FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7055 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jest ze mna zle 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jest ze mna zle"   

prezes85
 Wysłana - 6 grudzień 2005 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

rafee bo nie dała dupy?

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

jidan
 Wysłana - 6 grudzień 2005 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

Przechodziliśmy już wiele kryzysów i zawsze było dobrze...
Teraz różnica jest taka że widzę że jest trochę zobojętniona lub przynajmniej takie sprawia wrażenie.. nie wiem co jest tego powodem.. więc nie chce osądzać.. i wy lepiej też nie osądzajcie z góry...
Co do tego jej zobojętnienia... no cóż... ja się staram ale bez efektów.. bo żeby było dobrze to trzeba chęci z 2 stron... brak wyników = większa moja frustracja = jeszcze gorzej = jeszcze większa frustracja = itd itd

W każdym bądz razie wina napewno nie jest tylko jej.. a ja po dzisiejszym dniu zdałem sobie sprawe że jestem głąbem i powinienem sobie wypłacić lepca bo najechałem na nią jakby mi nie wiem co zrobiła

faramka
 Wysłana - 6 grudzień 2005 20:14      [zgłoszenie naruszenia]

No tak. Musisz ją jakoś zainteresować własną osobą, żeby sama chciała pobaraszkować Bo jak narazie telenowele są dla niej ciekawsze - czy to nie okropne?
O i nie postępuj wg tego wyrobionego schematu

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

jidan
 Wysłana - 6 grudzień 2005 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

ehh.. znow muszę coś napisać bo ine widzę odpowiedzi :/ :/ :/

nupel
lachoniator
 Wysłana - 6 grudzień 2005 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

prezes pytales refee czemu zerwac ? bo niedala dupy ?

odp brzmi nie, bo chodizlo oto ze ewidentnie widac ze laska go w jakis sposub olewai niepociąga ję jego osoba ! czyli cos tam wygaslo !
jedna z mozliwosci jest zerwac ! ( jesli to byla krutka znajomosc to najlepsze rozwiazanie ( ale wiemy ze tu tak niema:/) więc jesli on che przyniej dalej zostac to bedzie musial sie postarac i wzdbudzic w niej na nowo uczucia wporwadzic jakies zmiany, zacząc chodzi do restauracji/kina jesli wczensiej tego nie robiles! zacznij kupywac kwiaty, bedzą milszy i niebedz taki natarczywy a powinno wszytko sie poprawic !

pozdro :D

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

czanymotyl
 Wysłana - 6 grudzień 2005 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

zakochane pary ale na serio, to najwidoczniej nie chciała spozytkowec tego czasu z Toba, ale ze pryszło bdrudna poscona do chłopaka to mi sie juz ****a w głowie nie miesci

zrobisz jak Ci sumienie podpowiwda, ale wiec, ze dziewczyna kiedys Cie zostawi i dasz tu post ze jestes załamany, wiec przygotuj sie na to

Zmieniony przez - czanymotyl w dniu 2005-12-06 20:36:39

%-)

Specjalista -

VLAD.IV
 Wysłana - 6 grudzień 2005 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

dawno nie spotykalem sie z babkami ktore mają WF wiec widze, ze to na pewno bardzo powazny zwiazek...
Ale serio - albo jest oziębla, albo Ty sie malo starasz... albo ma Cie dosyć... mogla Ci tylko to wprost powiedziec, a nie łazi do Ciebie do domu i udaje, ze mysli, ze na herbatke przyszla...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

cooqłka
 Wysłana - 6 grudzień 2005 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

jidan - istnieje też opcja: znudzenie+zadawniony (albo aktualny tylko nie niezidentyfikowany) foch. Jak ktoś wyżej napisał, zacznij robić pewne rzeczy, których do tej pory nie robiłeś (kina, kawiarnia, ogólnie wspólne wyjścia) zmień kilka rzeczy, zacznij ją znowu zauważać - może wpadliście w tak zaawansowaną rutynę, że uważa, że traktujesz ją już tylko jak kawałek mięsa z dziurą? Może stąd to zachowanie - jeśli tak to u Was wygląda to nic dziwnego, że dziewczę daje Ci takie "kontrowersyjne" sygnały

Do czytających moje posty,których zmyli nick: JESTEM FACETEM! Więc nie podbijać do mnie panowie %-)
---------------------
Zawsze się znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi - Albert Camus

Znawca -

jidan
 Wysłana - 6 grudzień 2005 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

może wpadliście w tak zaawansowaną rutynę, że uważa, że traktujesz ją już tylko jak kawałek mięsa z dziurą? Może stąd to zachowanie - jeśli tak to u Was wygląda to nic dziwnego, że dziewczę daje Ci takie "kontrowersyjne" sygnały

no cooqłka wydaje mi się że tak właśnie jest

Tzn. Sprostowanie... MAM NADZIEJE ŻE TO WŁAŚNIE O TO CHODZI..

Uriel
 Wysłana - 6 grudzień 2005 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

Istnieje ryzyko, że ma kogoś na boku i chce zachowac pozory spotykając się z Tobą.

Zresztą i tak powiedziałeś jej, że już nie jesteście razem.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jest ze mna zle

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11