FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3327 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze maleństwa
Jestę Holendrę czyli Audi A3 1.6 na żółtych blachach  
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jestę Holendrę czyli Audi A3 1.6 na żółtych blachach "   

Trique
 Wysłana - 23 styczeń 2016 13:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Po Astrze F 1.7TD, Focusie MK2 1.8TDCi i Altei 2.0 TDi (którą będę sprzedawał) nastąpiła zmiana, i oto moje pierwsze auto benzynowe

Audi A3 1.6, rocznik 2002, przebieg 170tys km, na wyposażeniu klima,oryginalne radio (plus mam swoją zmieniarkę usb do podłączenia) podłokietnik, tempomat, kierownica multimedialna (oglądałem z 10 aut na żywo + wchvj w internecie i żadna nie miała), światła przeciwmgielne , pełny fis. Pierdoł typu centralny zamek czy wspomaganie itp. nie wymieniam.

Teraz jeszcze czekam na papiery z gminy,żeby móc legalnie nim jeździć

Nowy samochod, to nim sąsiad jedzie.
Widzę zatem że chvjowi się wiedzie.

q2w
 Wysłana - 23 styczeń 2016 14:55      [zgłoszenie naruszenia]

Daj znać ile pali w trasie

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

Trique
 Wysłana - 23 styczeń 2016 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

Dam dam

Thomy20
 Wysłana - 23 styczeń 2016 18:05      [zgłoszenie naruszenia]

Ja też mam silnik 1.6 i ludzie na forum ze mnie się śmieją że niby słaby i nie ma czym jechać bo każdy na forum ma auto z silnikiem 3 litry tak więc mogą szydzić z twojego silnika 1.6

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

Trique
 Wysłana - 23 styczeń 2016 18:12      [zgłoszenie naruszenia]

Bo 1.6 za bardzo nie jedzie ale kupowałem auto głównie na jazdę miejską po Holandii

pitbull91
 Wysłana - 23 styczeń 2016 18:27      [zgłoszenie naruszenia]

rozumiem że przesiadka z altei na a3 to sprawa głównie podatku drogowego?

saikolank
 Wysłana - 23 styczeń 2016 21:10      [zgłoszenie naruszenia]

Gościu jak będziesz się pozbywał to daj znać.

A tak poza tym Tomeczku czy przypadkiem nie banowałem Cię ostatnio? I czy chyba nie powinno Cię tutaj być?

Zmieniony przez - saikolank w dniu 2016-01-23 21:25:45

smutasny
 Wysłana - 24 styczeń 2016 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

Rodzice jeździli golfem z tym silnikiem. Średnie spalanie koło ~8l, nic się nie yebało, do miasta jakoś tam ujdzie

Trique
 Wysłana - 24 styczeń 2016 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

pitbull91 przesiadka z Altei na A3 miała kilka powodów :
Podatek kwartalny na Altea 400€,na A3 130€ (w skali roku Altea 1600€, A3 520€)

Wszystkie kontrole drogowe moje bo polskie blachy mocno się wyróżniają do tego stopnia,że w ciągu tygodnia potrafiłem mieć 2-3 kontrole w czasach największej nagonki.
Kolejna sprawa, zostawiając gdzieś auto na parkingu publicznym często się zdarzają przypadki zarysowań czy spuszczania powietrza z kół Polakom, Litwińcą czy innym Bułgarą bo "holendrzy" (czyli zazwyczaj ciapaki) się wkurzają,że nie mają gdzie parkować albo na złość.
W dużych miastach na 80% ulic jest płaty parking (zwykłe parkowanie przy ulicy jest płatne!), przy holenderskich blachach dużo łatwiej ubiegać się o ulgę parkingową na swoją strefę (np. swoją ulice, bądź osiedle).
O uprzejmych telefonach sąsiadów na policje lub douane(służba skarbowo-podatkowa) w celu zgłoszenia,że prawdopodobnie ten o to polak nie płaci podatku na auto nawet nie mówię.
Do tego planowo miałem być w Holandii tylko do lipca 2016 i wracać do Polski, ale sytuacja się zmieniła i czeka mnie tu jeszcze półtora roku więc kupiłem sobie auto na ich blachach i problemy związane z polskimi blachami mijają.

Więc tak, przesiadka jest sprawą głównie podatku, przez te półtora roku w holandii przyszło by mi zapłacić 2400€ za altee, za a3 780€, co daje różnice 1600€ (ponad 7tys zł!) w skali półtora roku.

Żeby było śmiesznie,będąc w Polsce w październiku kupiłem sobie do auta radio z nawigacją, bluetoothem, kamerą cofania (obraz wyświetlany z kamery na ekranie radia) za jakieś 1700zł z montażem ( ), nowe opony zimowe (letnie nówki kupowałem w lipcu) o wymianach klocków hamulcowych, filtrów i olejów nawet nie mówię bo to normalne. Później się dowiedziałem,o zmianie terminu powrotu do Polski, a płacenie 10tys zł podatku w skali półtora roku przestało mi się kalkulować.

Po za tym auto jeździ jak trzeba,od lipca do końca grudnia zrobiłem ponad 10kkm z czego jakieś 5-6 tys na trasach polska-holandia-polska (ostatni przejazd na święta, 1400km ciągłej jazdy) więc jeśli sugerujesz,że auto się *******i to nie tym razem

saikolank mówisz o a3 czy altei?

Zmieniony przez - Trique w dniu 2016-01-24 15:04:43

saikolank
 Wysłana - 24 styczeń 2016 22:04      [zgłoszenie naruszenia]

Raczej A3... Bo LPG :D

Young2
 Wysłana - 25 styczeń 2016 11:58      [zgłoszenie naruszenia]

niezle poiebany kraj
nawet nie wiedzialem ze takie cuda sie dzieja i za wszystko trzeba bulic

a auto jak auto

these niggas broke, these niggas lazy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jestę Holendrę czyli Audi A3 1.6 na żółtych blachach

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: Moja mrucząca niunia | Niebieska laleczka :D | Pierwszy samochód ;-) | Mój Lani ;) | Moj Paskowoz. B5 1.8T. 150 BHP. 2001. Anglik | Mercedes E320 Coupe | hayka %) | Mercedes CLK | Opel Omega 3.0 V6 Matherfucker - ankieta strona 207 | Moje Volvo c70 | Moja Honda CB900 Custom | VW Passat B6 | AR 156 :) | Clio 2 | Mercedesy- Moja Pasja i moja miłość... | Mercedes -560SEC | ciupa | disco polo | metoda ss | omen | Oktawia Arlak | znajdz sobie dziewczyne | przestan sie masturbowac znajdz sobie dziewczyne | dziedzictwo D J Daughtery | noc muzeów | trening siłowy | dziedzictwo D J Daughtery | juwenalia | bic | linki które | testy inteligencji | mig | tori black | insozlot | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.