FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3175 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Jesli wakacje nad Polskim morzem to gdzie? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jesli wakacje nad Polskim morzem to gdzie?"   

Prztykiel
 Wysłana - 14 czerwiec 2015 16:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Z góry mowie,ze jestem sceptycznie nastawiony do wyjazdu nad baltyk,wolalbym zagranice jechac,ale znajomi sie uparli,ktora opcja wydaje sie wam najrozsadniejsza?Tylko prosze nie pisac,ze Mielno

bread
CHAM I KUTAS
 Wysłana - 14 czerwiec 2015 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

Jastrzębia Góra.

ŚMIERĆ FRAJEROM!

Ekspert -

smutasny
 Wysłana - 14 czerwiec 2015 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

trójmiasto.

dlaczego? Okrzyknięte polskim Miami. Masz rzut beretem na półwysep (tramwaj wodny na hel) Około 1h autem (ja wykręciłem kiedyś 27min ) do Władysławowa, Jastrzębiej itp

Jest sporo atrakcji. Chyba, ze chcecie siedzieć w sezonowej budzie, gdzie w lato w każdym wakacyjnym kurorcie wyglądają identycznie

Ekspert -

lord raV
 Wysłana - 14 czerwiec 2015 19:27      [zgłoszenie naruszenia]

Weź sobie lepiej spłyń kajakiem jakąś rzeką.

Toć takie wczasy tydzień-dwa siedzenia na dupie są straszne, niezależnie od lokalizacji

A co do Mielna to tam jakieś głąby jeżdżą.
Na majówkę byłem sobie w Kołobrzegu - wracawszy natknąłem się na mega korek :
[http://www.google.pl/maps/place/Mielno/@54.2520398,16.1422184,12z/data=!4m2!3m1!1s0x47002de2b0f5d2ab:0x5622bee400d61749]

otóż jadąc krajową 11 w miejscu gdzie droga 165 z Mielna w nią wpada zaobserwowałem mega korek, aż do samego Koszalina. Szybka ocena sytuacji i zjeżdżam z 11 w kierunku Mielna - objechałem sobie jezioro Jamno przez wiochy i wyjechałem z powrotem na 11 za Koszalinem.
A te osły stały 4 godziny w upale

Już po tym stwierdzam, że w Mielnie muszą jakieś pacany się wczasować, bo nikt nie wpadł na ten sam prosty pomysł. No qrwa żaden.
Normalnie jak wracam alternatywnymi trasami z takich długich weekendów to się trafi 5,10,15 czasem więcej, a tu nikt

Ani jeden wczasowicz z Mielna nie umie obsługiwać mapy, ja bym nie chciał z tymi ludźmi dzielić jednego uzdrowiska

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2015-06-14 19:34:31

Prztykiel
 Wysłana - 14 czerwiec 2015 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

Na 4-5 dni wymelanzowac sie

lord raV
 Wysłana - 14 czerwiec 2015 19:56      [zgłoszenie naruszenia]

To Władek.

szabluk
 Wysłana - 14 czerwiec 2015 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

Jak na melanz to chyba mielno polecam

Sieiera
 Wysłana - 15 czerwiec 2015 08:17      [zgłoszenie naruszenia]

Szczecin może?;)

Sutener

Ekspert -

mixal
 Wysłana - 16 czerwiec 2015 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

Też polecam Trójmiasto, tam zawsze jest co robić. Jeśli jedno Ci się znudzi, można znaleźć coś innego. W ubiegłym roku wynająłem tani apartament przez bookapart.com w Sopocie i to był bardzo dobry ruch :)

Prztykiel
 Wysłana - 28 czerwiec 2015 11:39      [zgłoszenie naruszenia]

Znajomym odbilo i chce do albanii jechac,chyba im na leb cos spadlo

Sieiera
 Wysłana - 28 czerwiec 2015 13:41      [zgłoszenie naruszenia]

Popek?to ty?

Sutener

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jesli wakacje nad Polskim morzem to gdzie?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Samobojstwo | kolumny TAWO? | Torenty :/ | Jakie tabletki na KACA?? | Rok 2005 | czy to prawda | Co dzisiaj jesc??? | drukowanie nazw plików mp3 | Pyt.... | Piosenki pijackie%-) | alkomat :D | Sylwester z polsatem %-) | co z psami??? | ej gdzie was wcieło? | jeszcze wieczora nie ma a... | Sylwester z katalogi.pl | kolezanka z klasy na wesele | javascript | dopalacze adresy sklepow konin | orgazm kobiety | polski rock | chełm | blogi erotyczne 2018 | jak zaprosic | Euro | sex w dzieciństwie | sex z dzieckiem | sex z 10 latka | MAŁA SIOSTRA | Duszq | Coca Cola Journey Homepage The Coca Cola Company | na cmentarzu | nastia topolskaya dj beauty | mind control | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.