FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7055 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jest ze mna zle 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jest ze mna zle"   

rafee
 Wysłana - 8 grudzień 2005 11:47      [zgłoszenie naruszenia]

sonia_luv: ?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

RA1NM4N
 Wysłana - 8 grudzień 2005 13:08      [zgłoszenie naruszenia]

1) wy******l telewizor

2) ją też, najlepiej od razu jak wejdziecie do mieszkania, albo już na klatce schodowej, nie będzie "schematycznie"

moge cie pocieszyć że też znam ten ból... przystawiasz sie do niej... a ona se tv ogląda. najbardziej w****ia świadomość że woli telenowele od ciebie.

A panie co tak sobie piszą że dał dupy, ciekawe co byście zrobiły gdybyście sie przystawiały do swojego mena a on miałby w dupie wasze zaloty i np grał na kompie. foch jak nic. każda.

[Death is the only way out...]

Znawca -

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 8 grudzień 2005 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

Godzine mieliscie wolnej chaty i co myślaleś że Ci sie panna rozłoży tylko dlatego?hmm co tu wybrać?szybki numer na wersalce czy dowiedzieć sie co Eduardo powie Camili.Nie jestem kobietą ale wybór prosty.

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Znawca -

rafee
 Wysłana - 8 grudzień 2005 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

A panie co tak sobie piszą że dał dupy, ciekawe co byście zrobiły gdybyście sie przystawiały do swojego mena a on miałby w dupie wasze zaloty i np grał na kompie. foch jak nic. każda.

MECZ ****A OGLADAM !!! NIE WIDZISZ ?!?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Eyden
 Wysłana - 8 grudzień 2005 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

To ja może od siebie dodam, bo też miałem różne mniej czy bardziej podobne sytuacje...
Po pierwsze to z tym WF'em przegięcie, ja rozumiem, że chciała przyjść odrazu do Ciebie i pobyć dłużej, ale mogła pomyśleć o tym np. rano i wziąć ze sobą bieliznę i się u Ciebie wykąpać i przebrać...
Swoją drogą zastanawiam czemu tak mało osób myje się po zajęciach w-f, bo w każdej szkole musi być zaplecze sanitarne i z pewnością jest, ale niektórych mydło gryzie chyba...
Ja nie wyobrażam sobie wyjść po zajęciach WF albo z treningu bez wykąpania się... po pierwsze higiena, po wtóre zawsze to lepiej po wysiłku wziąć odprężający i orzeźwiający prysznic...
No ale do rzeczy...
Ja to bym się do spoconej nie dobierał, jednocześnie będąc wściekłym, że się dobrać nie mogę...
Dwa, że jeśli mówisz że ostatnimi czasy rutynowo takie motywy wkręca na obroty - różne wymówki - to może wprost zapytaj dlaczego?
To mnie zastanawia, bowiem jak by jej zupełnie na Tobie nie zależało to by nie "przyłaziła" do Ciebie...
Jedną z opcji może być wymuszenie na Tobie "zerwania", ale wydaje mi się to najbardziej chorą z opcji...
Natomiast zastanów się faktycznie czy oby na pewno sobie nie masz nic do zarzucenia, czy tak jak ktoś wspomniał wcześniej sprawa nie ogranicza się do "włożył-wyjął" ...

Moja (na szczęście była) też miała różne dziwne odpały, czasem sama proponowała, a czasem nie chciała, bo bała się że np. prezerwatywa pęknie, powiedziałem że jest wiele innych środków, więc sama zaproponowała, że chce zacząć brać tabletki, zaprowadziłem do lekarza, wszedłem i razem rozmawialiśmy z panią doktor, zapisała co trzeba, zapłaciłem i za wizyte i tablety i co ? Stwierdziła nagle, że jednak nie będzie brać...
No ale najlepszy motyw był jak robiła mi (ujmując kolokwialnie) "loda" i gapiła się w telewizor np. na telenowelę...
Więc mówiłem - albo skup się, albo zostaw...
Oj miałem wiele chorych przejść...

Zmieniony przez - Eyden w dniu 2005-12-08 16:42:07

eyden.

Andromedaa
 Wysłana - 8 grudzień 2005 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

MECZ ****A OGLADAM !!! NIE WIDZISZ ?!?
To się przesuń ****a i przynieś mi piwo Mężczyzno

Eyden - ciut wyobraźni mam, ale jakoś ten lód i telenowela mi nie wychodzą W wyobraźni of course

Ekspert -

Eyden
 Wysłana - 8 grudzień 2005 17:06      [zgłoszenie naruszenia]

To całe szczeście, bo jeszcze byś próbowała tak robić i to właśnie wtedy kiedy będziemy świętować Twoje "69" i bym się znowu irytował...

eyden.

Andromedaa
 Wysłana - 8 grudzień 2005 17:13      [zgłoszenie naruszenia]

Mam podzielną uwage, ale bez przesady To jest czas kiedy nic inne się nie liczy tylko to "69" a w zasadzie już "72"

Ekspert -

Eyden
 Wysłana - 8 grudzień 2005 17:20      [zgłoszenie naruszenia]

Solidna "firma"..
To ja się nie mogę doczekać tego oficjala... 0

eyden.

Andromedaa
 Wysłana - 8 grudzień 2005 17:23      [zgłoszenie naruszenia]

No to jesteśmy umówieni

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną