FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2459 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Jestem wqrwiony! :/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jestem wqrwiony! :/"   

nuemon
 Wysłana - 19 grudzień 2005 00:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam!!

Jestem wku.... !!

Otóż dwa dni temu pokłóciłem się z laską, od******liło jej coś... Nie miałem najmniejszego zamiaru do niej dzwonić pierwszy ani dawać żadnego znaku życia bo to ona do******liła... W końcu nie ja

a dziś się ku.... (!!) zjarałem dość dobrze, no i tak się bawiłem przed chwilą telefonem zjarany i chciałem do kogoś zadzwonić zupełnie innego ale zawieszony wykręciłem numer do niej ! przed pierwszą w nocy.. Teraz pewnie wyjdzie że gdzięś siedze w domu i spać nie mogę po nocach !!! Jak to odkręcić ?

zrk
 Wysłana - 19 grudzień 2005 00:41      [zgłoszenie naruszenia]

wkrec ze spadl ci tel,a jesli ci na niej zalezy to korona ci z glowy nie spadnie jak sie pierwszy odezwiesz

Specjalista -

nuemon
 Wysłana - 19 grudzień 2005 00:44      [zgłoszenie naruszenia]

zawsze się odzywam pierwszy.. a jak się do tego przyzwyczaji to to później wykorzysta przeciwko mnie.. tu nie chodzi o korone tylko wychowanie co ty bab nie znasz?

zrk
 Wysłana - 19 grudzień 2005 00:46      [zgłoszenie naruszenia]

a jak zawsze ty to raz ona moze skoro z jej winy
, myslalem ze zgrywasz twardziela co wcale nie poplaca z babami i tak zawsze przekreca na swoje

Specjalista -

nuemon
 Wysłana - 19 grudzień 2005 00:52      [zgłoszenie naruszenia]

no dokładnie... a ja już miałem satysfakcje i s******liłem

zrk
 Wysłana - 19 grudzień 2005 00:57      [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze sie odkujesz,nie raz sie poklocicie

Specjalista -

faramka
 Wysłana - 19 grudzień 2005 07:42      [zgłoszenie naruszenia]

nuemon dumniacho
Ciekawa jestem jak panna zareagowała na ten telefon

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

marcov
 Wysłana - 19 grudzień 2005 08:40      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma czegos takiego jak "jej wina"...zawsza sa winne dwie osoby dlatego ze kazde z nas kuma rozne sytuacje w inny sposob i stad klotnie i nie domowienia....ty uwazsz ze jej cos odwalilo a ona uwaza zapewne ze to Ty ja sprowokowales itd itd.....dopuki nie pogadacie to sie sprawa nie wyjasni.....skoro juz sie niechcacy odezwales to teraz czekaj na jej ruch.....bedzie miala opory zeby sie odezwac jak kazda baba

jidan
 Wysłana - 19 grudzień 2005 09:53      [zgłoszenie naruszenia]

faramka - jak to jak zareagowała? pewnie się obudziła zobaczyła że jakiegoś sygnała puszczam***** wi po co i sobie pewnei pomyślała że spać nie mogę bo mam jakieś moralniaki czy cóś

jidan
 Wysłana - 19 grudzień 2005 09:55      [zgłoszenie naruszenia]

aha dodam jeszcze tylko że taka sytuacja była by jej bardzo na ręke bo teraz ona sobie kmini że to ja "pękne" pierwszy o ile wogóle o tym myśli :)

g4bb3r
 Wysłana - 19 grudzień 2005 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

napisz jej smsa 'mam nadzieje ze cie wtedy obudzilem'

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jestem wqrwiony! :/

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Stanik | Zostać dłużej z laską na imprezie? | blokada fizyczna bądz psychiczna?;/ pomocy | podajcie dobry przepis na laske! | Małe jądra | On nie chce mnie pieprzyć | Słaba stulejka a prezerwatywa | pytanie | Rekord w ilości stosunków! :) | Szukam | KOntracept a Antykoncepcja? | Super poradnik seksu analnego POLECAM +18 | nietypowy wzwód | Niepełny wzwód | propozycja | Jest ryzyko? | facebook hasło | vol 14 | Chamskie () vol 14 | zjawisko przenikania się świata realnego i fantastycznego w literaturze XIX w | kobiety wolą | pijana | tato | dracula prawdziwa historia | dracula | Chamskie vol 14 | lewashby | dracula prawdziwa historia | nauczycielka spodnica | pod spodnica | ukryta kamera | richardson | god of | aparat zeby | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.