FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 848 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Jedno pytanko na temat pasków. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jedno pytanko na temat pasków."   

Cfaniac
 Wysłana - 15 kwiecień 2009 22:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, wiem że zapewne było mnóstwo tematów na temat wybielania zębów ale mam konkretne pytanie i liczę na konkretną odpowiedź.
Jeśli miałem uzupełniane zęby(po ukruszeniu) to jeśli 'wybiele' ząbki paskami [[http://www.allegro.pl/item602386245_blend_a_med_whitestrips_paski_wybielajace_apteka.html]]
to będzie widać różnice miedzy uzupelnieniem zęba a resztą zęba?(naturalnego)

I jeszcze pytanie jedno w czwartek idę na trucie zęba czy zaraz po tej wizycie mógłbym założyć te paski ?? czy będe musiał czekać aż zęba Dentysta całkowicie zatruje?(kilka wizyt).

Z góry dziękuje za odpowiedź i sypie sogami. (;

Chimera-a
 Wysłana - 15 kwiecień 2009 22:59      [zgłoszenie naruszenia]

Wydaje mi się, że różnica będzie widzoczna.

Oraz: od razu po- pasków bym nie nakładała. Najlepiej zapytaj stomatologa ile- i czy w ogóle musisz odczekać po tym zatruciu. Branoc!

Campari? - spytał, chociaż oboje wiedzieliśmy, że to już bez sensu

SSmakowity
 Wysłana - 15 kwiecień 2009 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

"to będzie widać różnice miedzy uzupelnieniem zęba a resztą zęba?(naturalnego)"
Myślę że tak ponieważ natura a chemia to 2 inne światy

"I jeszcze pytanie jedno w czwartek idę na trucie zęba czy zaraz po tej wizycie mógłbym założyć te paski ?? czy będe musiał czekać aż zęba Dentysta całkowicie zatruje?(kilka wizyt)."
Daj im odpocząć a nie od razu zaczynasz coś nowego na nich Uważam że mógłbyś ale nie wiem czy nie lepiej być pewnym i po całkowitym zatruciu użyć

w sumie j/w

Zmieniony przez - SSmakowity w dniu 2009-04-15 23:00:51

BUHEHEHUE

Cfaniac
 Wysłana - 15 kwiecień 2009 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

no to jednym słowem po ****u ;/ , bo jeśli ktoś miał uzupełniane zęby to już nie ma szansy na wybielenie? ;/

ojojoj
 Wysłana - 16 kwiecień 2009 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

to zalezy ktory ząb był uzupełniany. Jesli 5 i lub te dalsze to w sumie ich prawie nie widac,no chyba ze masz strasznie szeroki usmiech

Woda po kolana po nocnej burzy. Wywiad z powodzianami.
(dziennikarka) Jak myślicie skad wzięło sie tu tyle wody?

Daer
 Wysłana - 16 kwiecień 2009 13:47      [zgłoszenie naruszenia]

A to problem na nowo uzupełnić? Darmowy zabieg.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Cfaniac
 Wysłana - 16 kwiecień 2009 16:20      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem czy darmowy ja płace za uzupełnienie + trucie 150 zł~~

to moge po wybieleniu zniszczyć te uzupełnienie i na nowo mi założy?

Daer
 Wysłana - 16 kwiecień 2009 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

Tzn. mi koleżanka pół jedynki uzupełniła i nic mnie to nie kosztowało - nie było to po znajomości, bo to było w ramach jej praktyk studenckich. No chyba że udział w czyms takim kosztuje, Ona mi załatwiła to za darmo i mi nie powiedziała. Ale wątpię.

Mi się wydaje, że możesz - wydaje mi się, że wspominali mi podczas zabiegu o tym, że kiedyś to się może wykruszyć czy coś, żebym wtedy się zgłosił ponownie, i z tego wnioskuje. Najlepiej spytaj stomatologa, takie pytanie na pewno gratis

haesor
 Wysłana - 16 kwiecień 2009 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

Ja to tam wole zielonkawy kolor

:-)

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 16 kwiecień 2009 16:25      [zgłoszenie naruszenia]

"I jeszcze pytanie jedno w czwartek idę na trucie zęba czy zaraz po tej wizycie mógłbym założyć te paski ?? czy będe musiał czekać aż zęba Dentysta całkowicie zatruje?(kilka wizyt)."

Samo wybielanie boli, zęby stają się znacznie bardziej wrażliwe (czasowo). Także poczekaj trochę.

Nie chcę się narzucać ale jestem oceanem.

Znawca -

Daer
 Wysłana - 16 kwiecień 2009 16:27       [zgłoszenie naruszenia]

W linku, który dałeś, masz odpowiedź na pytanie mi zadane:

Nie poddają się wybielaniu wypełnienia w zębach, licówki kosmetyczne ani korony, dlatego zalecane jest najpierw przeprowadzenie wybielania, a później wymiana plomb czy uzupełnień protetycznych - nie odwrotnie.

Jest możliwa wymiana uzupełnień

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jedno pytanko na temat pasków.

Warto przeczytać: buty do sportowej marynarki? | depilacja karku , pleców ?! | Von dutch | Jakie są według Pań fajne męskie fryzury | Spodnie Levis w kratę | KOSZULKA!!! za pomoc sogi | rozmiary a waga | rurki szerokie u góry | KIEDY NASTĄPI KONIEC ERY RUREK ??? | gumki wszywane do nogawek | Jakie jeansy? | Kurtka Skórzana - proszę o pomoc | Kremy wyszczuplające | Męski płaszcz na wiosnę | golarka braun cruzer | Reklamacja? | jak przebudować drzwi w budynku | mystery | PAMIETNIK KRYŚKI | mokra | pewnego razu w rosji | playboy aneta zając | opowiadania erotyczne mlodsza siostra | garnitury | sex warszawa | fotki polskich amatorek | rudy lis showuptv | rudy lis łuków | rudy lis showup łuków | rudy lis showup łuków | E SIM | choroba chlopaka | nasza klasa galeria | sprawa o demoralizacje | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.