FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 309 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Jethro Tull : Nightcap: The Unreleased Masters 1973-1991 - Sealion II 
[powiadom znajomego]    
Autor "Jethro Tull : Nightcap: The Unreleased Masters 1973-1991 - Sealion II"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Would you like to see my lion
My friend Cecil is damp and smooth
A damp smooth sea lion
Yes, Cecil is a sea lion
(Cecil is a sea lion)

Cecil is a clever sea lion
Cecil sometimes swims
And often sits
(And balances multicolored striped balls?)
Yes, balances multicolored striped balls
Clever Cecil

(Cecil is a sea lion)

Cecil the sea lion is serene
He doesn't wear spectacles or a scarf
(No central heating or cement)
Well [But?] the whole ocean is Cecil's home

(Cecil is a sea lion)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Jethro Tull : Nightcap: The Unreleased Masters 1973-1991 - Sealion II

Warto przeczytać: The Clash : Cut The Crap - Cool Under Heat | The Clash : Sandinista! - Corner Soul | The Clash : Combat Rock - Death is a Star | The Clash : Clash On Broadway - Death or Glory | The Clash : London Calling - Death or Glory | The Clash : Clash On Broadway - Deny | The Clash : Clash-Uk Version - Deny | The Clash : Cut The Crap - Dictator | The Clash : Cut The Crap - Dirty Punk | The Clash : Give 'Em Enough Rope - Drug Stabbing Time | The Clash : Singles - English Civil War | The Clash : Clash On Broadway - English Civil War | The Clash : Vol. 1-Story Of The Clash - English Civil War | The Clash : Give 'Em Enough Rope - English Civil War | The Clash : Clash On Broadway - Every Little Bit Hurts | The Clash : Cut The Crap - Fingerpoppin' | szwed playboy | galeria fryzur | galeria | Dokumentalne | Filmy | torrent | torrenty | jestem kuna | jestem kuną | kuna | podrywaczki | alkofather | dieta | fabioo | Młodzi | bread | hell on wheels | seks po 7 latach związku | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.