FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4033 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jestem przewrazliwiony ?? %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jestem przewrazliwiony ?? %-)"   

Smoq.
 Wysłana - 9 sierpień 2008 19:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Coż , dzis sie rozstalismy z dziewczyna w sumie bzdety byly przyczyna tego ale jak to sie mowi diabel tkwi w szczegolach
DZis po rozmowie doszla do wniosku ze sie z nia mecze i **** zostawila mnie...
Jestesmy (w zasadzie bylismy ) ze soba krotko (okolo 3 miechy), z moejej perspektywy wygladalo to wszystko nastepujaco:
Za***ista laska, zaczelo mi na niej zalezec, wczesniej (na poczatku znajomosci) rozmawialismy na temat baletow itd. i ze nie mam nic przeciwko zeby sobie chodzila :) i okej raz na jakis czas poszla czy cos planowala, ale za zadnym razem nie spytala sie mnie czy chcial bym isc z nia(dodam ze ja zabieralem ze soba doslownie wszedzie), przez co czulem sie zepchniety na 2 tor. Wiadomo denerwowalem sie itp. Ona problemu nie widziala wydawalo mi sie ze nie liczy sie wogole ze mna i moimi uczuciami, to pierwszy "problem-glupota".
Drugie co mi nie dawalo spokoju, to to , ze jak sie pytalem co robila (wydaje mi sie ze mam prawo wiedziec co robi moja kobieta w wolnym czasie) to slyszalem "nie pamietam" (moj faworyt), albo "tak wyszlo" zero konkretow gdzie jednak wydaje mi sie, ze zwiazek obu osob polega na jakiejs wspolpracy.
Dodam ze dzis chcialem na ten temat pogadac i dojsc do kompromisu jakiegos ale mnie pozegnala.
Tak sie zaczolem zastanawiac czy ja jestem pzrewrazliwiony jakis czy wszystko ze mna okej? Jak rozmawialem z Przyjacielem na ten temat to wiadomo ze stanol po mojej stronie, a w przyszlisci w razie co chcial bym uniknac bledow :)
dodam ze liceum skonczylem juz dawno :)

Pan_kracy
 Wysłana - 9 sierpień 2008 19:51      [zgłoszenie naruszenia]

No miales pecha i nie trafiles po prostu na zbyt interesujacy model laski. Na przyszlosc jak Cie tak laska zbywa tzn ze cos nie gra, czyli najlepiej sie nie angażować. Pozdro

Zmieniony przez - Pan_kracy w dniu 2008-08-09 19:52:26

WiemTo
 Wysłana - 9 sierpień 2008 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

DZis po rozmowie doszla do wniosku ze sie z nia mecze

Ehh, niezłe historie sprzedają kobiety.
Laska widać nie za bardzo jeszcze ogarnięta emocjonalnie.
Znając życie, to na jednym z tych samotnych wypadów poznała jakiegoś Stefana z pod trzepaka.
Nie zrób czasem z siebie miękkiej faji i nie nalegaj, nie proś itp.

Wyjdz, napij sie dziś z kumplami żebyś za dużo nie rozmyślał, zarwij jakąś dupę, najlepiej piękną i inteligentną(połączenie rzadkie, no ale spróbuj)

Pzdr

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

Bärt
 Wysłana - 9 sierpień 2008 20:12      [zgłoszenie naruszenia]

wydaje mi sie ze mam prawo wiedziec co robi moja kobieta w wolnym czasie

Nie jesteś przewrażliwiony, tylko niepoważne dziewczę Ci się trafiło. Jeśli od samego początku traktowała Cie w taki niepoważny sposób, to i tak gratuluję że wytrzymałeś z nią aż 3 miesiące.

Pewnie wina urody

"If you want a picture of the future, imagine a boot
stomping on a human face -- forever."

mm90
 Wysłana - 9 sierpień 2008 20:40      [zgłoszenie naruszenia]

puszczala sie jak ****

w dodatku jeszcze wcisnela ci ze sie z nia meczysz

typowy wał

nie dosc ze daje dupy to jeszcze wine zwaliła na ciebie

ekus jelo.

:)

"I walk a higher path son."

Znawca -

sweetGIRL
 Wysłana - 9 sierpień 2008 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

Zapomnij o niej. Tyle.

:):)

fredens
 Wysłana - 10 sierpień 2008 00:49      [zgłoszenie naruszenia]

SamWieszCo...

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

Smoq.
 Wysłana - 10 sierpień 2008 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki za slowa otuchy, glowa mnie boli dzis bo w banie dalem wczoraj konkretnie, ale psychicznie czuje sie za***iscie :)

olciacnt
 Wysłana - 10 sierpień 2008 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

Daruj ją sobie. Nie cierpie takich osób typu: mi wolno wszystko, a drugiej osobie nic.

Mozliwe tez, ze to zerwanie to tkai szantaz, ze jak sie jej nie podporzadkujesz to do widzenia.

GoldenEyes
 Wysłana - 10 sierpień 2008 11:37      [zgłoszenie naruszenia]

ze jak sie pytalem co robila (wydaje mi sie ze mam prawo wiedziec co robi moja kobieta w wolnym czasie) to slyszalem "nie pamietam"

co za glupia ci.pa

niech ci nie odwali -czasem nie probuj sie z nia kontaktowac i prosic,zeby wrocila
dziewczyna ma w glowie balety a nie stale zwiazki,nie stworzysz z nia nic trwalego-bo wokol ma zawiele pokus-dlatego tez nie zabierala Cie na zadne imprezy
ciesz sie ,ze to sie zakonczylo zanim zdazylo sie dobrze zaczac,bo po dluzszym czasie odbiloby Ci sie na psychice
a tak to potraktuj to jaki pouczajacy blad

Zmieniony przez - GoldenEyes w dniu 2008-08-10 11:38:43

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 10 sierpień 2008 12:58     
 Usunięta przez Methos za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jestem przewrazliwiony ?? %-)

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Czy zaciąganie do kościoła na niedzielna msze przez moja panne jest fair? | Filmy.. | moja wlasna nietypowa niesmialosc | Czy naprawdę mało? | Too czego sie boje. | załuje.... | OBLEŚNE RZECZY sposób na odkochanie?! | Jak doprowadzić do kolejnego spotkania ? | Pocalunek | ^_^ Inny, niż sie wydawał^_^ czemu? :( | SS ? | No i jestem w dupie | Co robić? | koniec zwiazku starszna tesknota:( | Rozczarowanie | Sam już nic nie wiem... :(( | sławni polacy | kennedy | powstanie dwoch panstw niemieckich po 2 wojnie swiatowej | hannibal | s animal opowiadania eks aon | LALIQUE POUR HOMME EQUUS | lenistwo | komisy samochodowe niemieckie | anna nicole smith | wujek | szpinak | tarot | piec kaflowy | problem z erekcja | Jersey Shore | Bauman | bielizna erotyczna | file is corrup | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.