FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2897 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Jestem zagubiony. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jestem zagubiony."   

Eligo
 Wysłana - 4 październik 2009 17:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jestem zagubiony.

Znam Ją od ponad czterech lat. Na początku naszej znajomości między nami iskrzyło. Nie wykorzystałem jednak szansy danej mi przez los. Z perspektywy czasu, wydaje mi się, iż dobrze zrobiłem. Wtedy byliśmy szesnastolatkami w których buzowały hormony. Jestem bardziej niż pewien, iż szybko byśmy ze sobą skończyli.

Przez te cztery lata dojrzewałem. Uświadomiłem sobie, że czuję do Niej coś więcej niż sympatię. To właśnie Ona była główną przyczyną niepowodzeń moich dotychczasowych związków. Jednak nigdy do końca nie byłem pewien jej uczuć.

Sytuacja zaczęła zmieniać się w tym roku. Razem spędzaliśmy wakacje nad morzem. To tam zaczęliśmy rozmawiać ze sobą na tematy, które nigdzie indziej nie zostałyby poruszone. Z tego co zrozumiałem Ona uważa mnie za przystojnego chłopaka, którego trudno poznać. Osobiście nie zgodzę się z Jej słowami.

Podczas pewnej nocy, lekko pijani, siedzieliśmy na plaży. Po dłuższej rozmowie powiedziałem coś w stylu " Darzę uczuciem jedną kobietę. Wiesz co jest w tym najgorsze? Że ona nic o tym nie wiem i siedzi teraz obok mnie". Zamilkła. Chyba popatrzyła na mnie, wstała i podbiegła bliżej morza. Siedziałem sam, trochę ogłupiony. W końcu nie takiej reakcji oczekiwałem. Po kilku minutach wróciła i nic nie mówiąc wróciliśmy do ośrodka, w którym nocowaliśmy. Następnego dnia zachowywała się tak jakby nigdy nie usłyszała moich słów.

Po powrocie z wakacji, między nami niewiele się zmieniło. Spędzam z nią trochę więcej czasu niż poprzednio. Nie wiem co mam robić. Czy próbować walczyć, czy dać sobie z nią spokój.

Jestem zagubiony...

MarvBoy
 Wysłana - 4 październik 2009 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

zumi.pl może tam się odnajdziesz

Ekspert -

Daer
 Wysłana - 4 październik 2009 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

Daj sobie spokój.
I na przyszłość obądź się bez takich wyznań, zwłaszcza w taki sposób.

Zacytuję Cię:

Na początku naszej znajomości między nami iskrzyło. Nie wykorzystałem jednak szansy danej mi przez los

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

zabijaka11
 Wysłana - 4 październik 2009 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

cholera.
może nie zrozumiała zagadki albo nie dosłyszała tego "siedzi obok mnie" i jej życie legło w gruzach

darey
 Wysłana - 4 październik 2009 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

Łagodnie dala Ci do zrozumienia, że nie jest zainteresowana. Doceń to

Kryptograf

shadel
 Wysłana - 4 październik 2009 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

masuj ogarnij sie z czasem bedziesz mial ja w dupie a jak z ciebie bedzie prawdziwy facet to ona sama sie odezwie.

jogusBANv3
 Wysłana - 4 październik 2009 19:24     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

qpen
 Wysłana - 4 październik 2009 19:47      [zgłoszenie naruszenia]

spaliles sprawe tym textem.

Specjalista -

Wisniowiec
 Wysłana - 4 październik 2009 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

zwieksz masze i olej

Dobre lekarstwo jest zawsze gorzkie.

Znawca -

Azazal
 Wysłana - 4 październik 2009 19:56      [zgłoszenie naruszenia]

Jogus sog

Zmieniony przez - Azazal w dniu 2009-10-04 19:57:22

Emenems69
 Wysłana - 5 październik 2009 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

Daj sobie z nią spokój. Twoje myślenie o niej tylko pogorszy Twój stan zagubienia.. Zajmij się czymś, jak koledzy powyżej napisali masuj!! (zacznij chodzic na siłownie, zajmij sie sportem), rozmawiaj z innymi dziewczynami, spotykaj sie z nimi i będzie coraz to lepiej. Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Jestem zagubiony.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | zalozenie dzialalnosci | hydroksyzyna | dopalacze a testy | 91898452490796 | tatiana | Pszymszyk | Sons of | maurice lacroix | mk2 | karinabor | marta | tylko jeden buch | parking | mewy | mewa | qbanek | qubanek | dyktatorzy praca maturalna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.