FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7055 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jest ze mna zle 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jest ze mna zle"   

nupel
lachoniator
 Wysłana - 6 grudzień 2005 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

ale potem przeprosil

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

cooqłka
 Wysłana - 6 grudzień 2005 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

Masz nadzieję, że właśnie o to chodzi?! No teraz to przyznaję, że nie kumam

Do czytających moje posty,których zmyli nick: JESTEM FACETEM! Więc nie podbijać do mnie panowie %-)
---------------------
Zawsze się znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi - Albert Camus

Znawca -

jidan
 Wysłana - 6 grudzień 2005 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

No mam nadzieje że to o to właśnie właśnie chodzi bo na to mogę mieć wpływ i to zmienić

prezes85
 Wysłana - 6 grudzień 2005 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

Każdy z nas ma gorszy dzień. (tymbardziej po WF-ie ) Ma ochote przytulić się do osoby, ktorą kocha i poprostu pobyć razem. Może tego chciala ta dziewczyna. Niestety wtedy jej chłopak by chcial coś robić, więc ona 'sprytnie' oglądala film. Jak się zdenerwował to się nic nie dzieje. Tylko po cholere zaraz dzwoni i przeprasza. Nie można mówić o problemie a zaraz później przepraszać że się go ma.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

VLAD.IV
 Wysłana - 6 grudzień 2005 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

jidan - obawiam sie ze taka mloda laska, gdy sie Toba znudzila, to raczej trudno bedzie ja przeonac... by sie rozpalila znow..
takie rzeczy wychodza raczej w starszym wieku...
jezeli kladles sie na niej, robiles co swoje i schodziles... aona w tym czasie myslala o tych telenowelach...to jest niestety koniec

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 6 grudzień 2005 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

jidan - nie jest z Tobą źle. Też bym nie chciała Faceta, który przychodzi na herbatke, obiadek i jakis filmik do mnie do domu Jeżeli oczekujesz czegoś innego od tego związku to szczera rozmowa Cię nie minie.

Ekspert -

Uriel
 Wysłana - 6 grudzień 2005 23:50      [zgłoszenie naruszenia]

Andromedaa - a co byś chciała więcej?

Znawca -

Eska
 Wysłana - 6 grudzień 2005 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

...albo zwolnij ja z funkcji i rzuc ja 1wszy Pokaz kto jest facetem w tym zwiazku-bedziesz mogl powiedziec ze ty ja olales a nie ona ciebie

Bo z tego co widze to tylko kwestia czasu jak powie ci - sorry ale jestes dla mnie za dobry...

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

ferry
 Wysłana - 6 grudzień 2005 23:56      [zgłoszenie naruszenia]

Z tym WFem to jednak przegięcie z jej strony. Nie wyobrażam sobie żeby moja kobieta przyszła do mnie zmachana po jakichś ćwiczeniach, chyba że wcześniej wiedziałby o tym i ewentualnie mogłaby u mnie się wykąpać. Zdarzało mi się pomagać u niej w domu w pracach fizycznych i zawsze potem jeśli nie wracałem od razu do domu brałem kąpiel i dopiero już umyty szedłem przebywac z nią. W głowie mi się nie mieści sytuacja taka jak opisałeś. Moim zdaniem jesteś jej winny awanturę.

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 6 grudzień 2005 23:58      [zgłoszenie naruszenia]

Uriel - Faceci to nie są głupie zwierzątka Doskonale widzą, że oprócz dobrej herbatki, smacznego obiadu, zajmującego filmu można robić 1000 innych ciekawych rzeczy u Dziewczyny w domu

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jest ze mna zle

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11