FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2659 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Jazda motorowerem 50ccm który przekracza 45kmh 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jazda motorowerem 50ccm który przekracza 45kmh"   

maniana256
 Wysłana - 2 wrzesień 2009 09:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Mam takie pytanie jakie są konsekwencje tego iż pojadę skuterem o pojemności nie przekraczającej 50ccm czyli motorower ale który przekracza 45kmh czyli ma zdjęte blokady, ale posiadam prawo jazdy kat.A. Np jadę autostrada skuterem 80kmh i zatrzymuje mnie kontrola drogowa ale posiadam prawo jazdy kat.A. Czy jazda motorowerem powyżej 45kmh jest złamaniem przepisów pomimo tego że mam prawo jazdy kat.A?

QbaV
 Wysłana - 2 wrzesień 2009 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli jeszcze do tego skuter jest zarejestrowany jako motor to luz.

Znawca -

david91
 Wysłana - 2 wrzesień 2009 14:50       [zgłoszenie naruszenia]

Np jadę autostrada skuterem 80kmh i zatrzymuje mnie kontrola drogowa ale posiadam prawo jazdy kat.A. Czy jazda motorowerem powyżej 45kmh jest złamaniem przepisów pomimo tego że mam prawo jazdy kat.A?

tak.jest złamaniem prawa
skuter = motorower = zakaz ruchu na autostradzie tym pojazdem

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Jazda motorowerem 50ccm który przekracza 45kmh

Warto przeczytać: Darowizna-kiedy trzeba sie rozliczyc? | cena gruntu rolnego | Ubezpieczenie i problemy z wypłata ubezpiecznia Co dalej ? | Allegro - sprzedający poleciał w kulki | PRZESZUKANIE | Pożyczka 1500 złotych - gdzie brać? | adres zameldowania. wazne | Ubezpieczenie | Dziwny problem | 2lata temu pocieto mi twarz dzis znalazlam sprawce .... | ERA sprawa | mam działalność, wygrałem nagrodę - jak to rozliczyć? | Windykacja dłużnika | stacja benzynowa - brak gotowki | Umowa na czas określony Play | SPRAWA CYWILNA O POBICIE | pseudoefedryna | whydack | kocurek272 | ondrash | jedno jądro | brak jednego jądra | Czułość | j600 | brak libido | brak znajomych | looper | Gokacy | Małgorzata Socha | ps3 | rosyjski | chada | muzułmanie | islam | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.