FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 906 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jestem w kropce - prośba o opinie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jestem w kropce - prośba o opinie"   

Grzechu_86
 Wysłana - 8 listopad 2016 11:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszystkich,

Krótki opis. Znamy się z pewną laską kilka lat (wspólne imprezy, zawsze się miło gadało). Była narzeczoną mojego kolegi, więc trzymałem dystans - choć dawała znaki, że ma ochotę na więcej. Na początku roku zerwała zaręczyny i przez ten czas widzieliśmy się kilka razy (nic wielkiego, ale zawsze było miło).

Na wakacje pojechaliśmy razem i poszło: sex, pocałunki etc. - żadnych deklaracji, co będzie to będzie. Po powrocie nieustannie na telefonie, sms spotkania 2-3 razy w tygodniu. No moc! Mnie zaczęło zależeć i kiedy zaczęło się robić poważniej... ona to skończyła - twierdząc, że dalej myśli o byłym (choć wcześniej zapewniała, że to skończone) i by wrócić do koleżeńskich relacji. Tutaj muszę wspomnieć o tym, że oboje pochodzimy z nieciekawych domów (ja flagowy przykład DDA , ona osobowość borderline ). To sobie wyjaśniliśmy na samym początku, że może być ciężko z uwagi na charakter - z resztą obydwoje się leczymy i staramy zmienić.

Nie chciałem takiego zakończenia no ale co zrobić. Od tego czasu absolutna cisza z mojej strony i zero kontaktu - ostatnia rzecz, którą chce być to jej przyjacielem i tego się trzymam. Poznałem dwie laski od tamtej pory i skupiłem się na swoich rzeczach. Myślę, że pogodziłem się z końcem - choć nie było łatwo. Aż do ostatniego weekendu...

Napisała mi wiadomość, że udało się jej wszystko pozamykać i jest gotowa iść dalej i bym się z nią spotkał- na moją wcześniejszą prośbę miała do mnie w ogóle nie pisać. Nic nie inicjowałem. I tu mam problem, bo nie wiem jak to interpretować.

Czy ona chce czegoś więcej lub spróbować ponownie, czy raczej koleżeńsko, bo byliśmy przyjaciółmi? Pytam, bo to jest niesamowita kobieta i nigdy w życiu nie czułem do nikogo nic podobnego co do niej. I czy w ogóle takie charaktery mogą się dogadać?

Jak znajdziecie chwile, dajcie znać, co myślicie na ten temat.

Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj.

arch1ebald
 Wysłana - 8 listopad 2016 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

chce się spotkać, to się spotkaj

kobiety nie są aż tak enigmatyczne, jak ci się zdaje

"ZNAM PARU CO NAZWALIBY SNOBA SKURVVYSYNEM, A SAMI NON-STOP ZAPJERDOL, ZMARSZCZENI JAK RODZYNEK."

Ekspert -

shineonyou
 Wysłana - 8 listopad 2016 14:24      [zgłoszenie naruszenia]

Sry ale już po pierwszym zdaniu mi się odechcialo czytac.
Czy myślisz ze ta kobieta jest warta zachodu?
Jest w narzeczeństwie i daje ci znaki?
Co za sucz jakąś niewierna
Robiła narzeczonego w balona
Ciebie tez bedzie

m,,m

Vayo
 Wysłana - 8 listopad 2016 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

j.w.
ale już pomijając to,no to fajny z ciebie kolega sam sobie nie potrafisz ogarnąć jakiejś dziewczyny,że idziesz na łatwizne i bierzesz byłą laskę znajomego?
ja to chyba w tych sprawach dalej żyję w starym świecie z jakimiś zasadami

Zmieniony przez - Vayo w dniu 2016-11-08 14:33:28

arch1ebald
 Wysłana - 8 listopad 2016 15:03      [zgłoszenie naruszenia]

stara prawda 1

suka nie da, pies nie weźmie

stara prawda 2

tylko polacy chcą być bardziej święci od papieża

ja to chyba w tych sprawach dalej żyję w starym świecie z jakimiś zasadami

gniję przepotężnie )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

"ZNAM PARU CO NAZWALIBY SNOBA SKURVVYSYNEM, A SAMI NON-STOP ZAPJERDOL, ZMARSZCZENI JAK RODZYNEK."

Ekspert -

Vayo
 Wysłana - 8 listopad 2016 15:28      [zgłoszenie naruszenia]

a co to kórwa,niedzielny kącik powiedzonek?
tak jak pisałem,póki co PL to jeszcze nie Syberia,żeby prowadzić zapisy w kolejce do jedynej dostępnej loszki w okolicy

Zmieniony przez - Vayo w dniu 2016-11-08 15:33:51

Thad
 Wysłana - 8 listopad 2016 16:26      [zgłoszenie naruszenia]

yebnal to yebnal nie ma co drazyc tematu..
spotkaj sie, zoabcz co ma do powiedzenia i tyle..
a skoro innego robila w chvja to i ciebie moze zrobic, no ale..
TAKIE ONE SA
TAKIE SA ONE

Masz dążyć do efektu, gdzie twój wygląd rozpierdala.
Gdy się pojawiasz, atmosfera ma gęstnieć.
Laski mają szeptać "co to za gość?".
Masz ze swoim wyglądem być jak cios w ryj, a zarazem subtelny skalpel.

shineonyou
 Wysłana - 8 listopad 2016 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

Niewszystkie. Ja jestę wyjątkiem

m,,m

shineonyou
 Wysłana - 8 listopad 2016 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

Pozatym jestescie w te klocki ciut lepsi od nas

m,,m

arch1ebald
 Wysłana - 8 listopad 2016 20:33      [zgłoszenie naruszenia]

żaden kącik powiedzeń

po prostu mnie bawi twoja wyidealizowana wizja relacji damsko-męskich, powzięta z jakiegoś mitycznego, dawnego świata

swoją drogą

Czy ona chce czegoś więcej lub spróbować ponownie, czy raczej koleżeńsko, bo byliśmy przyjaciółmi?

wolisz pytać ludzi na forum, zamiast po prostu pójść się z nią spotkać i samemu ocenić sytuację? tutaj nikt czytać w myślach nie potrafi, nie pójdziesz - to się nie dowiesz (albo dowiesz, ale nie w taki sposób, w jaki byś chciał)

Zmieniony przez - arch1ebald w dniu 2016-11-08 20:34:34

Ekspert -

q2w
 Wysłana - 8 listopad 2016 21:25      [zgłoszenie naruszenia]

Kebab to ty?

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jestem w kropce - prośba o opinie

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Udana miłość | Faceci co Was kręci? | Ciężka sprawa | jak uważacie ? ;) | Nie mogę znaleźć dziewczyny. | Co powiedziec byłej zeby zaszło jej w pięty :D | BRAKUJĄCY ELEMENT- Czy da sie dalej razem zyc? jak? Pomocy | I'm a little drunk and I need you now | Jak poznać że dziewczyna jest Tobą zainteresowana?? | Kopnąć w dupę czy jeszcze? | mad i jego skrzywienie %-) | Co robic? Spadówa czy cos dzialac? | czy ja znajde odpowiednia laske ? | Jak dalej to rozegrac ? | co sie ze mna dzieje :/ | problemy | masaż | WESELE | the crims | aisis | szczesio | donnie darko | scat | panasonic sa ak45 | hepar | szukam kobiety | palec w dupe | palec w pupe | pupcia | q2w | mazda | mazda 3 | polnyjohn | ile w bicu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.