FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2642 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jeden link wiele wiedzy:) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jeden link wiele wiedzy:)"   

variuss
 Wysłana - 11 marzec 2006 16:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Coz, w ogole to witam, nowy tu jestem:) Mialem sie tu rozpisac, jakis duzy tekst na temat, ale mi sie nie chce:P A to min. dlatego ze wszystko co moglbym wam przekazac mozna znalezc w takiej czy innej formie tu:
[http://www.jbspencer.com/djb/]
Jest to Don Juan Bible, zbior najlepszych tekstow z forum DJ(teraz zawieszone bo costam przenosza). Samo forum juz zeszlo na psy. Kiedys siedzieli tam ludzie ktorzy naprawde posiadali wiedze i umiejetnosci, oni odeszli a jest tylko banda lamerow, keyboard jockey's(tacy co tylko duza mowia i ze niby duzo wiedza ale tylko w teorii) i takich tam. Glownie jest to skierowane do facetow choc na tamtym forum widzialem takze babki ktore byly zadowolone z czesci tekstow.
Oczywiscie trzeba miec calkiem otwarty umysl poniewaz w wielu przypadkach to bedzie niezla kolizja z waszymi dotychczasowymi pogladami(jezeli nie lubiliscie Dopinga, kurfa 2.0 i jego pogladow, nie mowie tu o slownictwie czy cos tylko o sposobie dzialania, to chyba mozecie sobie darowac ten link odrazu...), szczegolnie jezeli ogolnie byliscie dosc zagubieni w kontaktach z babkami a romantyzm, wielokrotne "kocham cie" i ciagle smski byly waszym podrywem.
Tym kotrzy maja naprawde problemy(niesmialosc, strach itp) polecam DJBC(don juan boot camp), to taki 8 tygodniowy kurs, mozna by to tak nazwac, dla poprawienia siebie w tym wszystkim, wyrobieniu w sobie smialosci i umiejetnosci.
To chyba tyle odemnie... mam nadzieje, ze chociarz paru osobom to pomoze i sie przyda.

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 11 marzec 2006 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

A masz po polsku?

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -

slaweh
 Wysłana - 11 marzec 2006 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

chcesz uczyć ojca dzieci robić?

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Stifler23
 Wysłana - 11 marzec 2006 17:17      [zgłoszenie naruszenia]

slawh niktorzy nie rozumieja po polskiemu a co tu mowic po angielskiemo

ps;tu juz sa przehuje wiecej nie potrzeba

Stifler

Znawca -

variuss
 Wysłana - 11 marzec 2006 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

roberto 55: niestety nie widzialem niczego takiego po polsku:/ choc nawet ostatnio sie zastanawialem nad zalozeniem podobnego forum u nas i tlumaczeniu co lepszych tekstow...

slaweh: hmm, widze ze mamy tu mistrza w tej dziedzinie:] to moze poczytasz i sie wypowiesz o stronce?

stifler23: ???

slaweh
 Wysłana - 11 marzec 2006 18:12      [zgłoszenie naruszenia]

tak dobrze angielskiego nie znam żeby sobie poczytać, zresztą nawet jeśli znalbym to i tak nie czytałbym. Uwież są ludzie w polsce którzy nie muszą korzystać z takich forów, aby wiedzieć jak postępować z dziewczynami.

Ekspert -

Stifler23
 Wysłana - 11 marzec 2006 18:25      [zgłoszenie naruszenia]

co robisz jakies znaki ? ? ? przez to chcialem powiedziec to co slaweh ,w Polsce sa ludzie ktorzy taka wiedze czerpia na zasadzie wlasnych prob ,bledow -doswiadczen i otttt cala historia co tu tlumaczyc
Ja mam gleboko w d... takie fora co innego jesli ktos pisze zyciowo ,to co sam w jakims stopniu doswiadczylem lub znam to z wlasnego zycia wtedy mozna sie kierowac takimi wypowiedziami .

nie chce mi sie pie.rdolic jakies filozoficzne rozkminiania bo i tak nie zrozumiesz lub cos tam costam a wlasnie pije sis zdrowie konczy dzis 21 wiec i wybywam na maly rejs po knajpach .

pozdro dla slawha ,poprostu jedni rodza sie z wrodzonym bayerem ,podejsciem do kobiet a inni do konca zycia pozostaja ułomni w tym temacie.

nara

Stifler

Znawca -

MarvBoy
 Wysłana - 11 marzec 2006 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

Uwież są ludzie w polsce którzy nie muszą korzystać z takich forów, aby wiedzieć jak postępować z dziewczynami.

to co seks likwidują??

czy to tylko plotki?

Ekspert -

slaweh
 Wysłana - 11 marzec 2006 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

Stifler23 wszystkiego najlepszego wiedze ze jesteś mój rocznik.

Marv seks zostanie bo gdzie będziemy czytać o problemach pokolenia bravo?

Czsami tylko znajdzie się jakiś wyjątek, a tak to przeważnie bravo rządzi

Ekspert -

variuss
 Wysłana - 11 marzec 2006 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

slaweh: wierze... ba nawet to wiem od dawna bo mam paru takich znajomych.

stifler23: zrobilem ??? bo niewiedzialem o co Ci chodzi. i pytanie - jak chcesz swiatlo to na podstawie wlasnych prob i bledow wynajdujesz od poczatku zarowke? jak to mowil moj wykladowca: po co wywarzac otwarte drzwi? po co czlowiek ktory tu przyjdzie i nie ma za duzo o tym pojecia ma pare miesiecy czy wiecej zdobywac wiedze metoda prob i bledow skoro moze ja przeczytac i wprowadzic do zycia i dalej udoskonalac/wykorzystywac??

i kto powiedzial ze oni nie mowia zyciowo? ludzie publikuja teksty i przemyslenia na bazie wlasnych doswiadczen, w wielu mozna takze spotkac cytaty z zycia, z rozmow z laskami itp.

i nikt nie "rodzi" sie z bajerem, po prostu jedni maja wiecej farta i tak im sie ulozy zycie ze sie ucza tego za mlodu, a inni musza na starosc;) i jak ktos chce to napewno nie zostanie ulomny do konca zycia w tym temacie.

to tyle... no moze jeszcze ostatnie to to ze jak ktos uwaza ze nie potrzebuje wiecej wiedzy to poprostu jest zbyt pewny siebie i naiwny... nie wazne czy to bedzie podryw, jezdzenie na nartach czy desce czy moze biologia czy cokolwiek innego... inteligetni ludzie zawsze sa chetni rozwijac sie i zdobywac nowa wiedze.

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 11 marzec 2006 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

Będziesz mieć jakieś ciekawe artykuły to wrzucaj. Zawsze jest szansa, że ktoś przeczyta, skorzysta z rad.

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jeden link wiele wiedzy:)

Strony: 1 2