FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 24827 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Jarosław Kaczyński, PiS i ta cała farsa 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jarosław Kaczyński, PiS i ta cała farsa"   

Pavlooo9
 Wysłana - 14 lipiec 2010 17:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Powiedzcie mi czy tylko mnie ta cała sytuacja wkur*ia. Jest już 3 miesiące po katastrofie w smoleńsku. Tak, wiem, że to straszna tragedia, 96 osób tragicznie zginęło, w tym prezydent RP. Byli jacy byli, dajmy im spokój po śmierci... Ale to co się teraz wyprawia, to przechodzi ludzkie pojęcie. Jarosław Kaczyński - w kampanii spokojny, ułożony, chodzący z dziećmi za rączke, głaskający jakieś owieczki, zapowiadający koniec wojny polsko-polskiej itp. Wchodził w dupę lewicy jaka to ona nie jest wspaniała, wyrażał się o politykach lewicy (nie postkomunistach!!!) takich jak Gierek czy Oleksy bardzo pozytywnie, a teraz... Przegrał wybory to musi sobie odreagować, mówi, że wszyscy, którzy byli przciwko Lechowi Kaczyńskiemu to zbrodniarze, a do Sikorskiego zaraz po tragedii powiedział, że to wina PO, bo samolotów nie kupili. Tak samo sprawa z Tuskiem. Zarzuca, że jego podróż pociągiem do Smoleńska zaraz po katastrofie była specjalnie opóźniana, żeby Tusk był pierwszy, a akurat płacz Tuska w Smoleńsku był dla mnie bardziej szczery niż wszystkie słowa i gesty Kaczyńskiego, a poza tym czy to ważne kto był pierwszy... Żenada. Nie tylko żenujący jest Kaczyński, ale i cały PiS. W katastrofie smoleńskiej zginęli posłowie PiS, PO, SLD, PSL... Tylko zdjęcia posłów PiS na sali obrad sejmu zajmują jeszcze miejsce. Inne partie już usunęły te zdjęcia. Ja nie mam nic przeciwko temu, aby tragicznie zmarłym oddać cześć, ale można to zrobić inaczej np. wywiesić te zdjęcia w siedzibach klubu, na korytarzach sejmowych itp., a nie tak, żeby święte krowy z PiS, które nie chcą tych zdjęć usunąć, utrudniają czyjąś pracę. Tak samo trafia mnie szlag jak słyszę słowa o "męczeńskiej śmierci Pana Prezydenta" i o tym krzyżu przed Pałacem prezydenckim. Bardzo dobrze powiedział jeden z posłów SLD (już nie pamiętam, który), że na pałac prezydencki łożą wszyscy... Wierzący (także innych wyznań, nie tylko katolicyzmu) oraz niewierzący oraz że nie jest to miejsce na manifestowanie takich rzeczy. Dodać jeszcze do tego popisy Beaty Kempy na dzisiejszej komisji śledczej i mamy piękny obraz Prawa i Sprawiedliwości.

Polskę dotknęła powódź, mamy wiele spraw do załatwienia w kraju, a oni tylko o tej katastrofie i jak tu na Rosjan winę zrzucić, a o winie kogo innego świadczą rzekome słowa pilota na kilkadziesiąt sekund przed katastrofą - "jak nie wylądujemy to nas zabije/zabiją" To jest żenujące tak samo jak Kaczyński po wyborach (zagłosowałbym na każdego, przysięgam, na każdego, ale nie na niego). Szkoda, że tak dużo ludzi uwierzyło w jego przemianę...

Polityka aż kwitnie...

MadMan047
 Wysłana - 14 lipiec 2010 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

wracamy do normalności kolego, koniec z czułościami
poza tym nie można udawać do końca życia

a do Sikorskiego zaraz po tragedii powiedział, że to wina PO, bo samolotów nie kupili.

atakując PO chce chronić swojego zmarłego brata przed atakiem, jakoby to Lech Kaczyński miał na rękach krew 95 osób ponieważ musiał się pokazać i martwi(a raczej kampania) byli dla niego ważniejsi niż żywi

[fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/jak-nie-wyladujemy-to-mnie-zabijeja,1506251]

Zmieniony przez - MadMan047 w dniu 2010-07-14 17:25:54

Zmieniony przez - MadMan047 w dniu 2010-07-14 17:26:14

"kiedy przyjdą nocą spalić twój dom,
weź pistolet do ręki i rozpierdol im łby zanim wyciągną zapałki"

brokenhead
 Wysłana - 14 lipiec 2010 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

Szczerze się cieszę z porażki wyborczej J.Kaczyńskiego.Nie wiem,dlaczego tylu ludzi mu ufa,skoro po spojrzeniu na mowę jego ciała widać,że to gnida.

RomekZawod
 Wysłana - 14 lipiec 2010 17:36      [zgłoszenie naruszenia]

spokojnie elektorat pisowski będzie powoli się zmniejszał natura tego dopilnuje niestety nie zniknie całkowicie bo wielu miłość do pis-u wyssało z mlekiem matki.

prześladowany przez idiotę

soroz3
 Wysłana - 14 lipiec 2010 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

Jarosław Kaczyński poprostu wrócił do zawodu polityka. Niestety to na tym polega...

Zmieniony przez - soroz3 w dniu 2010-07-14 17:50:47

Jestem młody, wykształcony, mieszkam w W-WA, głosuje na PO, oglądam TVN i mam trochę kredytu.

Daer
 Wysłana - 14 lipiec 2010 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

Pavlo, jesteś tu nowy, więc post zostawię, ale zapoznaj się z regulaminem działu.
Poza tym ten sondaż chyba mówi sam za siebie:
[wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/sondaze-i-wyniki/sondaz-gfk-polonia-dla-rzeczpospolitej,1,3322304,aktualnosc.html]

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Specjalista -

Pavlooo9
 Wysłana - 14 lipiec 2010 19:45      [zgłoszenie naruszenia]

Daer - sorry, ale po prostu uznałem, że warto założyć taki temat (wiem, że są inne i o PiS i o Kaczyńskim. ;)

Otokonoko
 Wysłana - 14 lipiec 2010 19:56      [zgłoszenie naruszenia]

po prostu Palikotowi udało się sprowokować JK aby powiedział to co myśli.
Zresztą nie wiem co gorsze. JK mówiący tezy niepopularne, czy Tusk nasyłający Palikota do prowokowania tekstami o krwi?
PO i PiS są siebie warte.

Znawca -

drdupa
 Wysłana - 14 lipiec 2010 20:47      [zgłoszenie naruszenia]

Kaczyński przegrał bo nie wszyscy zdążyli oddać głosy.

bapmek
 Wysłana - 14 lipiec 2010 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

otokocostam

To nıe tezy nıepopularne, to brednıe ı pozywka dla twardego elektoratu. Cıeply J. ı jego kompanıonı zrzucaja maske obludy ı wracaja do starego dobrego pısu jako rycerza w walce z ukladamı. Zımnı, wyrachowanı, rzadnı wladzy cynıcy - caly pıs. Na smıercı brata ı kolezkow bedzıe teraz Cıeply Jaro zbıjal kapıtal polıtyczny na calego. Az sıe przykro robı.

Daer
 Wysłana - 14 lipiec 2010 21:44      [zgłoszenie naruszenia]

Pavlo, mi chodzi o słownictwo, a nie o to, że takie tematy już są

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 50 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jarosław Kaczyński, PiS i ta cała farsa

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Warto przeczytać: | | gra ben 10 xbox | scierwo | seks z kumplem | bisex | facet robi laskę facetowi | chuck bass | plotkara | gossip girl | sylwia gliwa | jestem napalona | matlak | militarias | militaria | hostessa | GMAT | vanette | jimmy | jimi jimi aja aja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.