FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 1164 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
Jego rzekoma mi這嗆 a moja aborcja  
Wy郵ij odpowied [powiadom znajomego]    
Autor "Jego rzekoma mi這嗆 a moja aborcja "   

brownie
 Wys豉na - 29 lipiec 2016 14:02        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Witajcie,
postanowi豉m do Was napisa, w wi瘯szo軼i m篹czyzn, gdy NIE ROZUMIEM nic z tego, co w moim 篡ciu mia這 miejsce.

Pozna豉m ch這paka, on ma 27 lat i ja mam 27 lat. Spotykali鄉y si 3 miesi帷e, zasz豉m z nim w ci捫 - 鈍iadomie, on te robi to 鈍iadomie, wiedzia nawet, 瞠 tego dnia mia豉m dni p這dne i sta這 si... II kreski.
Przez kilka dni by這 cudownie, cieszy si z ci捫y, pomaga mi i nagle buuum - on mnie zostawia, gdy prosi豉m go, by pojecha ze mn do ginekologa na usg powiedzia mi, 瞠 on ze mn nie pojedzie, 瞠 nie b璠zie mi pomaga. Zosta豉m sama.
Zacz掖 m闚i o aborcji, zacz掖 mnie do niej nak豉nia, m闚i, 瞠 b璠 sama, 瞠 b璠zie mnie zdradza, 瞠 on tego nie chce, 瞠 on nie p鎩dzie do pracy, bo on chce si uczy i na prac jeszcze przyjdzie czas. Ja p豉ka豉m, b豉gam go, 瞠by moje dziecko 篡這, m闚i豉m, 瞠 bardzo je kocham, m闚i豉m, 瞠 b豉gam go, 瞠by ono 篡這. On mnie ci庵le straszy, m闚i wszystko to, co powinien m闚i, by uzyska to, czego chcia - aborcji. Ja widzia豉m moje dziecko na usg, dosta豉m zdj璚ie, zakocha豉m si w nim, kocham je do teraz mi這軼i najwi瘯sz.

Ja by豉m przera穎na wizj samotnego macierzy雟twa, nie mam rodzic闚, nie mam mamy odk康 sko鎍zy豉m 3 lata, nie mia豉m nikogo do pomocy, chory pies, ja chora: depresja + DDD, gdy wychowywa豉m si w rodzinie zast瘼czej, w kt鏎ej zn璚ano si nade mn fizycznie i psychicznie. On podobno mnie tak bardzo kocha, a nagle zosta豉m sama z ci捫, bez pracy, ci篹kimi studiami i reszt. By豉m sko這wana, on przychodzi i mnie dobija, m闚i wszystko, bym usun窸a ci捫. By豉m przera穎na, to by koszmar, z nerw闚 strasznie bola mnie brzuch, b豉ga豉m go, 瞠by tak nie m闚i, 瞠by da mi wsparcie, bo ja cierpi, boli mnie brzuch do tego stopnia, 瞠 nie mog豉m chodzi.
W ko鎍u uleg豉m, wzi窸am te piep.rzone tabletki, kt鏎e podstawi mi pod nos. Tej nocy by niewzruszony, jego zimny wzrok, ch堯d, z這 w oczach, nigdy tego nie zapomn. Ja wymiotowa豉m i mdla豉m po wzi璚iu tych tabletek, zacz窸am krwawi... ju by這 po, moje dziecko umar這.

Rano kaza豉m opu軼i mu moje mieszkanie, kaza豉m zabra wszystkie swoje rzeczy i znika z mojego 篡cia. Od tamtego dnia codziennie p豉cz...

On kilka dni po aborcji przybieg i zacz掖 przeprasza, p豉ka, m闚i, 瞠 dopiero teraz u鈍iadomi sobie, co zrobi, 瞠 mam wr鏂i, 瞠 ON MNIE KOCHA.

Z tej ca貫j samotno軼i wr鏂i豉m, ale traktowa豉m go jak 鄉iecia, nie by豉m zdolna si nawet do niego u鄉iechn望, widzia豉m w nim tylko morderc mojego ukochanego dziecka. Znienawidzi豉m go za to, 瞠 gdy potrzebowa豉m tych wszystkich ciep造ch s堯w on by zimny jak l鏚, oboj皻ny na moje b豉gania, pro軸y, b鏊 fizyczny, a teraz nagle, gdy problem znik, kocha z powrotem. Na ka盥ym kroku m闚i豉m mu, 瞠 jest morderc, 瞠 b璠zie si sma篡 w piekle, 瞠 zap豉ci za 鄉ier mojego dziecka.
T逝maczy mi, 瞠 on si przestraszy, 瞠 nie by這 mi璠zy nami dobrze, 瞠 on si ba.

W mi璠zyczasie zasz豉m w drug ci捫 i historia si powt鏎zy豉, niby by這 lepiej, niby mnie wspiera, ale znowu zacz掖 puszcza teksty o aborcji, 瞠 nie p鎩dzie do pracy, bo on chce si uczy, etc. Teraz, nauczona do鈍iadczeniem, kaza豉m mu mnie zostawi i odci窸am si od niego, nie odbiera豉m telefon闚, nie reagowa豉m, by nie suszy mi g這wy aborcj, bym znowu pod jego wp造wem tego nie zrobi豉. Niestety.... poroni豉m samoistnie, z nerw闚, ci庵貫go b鏊u brzucha z nerw闚, to by znowu koszmar. Posz豉m do lekarza sama, okaza這 si, 瞠 ci捫y nie ma, 瞠 nie ma p璚herzyka, moje drugie dziecko znik這.

On nadal twierdzi, 瞠 mnie kocha nad 篡cie, 瞠 nigdy ju tak nikogo nie pokocha, 瞠 jestem mi這軼i jego 篡cia. Jest teraz za granic, wraca we wrzesniu, mam spok鎩, nie nachodzi mnie. Rozmawiamy czasami na Skype, jestem zimna, ch這dna, jak nie ja, bo jestem bardzo ciep陰 i wra磧iw kobiet - dla niego nie potrafi. On przekonuje mnie, 瞠 jak wr鏂i, to wszystko naprawimy, 瞠 on 瘸逝je... 瞠 czasami jak sobie pomy郵i, co zrobi, to a ma duszno軼i i budzi si w nocy zlany potem, przera穎ny.

Prosz, powiedzcie mi, czy on w 鈍ietle tych wszystkich okoliczno軼i naprawd mo瞠 mnie kocha?
Czy m篹czyzna, kt鏎y kocha kobiet pozwala jej zrobi sobie tak krzywd, by zabi w豉sne ukochane dziecko?
Czy kierowa nim faktycznie strach?
Czy powinnam mu to wybaczy?

Pisz na m瘰kim forum, gdy wiem, jak odpowied dosta豉bym na damskim - ZOSTAW GO.

Dodam, 瞠 nie jeste鄉y 瘸dn patologi, oboje studiujemy prawo, jeste鄉y wra磧iwymi lud幟i, on nawet ma dobre serce, ale po tym, co mi zrobi mam te obraz jego... okrutnego, niewzruszonego na moje cierpienie. Pomy郵a豉m o terapii dla par, ale pomy郵a豉m te o tym, by to wszystko rzuci i zapomnie o nim. Ja nie wiem, co mam robi. Oboje cierpimy z tego powodu, 瞠 spotka豉 nas taka tragedia. Ja go ci庵le obwiniam, on OBWINIA MNIE, powiedzia mi nawet wprost, 瞠 to moja wina, 瞠 nasze dziecko nie 篡je, wtedy odpowiadam mu, czy pami皻a, jak b豉ga豉m go na kolanach, by pozwoli 篡 mojemu dziecku...

Jestem sko這wana, wszystko wr鏂i這, moja przyjaci馧ka zasz豉 w ci捫. Jest szcz窷liwa, ona dosta豉 od swojego m篹czyzny kwiaty, gdy dowiedzia豉 si o ci捫y, a ja...............

brownie
 Wys豉na - 29 lipiec 2016 14:09      [zg這szenie naruszenia]

On, gdy mnie obwinia za 鄉ier mojego dziecka, m闚i, 瞠 nie powinnam go s逝cha, a robi swoje, dlatego jestem winna. Wtedy p豉cz, ca造mi dniami p豉cz, ja ju umar豉m, ja t瘰knie za tamtym dzieckiem. Znienawidzi豉m m篹czyzn, nie szanuj ich, nie wyobra瘸m sobie p鎩嗆 z jakim do 堯磬a, przytula si, by blisko... Zabra mi moj kobieco嗆, rado嗆 篡cia, zabra mi wszystko :( Ja nie mog je嗆, chudn, wpad豉m w depresj, walcz o studia, jako... resztkami si, by nie zabra mi moich marze. B豉gam, pom騜cie mi, powiedzcie, 瞠 nie jestem winna, tak bardzo cierpi.

Zmieniony przez - brownie w dniu 2016-07-29 14:21:56

marian1970
 Wys豉na - 29 lipiec 2016 14:48      [zg這szenie naruszenia]

"Pozna豉m ch這paka, on ma 27 lat i ja mam 27 lat. Spotykali鄉y si 3 miesi帷e, zasz豉m z nim w ci捫 - 鈍iadomie, on te robi to 鈍iadomie,"

na tym zako鎍zy貫m lekur.
je瞠li kto przeczyta i jest sens prosz o streszczenie

brownie
 Wys豉na - 29 lipiec 2016 14:57      [zg這szenie naruszenia]

Spotykali鄉y si 3 miesi帷e, jednak znamy si wiele lat, studiujemy od wielu lat razem. On zawsze za mn chodzi, m闚i, 瞠 kocha, w ko鎍u uleg豉m, chcieli鄉y co stworzy razem, chcieli鄉y te dziecko. Ja chcia豉m, on podobno te.

hendriks
 Wys豉na - 29 lipiec 2016 15:05      [zg這szenie naruszenia]

wiem 瞠 to prowokacja ale odpisz;

zerwij z nim, znajdz sobie innego ch這pa, mo瞠sz zmieni miasto

problem rozwi您any

Dlaczego inso? Bo tu od zawsze by wygryw, trze德o my郵帷y ludzie, jasne spojrzenie na 鈍iat.
Tak od zawsze pami皻am t spo貫czno嗆

brownie
 Wys豉na - 29 lipiec 2016 15:08      [zg這szenie naruszenia]

Dzi瘯uj za odpowied, nie jest to prowokacja. Ja naprawd si z tym wszystkim zmierzam na co dzie.

klo_en
 Wys豉na - 29 lipiec 2016 15:27      [zg這szenie naruszenia]

On Ci do takiego stanu doprowadzi i najlepiej by這 by go pu軼i bokiem. Wyznacz sobie cel w 篡ciu osi庵nij go, po drodze na pewno trafisz kogo warto軼iowego, kt鏎y Ci naprawd pokocha bo w徠pi 瞠by on Ci kiedykolwiek kocha.

max-scifi
 Wys豉na - 29 lipiec 2016 15:43      [zg這szenie naruszenia]

Provo

brownie
 Wys豉na - 29 lipiec 2016 15:46      [zg這szenie naruszenia]

Naj豉twiej jest napisa "provo", ludziom w g這wach si nie mie軼i, 瞠 kto m鏬 przej嗆 w 篡ciu tak wiele, domy郵am si. Jednak to nie jest prowokacja, to moje 篡cie. Co ja mam zrobi, by軼ie uwierzyli? Co?

FlameThrow
 Wys豉na - 29 lipiec 2016 15:57      [zg這szenie naruszenia]

Wstaw fote z napisem INSO na cyckach

brownie
 Wys豉na - 29 lipiec 2016 16:00      [zg這szenie naruszenia]

To by b陰d, 瞠 tutaj napisa豉m. Nie mog czyta tych odpowiedzi, bo zanosz si p豉czem.
Nie odpowiadajcie ju na ten w徠ek, prosz.

Czy mo積a go jako usun望? Zamkn望? Je郵i tak, to bardzo prosi豉bym o to moderator闚.

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia | Wy郵ij odpowied

Jego rzekoma mi這嗆 a moja aborcja

Strony: 1 2

Warto przeczyta: Problem z (niby chlopakiem) | pierwszy list | Problem z Dziewczyn | Insomaniacy.. POMOCY!! | ehh :-( | Du篡 problem | ehh... przyjaciel | no i przyszla kolej na mnie ;) | Kobieca mentalo嗆.. | weso貫 鈍i皻a... | Pytanie_dla_Kobiet | Pocieszalnia vol.7 | Ja,dziewczyna i moja matka:/ | Odwala mi | Ma chlopaka | Nietypowa sytuacja | buty na zime | minner | pyskatyali | pyskaty_ali | fm group | dupy | macja | tibia | sex bez zobowi您an w 砰wcu | facebook profile | madman047 | VLADIV | VLAD | xonix | zegarek | szpik | krytyk wewn皻rzny | Dj-Tiesto | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.