FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7055 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jest ze mna zle 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jest ze mna zle"   

Uriel
 Wysłana - 7 grudzień 2005 00:05      [zgłoszenie naruszenia]

No ja tak się zastanawiam co na przykład. Można mecz obejrzeć, prześledzić Frankfurter Allgemeine lub bądź co bądź porozmawiać z partnerką.

Znawca -

jidan
 Wysłana - 7 grudzień 2005 00:14      [zgłoszenie naruszenia]

Dodam jeszcze tylko, żebyście mieli lepszy obraz sytuacji... Pominąłem być może, dość istotny fakt

Otóż byliśmy umówieni u mnie o godz. 17.00, miał też wtedy być nasz wspólny znajomy który wyjeżdza niebawem na dość długo więc takie jakby pożegnanie..

A ona zamiast o 17 przyjechała przed 15.30, od razu po szkole, bo sobie wyliczyła że jej się nie opłaca iść do domu tylko lepiej będzie bezpośrednio..

Jak jej mówiłem czemu ogląda u mnie telenowele to powiedziała że normalnie by w domu ją oglądała tylko że wtedy przyszła by pół godziny później a tak to oglądnie ją u mnie i będziemy mieć jeszcze pół godziny dla siebie...

Uriel
 Wysłana - 7 grudzień 2005 00:15      [zgłoszenie naruszenia]

Jidan/Jodan z kosmosu sie urwales

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 7 grudzień 2005 00:17      [zgłoszenie naruszenia]

No wiesz bynajmniej u mnie mecz jest na miejscu bo bardzo lubie Ale dużo bardziej wole jak Facet przytuli, pogłaska, pocałuje, zapyta jak minął dzień, pocieszy jak mam chandre lub mnie coś boli. Oczywiście Kobieta, która kocha odwdzięczy się tym samym. A jak sam wiesz, można robić jeszcze wiele miłych rzeczy razem Niekoniecznie oglądać film.

Ekspert -

Uriel
 Wysłana - 7 grudzień 2005 00:18      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, no ja ironizuję tu teraz. Wiem.

Znawca -

jidan
 Wysłana - 7 grudzień 2005 00:21      [zgłoszenie naruszenia]

prezes85:
Każdy z nas ma gorszy dzień. (tymbardziej po WF-ie ) Ma ochote przytulić się do osoby, ktorą kocha i poprostu pobyć razem. Może tego chciala ta dziewczyna. Niestety wtedy jej chłopak by chcial coś robić, więc ona 'sprytnie' oglądala film. Jak się zdenerwował to się nic nie dzieje. Tylko po cholere zaraz dzwoni i przeprasza. Nie można mówić o problemie a zaraz później przepraszać że się go ma.

Hmm... nie "zdenerwował" tylko wpadł w szał.. zadzwoniłem bo byłem zły na siebie że właśnie tak to rozegrałem - poprostu było mi głupio a poza tym nic sobie nie wyjaśniliśmy... Hmm... tutaj mam wrażenie że nie bardzo wiesz co ja mam na myśli mówiąc "szał" no poprostu masakra najgorsza kłótnia jak do tej pory.. nigdy wcześniej czegoś takiego nie było... i to jeszcze z takiego powodu?

VLAD.IV
 Wysłana - 7 grudzień 2005 00:24      [zgłoszenie naruszenia]

strasznie romantycznie to spotkanie zaczyna sie objawiac...
trzeba bylo jej dac mydlo, szczote i powiedziec "jestem tu za 15 minut - masz byc czysta, gotowa i masz lezec juz z rozlozonymi nogami" i isc na jedno piwko...

a serio - spytaj ją ocb

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 7 grudzień 2005 00:27      [zgłoszenie naruszenia]

Uriel - a już myślałam, że muszę Ci pokazac o co mi chodzi

Do autora - pogadaj z Nią !! Nie przez telefon, nie przez smsy. W cztery oczy

Ekspert -

Eska
 Wysłana - 7 grudzień 2005 00:34      [zgłoszenie naruszenia]

poklikaj z nia na gg

ludzie maja problemy...

ogolnie to widze ze chcesz brac wine 'na siebie' i tu poleniasz blad bo takim postepowaniem twoja partnerka widzi ze moze zrobic z toba wszystko bo to ty - a nie ona bedziesz sie czul winny, dzwonil i przepraszal. Tak nie moze byc - badz mezczyzna chlopcze

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

rafee
 Wysłana - 7 grudzień 2005 09:05      [zgłoszenie naruszenia]

Prezes85: Nie, nie koniecznie dlatego. Glownym powodem jest jej brak szacunku do chlopaka. W ogole nic sama nie robi, zeby bylo interesujaco. Wpada obejrzy serial i idzie do domu. Do tego nie myje sie, zeby sie do niej nie dobieral - jakie to infantylne !
Rutyna ? No to nic nie stoi na przeszkodzie, zeby wziela sprawy w swoje rece i pokazala chlopakowi czego od niego oczekuje. No i te wenezuelskie seriale, ktore odmozdzaja. Pozniej po 10.000 odcinkow dziewczyna zaczyna sie zachowywac zupelnie jak bohaterki z tych durnych filmow. Podlapuja od badziewnych wzorcow i nie dosc, ze przed telewizorem wenezuela to jeszcze ****a w zyciu prywatnym tez masz czeski film

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jest ze mna zle

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11