FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7055 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jest ze mna zle 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jest ze mna zle"   

VLAD.IV
 Wysłana - 7 grudzień 2005 14:44      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem czemu wskoczyliscie na tę dziewczyne - moze jej postawa jest spowodowana przedmiotowym traktowaniem przez jej partnera, który postrzega ją tylko jako obiekt seksualnego spełnienia

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 7 grudzień 2005 14:50      [zgłoszenie naruszenia]

Nawet jesli tak jest to dlaczego mu tego nie powie ? On zyje w przeswiadczeniu, ze jest fajnie tylko czasem on cos zepsuje, a tak naprawde golym okiem widac, ze cos tu nie gra

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 7 grudzień 2005 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

sory rafee - ale jak facet schodzi z babki po 3 minutowym sexie i jest przekonany, że było spoko, to tłumaczenie ze on nie wiedzial ze sie jej to nie podoba jest nieco dziecinne - a znam takich... robi co swoje i nawet jej nie pocałuje odwracjąc sie i wciągając spodnie

Ps nie twierdze, ze tak jest w tym przypadku, tylko ogolnie pisze

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

czanymotyl
 Wysłana - 7 grudzień 2005 15:45      [zgłoszenie naruszenia]

ma sprytna dziewczne zachowuje sie tak,aby on ja zostawił i ona bedzie maiła sumienie czyste

%-)

Specjalista -

jidan
 Wysłana - 7 grudzień 2005 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

VLAD:

ale jak facet schodzi z babki po 3 minutowym sexie i jest przekonany, że było spoko, to tłumaczenie ze on nie wiedzial ze sie jej to nie podoba jest nieco dziecinne - a znam takich... robi co swoje i nawet jej nie pocałuje odwracjąc sie i wciągając spodnie

Nie no Bez przesady.. wcale tak nie robie

jidan
 Wysłana - 7 grudzień 2005 17:30      [zgłoszenie naruszenia]

czarnymotyl:
zachowuje sie tak,aby on ja zostawił i ona bedzie maiła sumienie czyste

heheh.. DOKŁADNIE TO SAMO jej wczoraj powiedziałem :))))

prezes85
 Wysłana - 7 grudzień 2005 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

Vlad ek. Kraków jest piękniejszy od Warszawy, więc nazywając go w ten sposob własne miasto obrażasz.

jidan Co z tego, że wpadleś w szał. Nie warto zawsze przepraszać, bo wtedy przyznajesz się do błędu. Jak odrazu zadzwonileś to ona nawet nie pomyśli że coś moglo być nie tak.

Wogóle to moim zdaniem jak się ma byc dłużej razem te 1,5h to można inne rzeczy robić. Przecież nie przychodzi codziennie po WF-ie. Ja bym się cieszył że przyszla na dłużej, a nie płakał że jest spocona.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

VLAD.IV
 Wysłana - 7 grudzień 2005 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

Prezes.. gdyby skomasowac w jednym miejscu wszystkie piekne miejsca Warszawy, to zajelyby caly Krakow i jeszcze troche...
Krakow jest bardzo maly i ma jakis tam klimacik.. ale dlatego, ze wlasnie jest maly... to co napisalem powyzej to zarcik i tyle
Duzo ladniejszy od krakowa i fajniejszy klimat ma Poznan - i jest to juz spore miasto...

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

prezes85
 Wysłana - 7 grudzień 2005 20:00      [zgłoszenie naruszenia]

Vlad Wiem że to był żart. Tylko zastanawiające jest iż warszawiacy zawsze czepiają się Krakowa. Nie na odwrót. Czyżbyście mieli jakiś kompleks?

Co do wielkości to się ciesze że mały, bo deczko wku.rwi.ająca ta cała masa napływająca. Korki... De.bile na ulicach. itp Kiedyś było przyjemniej. Pozdrawiam.

Przepraszam za zboczenie z tematu.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

VLAD.IV
 Wysłana - 7 grudzień 2005 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko zastanawiające jest iż warszawiacy zawsze czepiają się Krakowa. Nie na odwrót. Czyżbyście mieli jakiś kompleks?

nie rozsmieszaj mnie - ja sie nigdy nie czepialem Krakowa, ale zawsze jestem atakowany przez Krakusow - wszystko jest ok, dpouki nie powiem, ze jestem z Warszawy - wtedy sie zaczyna

A te wszystkie głupie nazwy "Krolewskie miasto Krakow" albo "nie przenoscie nam stolicy do Krakowa" - jakby ktokolwiek wpadl na taki idiotyczny pomysl... przeciez to Karkusy maja zadęcie straszne...

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2005-12-07 20:14:59

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jest ze mna zle

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11