 za benzyne
Sie w****ic tylko idzie

W 2009 ma wejsc ***ana unijna stawka akcyzowa 359 euro/tone [czy trzysta iles tam]. Tego, zeby jacys obcy ludzie ustalali w innym kraju stawki podatkow to w zadnym sceince fiction nie grali.

I mam w dupie euro 2012, policjantow co chca podwyzki, nauczycieli, gornikow, stoczniowcow, urzednikow, lekarzy, rolnikow, pijakow, roboli i wszystkich innych co mysla, ze trzeba zabrac bogatym i dac biednym.

Zmieniony przez - CBR600 w dniu 2008-05-21 20:55:07

PanMarcin
 Wysłana - 21 maj 2008 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

dla mnie Palikot jako polityk to generalnie pajac

co do tej jego komisji to może i szczytna idea ale problemu absurdalnych przepisów nie rozwiąże

linceusz
 Wysłana - 23 maj 2008 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

z tym stanem zdrowia prezydenta to u palikota jakaś mania prześladowcza. pewnie naczytał się o reaganie i o tym,że już w czasie prezydentury reagan miał parkinsona i w czasie tejże prezydentury był przez to niepoczytalny i niesamodzielny; zaniki pamieci itp.

to całe show wynika z faktu,że nie ma woli politycznej do usunięcia chaosu prawnego; dzięki temu nieładowi mendy nieźle sobie żyją, więc
porządkowanie regulacji prawnych nie leży w ich interesie.Pajacowanie Palikota ma go odsunąć w konsekwencji od prac nad paranoicznie bełkotliwymi ustawami,a w konsekwencji zaniechanie /lub przesunięcie w czasie/ prac nad nimi.
wogóle PO zaczęła się zachowywać jak rasowy polski układ działający na rzecz utraty poparcia społecznego, które okazuje się balastem wymuszającym na politykach dokonywanie zmian, których w rzeczywistości nie chcą. Podobnie zagrał Belka przed którymiś wyborami, gdzie po jego wystąpieniu SLD w sondażach spadło z ponad 50% do czterdziestu- posiadanie większości zmusza do podjęcia działań i nie daje usprawiedliwienia dla nicnierobienia. polscy politycy uwielbiają trudne koalicje, bo te pozwalają na robienie ściemy i udawanie niemożności działania; poparcie społeczne przeszkadza platformie w spokojnym delektowaniu się zajętą pozycją .

Tako rzecze Thothswamiboomboom....

killer87
 Wysłana - 23 maj 2008 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

cbr600 - zmniejszenie akcyzy nic nie da raczej, cena benzy bedzie stac w miejscu a stacje benzynowe beda zarabiac. no chyba ze na stacjach przy hipermarketach, gdzie stacja sluzy napedzaniu klienteli. taki maly offtop.

Dorastając nie pamietam ile razy słyszałem..."Jesteś tym co jesz." Gówno prawda.
Gdyby to była prawda, to wyglądałbym jak krowa.
Wielka jebana krowa z ogonem z owsianki, batatami zamiast rogów i
srałbym jajkami.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 73 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Janusz Palikot - show czy coś więcej?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73