FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 718 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Jeszcze jedno co do rozprawy. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jeszcze jedno co do rozprawy."   

naataaluś
 Wysłana - 25 wrzesień 2006 17:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

I jeszcze jedno pytanko. Czy przed moimi zeznaniami odczytają mi to co mówiłam na policji:)?????

Jechać wbrew wszystkim regułom i pierdolić tych, którzy tego nie czują!!!

blefex
 Wysłana - 25 wrzesień 2006 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

raczej po zeznaniach przeczytaja

Y'all didn't bring no ice?

ewab
 Wysłana - 26 wrzesień 2006 12:32       [zgłoszenie naruszenia]

jak jestes na posterunku i zeznajesz to daja ci do podpisania protokół z zeznania..który powinnas przeczytać...nic z tego nie moga zmienic bo to idzie jako dowód do sądu...

Wiec wszystko wiesz już na samym poczatku...

A na sprawie nic ci nie czytaja...zawsze możesz poprosić o dostep do swoich własnych zeznan lub je zmienic..do cudzych nie..no chyba ze jestes poszkodowanym...sama pozywasz kogoś ..wtedy masz dostep do pełnego wyciągu z akt..

Bóg dał - Bóg wziął...a kto daje i odbiera...!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Jeszcze jedno co do rozprawy.

Warto przeczytać: konto internetowe | Ostry cenzor czy naciagacz? | przekwalfikowanie budynku gospodarczego | Uciązliwy sasia - potrzebny prawnik | wypaek odszkodowanie. | Zaświadczenie o niekaralności | wlasna dzialonosc - przewoz osob | Problemy...chcą zlikwidować mój biznes... | ZPCH | Ogłoszenie orzeczenia TK w dzienniku ustaw. | zajecie mienia ruchomego | Tajemnica handlowa ? | pierwsza praca a urlop | mandat | pojecie autonimii sejmu | Bezkarność bydlaków... | kod ograniczeń nokia 6103 | szefowa | teleturnieje | przysłowia | przesądy | roksa w niemczech panie | zdradzila | rozwod | samemu | m jak miłość odcinek 1087 | mama siostra opowiadanie erotyczne | wazektomia | Z archiwum x | video | kryzys | jumping | sky | skydiving | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.