FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1481 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Jaranie z bogosa, a żointy? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jaranie z bogosa, a żointy?"   

Rimbaud93
 Wysłana - 20 sierpień 2017 19:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam serdecznie.

Jaram tak zwany majeranek leczniczy sporadycznie , kilka razy w roku od przypadku do przypadku.

Ostatnio odwiedziłem znajomych na drugim końcu Polski , skończyli Akademię Górniczo Hutniczą w Krakowie, ja studiowałem w Lublinie to kontakt był rzadki. No i po piciu w knajpach , kontynowaliśmy imprezę w mieszkaniu.

No i kolega mi pokazał takiego jak on to nazwał bogosa. Wygladało to jak kaczka w szpitalu. On sam chwalił się , że dopiero nauczył się z tego korzystać , a próbował miesiąc. strasznie się podniecał. Tylko było co minutę bogos i bogos. Jakby się zaciął. Powtarzał się chyba z osiemnaście razy. Mnie to bawiło , że on tak się tym podnieca. Gościu dwoje dzieci, na stanowisku , i podnieca się głupim bogosem.

Ja tam mógłbym w ogóle nie jarać, lepiej się napić, no ale jak raz na pare miesięcy jarałem , to z fifki , albo takie żointy jak te bletki kupują i skręcają. A nic nie wiedziałem o tym całym bogosie.

I całkiem całkiem, nie powiem. Wody tam nalał czy ki chvj. I nawet fajnie.

Czy to inaczej kopie niż żointy? Czy opłaca się jarać z bogosa?

U mnie to bardziej z ciekawości , bo jaranie mogłoby mi nie istnieć, no ale jak by nie było jest po nim całkiem śmiesznie.

Pozdrawiam
Zbyszek

KondiCapo
 Wysłana - 21 sierpień 2017 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

Może mu o bigos chodziło, że jego żona zayebisty robi?

Mi także słabo idzie z loszkami :C

gutierrez
 Wysłana - 21 sierpień 2017 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

kuhwa, nie tu

Zmieniony przez - gutierrez w dniu 2017-08-21 20:15:09

Nie śpię, bo trzymam kredens

Paszczak
 Wysłana - 27 sierpień 2017 08:51      [zgłoszenie naruszenia]

Kolega jest amatorem, polecam od razu przejść do wiadra to taki lepszy bongos

wstydmi
 Wysłana - 27 sierpień 2017 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

@Paszczak z pewnością wiadro będzie lepsze niż pół metrowe bongo

Rimbaud93
 Wysłana - 6 luty 2018 07:59       [zgłoszenie naruszenia]

Z wiadra akurat nie jarałem , ale kolega jak jara z wiadra , to zaraz oczy jak Chińczyk i vomituje , ale zadowolony. Czyli chyba kopie mocniej niż z bogosa

Ale nie powiem , bo jakiś czas temu z bogosa też mnie ładnie *******nęło

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jaranie z bogosa, a żointy?

Warto przeczytać: KROPKA! | DMT????? | PRAMOLAN | Co on tam dodał ? | Żegnam.... | Whisky czy ... ? | źrenice | Środki uspakajające ... | "chemiczna trawka" | nie smakuje mi alkohol :( | ====100 lat bunchet==== | badanie krwi a THC - pomocy =] | lęk,depresja,trawka | Obgryzanie paznokci ! ! ! | Red Bull itp. napoje z alkoholem ?!?! | flaszbecki | zerwany przyczep | jesteś dla mnie za dobry | weekend majowy | night club | e60 kontrolki zułte | drunk | mlode | męska przyjaciółka | alkohol prezent | sugarcubes deus | blondyna | stresuje sie przy niej | pijana na dyskotece | sama na dyskotece | rekord guinessa w ilości stosunków seksualnych film | test angielskiego konduktora | dyskoteki | haker | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.