FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6889 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Jest ze mna zle 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jest ze mna zle"   

jidan
 Wysłana - 6 grudzień 2005 19:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Hmm.. Ostatnio wydaje mi się że jestem poprostu ******lnięty... No np. dzisiaj... Znów s******liłem akcje po całości! Laska przyszła do mnie bo byliśmy umówieni, no i sobie tak siedzimy w pokoju - ona ogląda jakąś ******lniętą telenowele bo się uparła że musi...
No i zaczyna mi powoli odpierdalać.. że przychodzi tutaj oglądać jakąś telenowele albo spać... bo tak się składa że miałem wolny kwadrat akurat przez tą godzinke ile trwała ta telenowela ******lona ..
No i ja urażony że wolała oglądać telenowele zamiast spożytkować ten czas jakoś inaczej, zaczynam kipieć w środku, ogarnia mnie jakaś - nie wiem - frustracja?? W każdym bądz razie dostaje białej gorączkii zaczynam mówić rzeczy których później bardzo żałuje i ogólnie zachowuje się jak po***any...
Nie wiem czy ktoś z was ma może coś podobnego czy to tylko ja jakiś ******lnięty?

Piszcie co sądzicie..........

P.S. aha.. tekst pisany na świerzo.. po ostrej awanturze (laska poszła do domu obrażona - mało powiedziane) zdążyłem już zadzwonić i przeprosić..

matyldaprj
 Wysłana - 6 grudzień 2005 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

Oj przesadziłeś...
Ale faceci już tak mają,myślą ttylko o przyjemnościach!Nie jesteś odosobnionym pezypadkiem napewno,ale postarj się nie ranić tylko sznowac uczucia swojej kobietki.

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 6 grudzień 2005 19:14      [zgłoszenie naruszenia]

IMO 5to ty za***ales ! bo powinienes sie od początku laska zajac i dac do zrozumienia ze cehsz co innego robic niz oglądac tv, a nie ze po jakims czasie tobie w glowie sie cos uronilo ze cie wzielo na kochanie, i ona ma zucic wszystko( nawet telenowele) bo Ci sie zachcialo sciskania ! pozatym ona nie czyta w twojich myslach wiec niemogla wiedziec ze Cis ie akurat na amory wzielo :D

nastepnym razrem bedzi inny i zacznij wszytko od momentu gdy ją zobaczysz, mile przytulania,mile slowka itp i napewno tej godziny niezmarnujecie na ogladanie tv lub na klutnie !

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

prezes85
 Wysłana - 6 grudzień 2005 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

spożytkować ten czas jakoś inaczej,
To dlatego w tym dziale?

Co do tematu to może chciała z tobą tylko pobyć. One tak mają niestety...

A odpier.dal.anie się zdarza jak ktoś w naszym mniemaniu straszną glupote zrobi i później się chce przepraszać. Ale się tego nie robi ponieważ trzeba być sku.rwie.lem i ch.am.em. Zawalileś na calej linii. Kobieta nie będzie cię szanować.

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

jidan
 Wysłana - 6 grudzień 2005 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

****a nie widze odpowiedzi wogóle!!!

cooqłka
 Wysłana - 6 grudzień 2005 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

Sprecyzuj trochę swoją wypowiedź bo niewiele z niej wynika - rozumiem, że na świeżo, ale ochłoń i napisz co takiego pojetentego w Twoim zachowaniu było. No co, zacząłeś w nią rzucać szklankami i talerzami? Czy po prostu się oburzyłeś i strzeliłeś focha?

Do czytających moje posty,których zmyli nick: JESTEM FACETEM! Więc nie podbijać do mnie panowie %-)
---------------------
Zawsze się znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi - Albert Camus

Znawca -

faramka
 Wysłana - 6 grudzień 2005 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

Może nie ma u siebie TV?

Generalnie też bym się wkur*iła. Ostatecznie raz można wybaczyć... Ale jeśli to sięzdarza notorycznie, no to sorry - coś jest nie tak. Pogadaj z nią przed następnym spotkaniem (tylko nie podczas, jak już zacznie oglądać Palomę czy inne ścierwo, bo się znów obrazi )

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

jidan
 Wysłana - 6 grudzień 2005 19:23      [zgłoszenie naruszenia]

OK już widze:) wszystko spoko

Aha.. zapomniałbym o jednym małym szczególiku!!! a więc wychodzimy po schodach i.......... !

Ona: jest starszy?
Ja: Nie ma...
Ona: a starsza?
Ja: Też nie ma...
Ona:*****owo :-/ ( że niby znów będe się do niej dobierał)
Ona: Wogóle dzisiaj na WFie ćwiczyłam i nie myłam się po tym a i wogóle zmęczona jestem ble ble ble...

Wchodzimy do domu... i zaczyna się....

Dodam jeszcze tylko że ostatnio nasz seks jest*****owy o ile wogóle uda mi się ją namówić.. Twierdzi że to ma związek z tą "schematycznością" tzn przychodzi do mnie, pobzykamy się, poleżymy trochę i idzie do domu...

Ostatnio max to raz na tydzień!! a kiedyś było do 4 razy na noc :-/
To pewnie dlatego mi odpierdala bo sobie przypominam jak było kiedyś a jak jest teraz..

No cóż.. pewnie jestem tylko sfrustrowanym samcem

jidan
 Wysłana - 6 grudzień 2005 19:25      [zgłoszenie naruszenia]

" Sprecyzuj trochę swoją wypowiedź bo niewiele z niej wynika - rozumiem, że na świeżo, ale ochłoń i napisz co takiego pojetentego w Twoim zachowaniu było. No co, zacząłeś w nią rzucać szklankami i talerzami? Czy po prostu się oburzyłeś i strzeliłeś focha? "

Co zrobiłem? ehh.. no nawrzucałem jej od rzeczy a na koniec powiedziałem że już nie jesteśmy razem

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 6 grudzień 2005 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ona: Wogóle dzisiaj na WFie ćwiczyłam i nie myłam się po tym a i wogóle zmęczona jestem ble ble ble...
hehe ale kientka.. ona się chyba boi żebyś się do niej dobierał, ale już po prostu jej nie pociągasz

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

jidan
 Wysłana - 6 grudzień 2005 19:29     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jest ze mna zle

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11