FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7055 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jest ze mna zle 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jest ze mna zle"   

Radziuuuuu
 Wysłana - 7 grudzień 2005 10:42      [zgłoszenie naruszenia]

Ja sie przychylam do opinii ze wczesniej czy pozniej Cie zostawi, jestem wrecz pewien ze to tylko kwestia czasu... a Ty przesadziles moim zdaniem z uzasadnieniem.. dlatego ze to co ona robi adekwatne jest wlasnie do takiej awantury, czyli nie przesadziles Ja bym przeprowadzil z nia rozmowe, raz konkretnie i wyjasnic wszystkie watpliwosci, jesli dalej bedzie ch.uj no to Stary... wniosek wyciagnij sam

Wark
 Wysłana - 7 grudzień 2005 11:16      [zgłoszenie naruszenia]

Troche lipa..Chyba nie jestes na nią zły dlatego ze czuła sie skrępowana cokolwiek robić po wfie.spocona itp.Pewnie szła odrazu po szkole wiec albo wam zalezy zeby sie zobaczyć bez wzgledu na nic albo ustawiajcie sie tak zeby ona mogła wziąc prysznic itp.wcale nie musi jej przestawac zalezec czy coś..Ale popieram kogoś tutaj..Zainteresuj ją sobą na nowo odświerz uczucie..wystarczy troszke pomyśleć.Zawsze w związku nadchodzi taki moment,nie pozwól jej sie "oddalać" od siebie,tryskaj pomysłami..moze jakiś spacer,kwiatek itp...rozmowa ..aaa???

jidan
 Wysłana - 7 grudzień 2005 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

Radziuuuuu:

Heh.. Wiesz.. Ja mam świadomość że nic nie trwa wiecznie - to raz.. A dwa to to że wcale nie chce by trwało

Poprostu nie chce czegoś s******lić żeby później żałować, i myśleć ile jeszcze ciekawych rzeczy mnie ominęło... Jeśli koniec ma nastąpić - no cóż.. widocznie tak już musi być.. ale nie chce żeby to było przez moją głupote...

Hmmm... Nie chodzi mi zbytnio o akurat TĄ sytuacje z tą telenowelą.. To był że tak powiem tylko gwóźdz do trumny.. Otóż jak wcześniej już napisałem, ostatnio nie układa się za dobrze, a gadki w stylu tej na klatce (zresztą najczęściej mają miejsce na klatce albo zaraz po wejściu do domu - w każdym bądz razie na wstępie, co mnie bardzo w****ia, bo jakby zastrzega sobie że dziś nie, nawet gdy ja nie dawałem żadnych znaków że mi na tym zależy, sprawia że automatycznie zaczynam o tym myśleć i nie przestaje no i zaczynam się w****iać) powtarzają się ostatnio dość regularnie...

Pytałem dlaczego tak dziwnie? Skąd ta zmiana nagła że teraz się jej nie chce.. Mówi żę jakoś jej się nie chce wogóle ostatnio i nie wie czemu tak...

Pozdro

jidan
 Wysłana - 7 grudzień 2005 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

Eska, Rafee, Wark macie napewno trochę racji po części......

VLAD.IV
 Wysłana - 7 grudzień 2005 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

moze nie okazywales jej uczuc... tylko jak napisalem wczesniej - wchodziles na nia, spuszczales sie i koniec..
A nie na tym to polega

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 7 grudzień 2005 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

Wark: W kazdej szkole sa prysznice !

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Eska
 Wysłana - 7 grudzień 2005 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

hrhrh chyba w ameryce

w sumie nie wiem bo dawnoo do szkoly nie chodzilem ale za moich czasow nie bylo prysznicy w kazdej szkole

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Specjalista -

rafee
 Wysłana - 7 grudzień 2005 14:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ja rozumiem na wsi, ale w Krakowie to chyba jednak sa ?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 7 grudzień 2005 14:15      [zgłoszenie naruszenia]

wsi, ale w Krakowie

przecież to synonimy
Z domu wychodzą na pole - to jak to nazwać?

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

vogue
 Wysłana - 7 grudzień 2005 14:37     
 Usunięta przez vogue za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jest ze mna zle

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11