FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1101 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Jedno pytanie. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jedno pytanie."   

dragon1987
 Wysłana - 5 styczeń 2007 19:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czesc.Wlaśnie przeglądam allegro i tak sie zastanawiam czemu już nikt nie wystawia pałek teleskopowych.
Czyżby było to zabronione od pewnego czasu?

korian
 Wysłana - 5 styczeń 2007 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

Kupić można bez zezwolenia.. ..bo nikt w Polsce takiego nie wystawia

Specjalista -

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 6 styczeń 2007 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

jak nie wystawia jak wystawia.
Po prostu akurat tak się złożyło że nie ma żadnej aukcji-zbieg okolicznośći.

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

korian
 Wysłana - 6 styczeń 2007 10:56      [zgłoszenie naruszenia]

Kto?

Specjalista -

dragon1987
 Wysłana - 6 styczeń 2007 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

Ok, dzięki.
Myślałem że jest zakaz i nie można wystawiać na aukcji.
Swoją drogą jak uważacie, nadaje sie to na ulice?

Pzdr.

xian1986
 Wysłana - 17 styczeń 2007 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

Myśle ,że baton tak jak każda inna broń jest przydatna jak umiesz z niej korzystać w odpowiedni sposób i w miare trzezwo myslsz podczas akcji bo jak ktos jest cienki to i pałaka nie pomoże pozdro

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 17 styczeń 2007 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

na vortal budo se kupcie

Zmieniony przez - beldzior w dniu 2007-01-17 19:54:25

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

Raymann
 Wysłana - 23 styczeń 2007 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

Odnośnie batona. Wiecie może czy we Wrocławiu jest jakis kurs, który uczy jak posługiwać się owym przyrządem?

NIe O To Chodzi,Żeby Ginąć za Ojczyznę....Chodzi O To,Żeby Wróg Zginął Za Swoj&#

darex4943
 Wysłana - 24 sierpień 2008 13:51      [zgłoszenie naruszenia]

Hej... Na forum dotyczącym AT dowiedziałam się (bo jestem dziewczyną), że kobiet nie przyjmują do tej jednostki. Jeden kolega podpowiedział mi żebym spróbowała do ABW albo CBŚ... AT to było moje marzenie, ale teraz sama nie wiem co mam robić... O AT wiedziałam bardzo dużo, a teraz kiedy muszę zmienić ''zawód'' to nie za bardzo wiem do jakich szkół iść żeby się tam dostać... Jeśli ktoś wie gdzie dalej iść po Gimnazjum to proszę o odpowiedź... Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

SuperLover
 Wysłana - 24 sierpień 2008 14:24      [zgłoszenie naruszenia]

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 24 sierpień 2008 16:06       [zgłoszenie naruszenia]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Jedno pytanie.

Warto przeczytać: Lufa w rewolwerach... | Wiatrówka | Flash grenade - doswiadczenia? | co z tym wojskiem ??? | Glos zza grobu | III wojna swiatowa - bliska przyszłość | Roboty bojowe | Snajperzy | Symulacja wojny Polska v .... | oplaca sie kupic wiatrowke <17j za 145 pln ? | Zołd | Do samoobrony | Skarbowy - Witamy Panie moderatorze %-) | RDG-2 ?? | Wybrana jednostka w wojsku | Makieta. | chłopak mi grozi | korpo | erotyczne wierszyki | ząb ósemka | krochmalska | inżynieria produkcji uek | inżynieria produkcji uek | Kryształ | wrażliwa dziewczyna | wojskowa akadaemia techniczna | kopania | lidia kopania | friendzone | zdjecia lasek nago | kora playboy | nienormalny | fffffuuuuu | fajerwerki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.