FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1376 razy ¬

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Już po koalicji Po-PiS ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Już po koalicji Po-PiS ?"   

lucid
 Wysłana - 29 wrzesień 2005 23:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Japierdziele, dziś był program "Co z tą Polską" z Hanną Gronkiewicz-Waltz, Bronisławem Komorowskim z Platformy Obywatelskiej oraz z Prawa Ludwikiem Dornem i Michałem Kamińskim. Poprostu SZOK!!!!!!! JA SIĘ PYTAM KIEDY NASTĘPNE WYBORY

Nie ma żadnej płaszczyzny na porozumienie, sprzeczaja się o byle gówno: Kto do kogo ma przyjsć, kiedy ma przyjść, z czym ma przyjsć, czy jest dwóch, czy trzech bliźniaków i wałkują ciągle to samo - bez żadnego konstruktywnego podejscia do sprawy. Nie szczędzą sobie nawzjaem masę uszczypliwosci i docinek, jedni winę zwalają na drugi, a do tego co chwilę słychac "Przyjaciele z PO", "Przyjaciele z PiS" OBŁUDA, wsyd i obłuda...

Czy faktycznie tak trudno spotkać się bez kamer i bez odprawiania szopki w celu uzgodnienia najważniejszych spraw??!!??!! w pale sie to nie mieści

Ale jestem jeszcze pełen nadziei, ze ten cały burdel jest spowodowany kampania prezydencką.

life is pain

Doradca działu Zdrowie

Cronos
 Wysłana - 29 wrzesień 2005 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

A jaki burdel i chaos był na spotkaniu o 14 to szkoda słów. Przypominało to kłótnie za czasów AWSu. Najśmieszniejsze jest to, że premierem ma być Marcinkiewicz, a najmniej miał do powiedzenia. No ale jak tu można utworzyć koalicję jeśli Jarosław Kaczyński mówi, że warunkiem sprawnego funkcjonowania rządu jest Lech Kaczyński jako prezydent, kiedy kandydatem PO jest Tusk. Tu chodzi o przyszłość Polski a to jest po prostu kabaret. Szkoda bo miałem nadzieję, że coś się zmieni, ale jak widać prawica nie dorosła do władzy.

Kiedy rozum śpi budzą się Kaczory..

Catfish
 Wysłana - 30 wrzesień 2005 13:12      [zgłoszenie naruszenia]

Macie racje kabaret.Mi się wydaje że ten cały Marcinkiewicz jak by został premierem to będzie sterowany przez kaczorów.Ale ja to za przeproszeniem p.ierdole nie głosowałem na nich mam czyste sumienie.

Zmieniony przez - Catfish w dniu 2005-09-30 13:13:23

[metalmp3.zip.net/]

Rava
 Wysłana - 30 wrzesień 2005 14:03      [zgłoszenie naruszenia]

OOOOOch! Ależ się porobiło.
A miało być tak pięknie: premier z Krakowa, platforma rulez, etc.
A okazało się, ze nie bedzie dokładnie tak, jak to sobie panowie wymarzyli, no i ...?
Już około 21.00 w dzień wyborów Rokita i Tusk w sposów iscie piłatowski umyli ręce. Oznajmili przez zaciśniete zęby, ze owszem gratulują PiS'owi wygranej, ale teraz to juz Kaczyńskich działka, co dalej z tą Polską.
A oni sobie tymczasem spokojnie posiedzą i popatrzą.
Innymi słowy, PO zachowało się jak obrażony gówniarz, co zabiera z piaskownicy swoje zabawki, gdy coś idzie nie tak, jak to sobie wykoncypował!
A mnie diabli biorą, bo przecież ludzie na nich głosowali(ja nie ), dali im votum zaufania, uwierzyli, ze coś zmienią.
I co?
Wyszło, ze tak naprawdę chodzi o ambicję(właśnie ciężko urażoną) i o to, kto będzie blizej koryta. Mam wrażenie, ze Tuski i Rokita obrazili się nie tylko na Kaczyńskich, ale na cały kraj.

I wiecie co? Nie znoszę SLD, ale oni przynajmniej udawali, ze się dogadują.
A ci robią cyrk, ośmieszają się i to w dodatku publicznie, przed kamerami.

Vesoly
 Wysłana - 30 wrzesień 2005 19:51      [zgłoszenie naruszenia]

Rava w PRLu też wszyscy byli zgodni.

między PO i PiS są różnice i koalicja nie będzie łatwa. To co teraz się dzieje to kampania przedwyborcza. Mam nadzieje że powstanie koalicja i że powstanie ona w bólach, bo jesli po wyborach bez żadnego ale podadzą sobie rece to bedzie wiadomo o co tak naprawde chodzi.

Hadouken
 Wysłana - 2 październik 2005 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

A ja niestety przewidywalem to od poczatku. W tych dwoch, niby to "sojuszniczych" partiach od poczatku nie bylo zadnego punktu zaczepienia (PO-kapitalisci PiS-socjalisci, PO-liberalowie, PiS-konserwatysci). Do tego sa one rzadzone przez chorobliwie ambitnych przywodcow, z ktorych zaden nie zaakceptowalby porazki. Obawiam sie, ze czekaja nas ciezkie 4 lata klotni, w atmosferze ktorych o powazne reformy bedzie bardzo trudno. Mam nadzieje, ze sie myle.

" We had 2 bags of grass, 75 pillets of mescaline, 5 sheets of higher power blooder acid, a salt shaker half full
of cocaine, a whole galaxy of multicoloured uppers, downers, screamers, laughers,
also a quarter tequilla, quarter rume, case of beer, pine of raw ether, two dozens amyl"

ferry
 Wysłana - 3 październik 2005 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

"Lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk oświadczył w Gdańsku, że kandydatem PO na wicepremiera jest Jan Rokita.

Tusk odniósł się w ten sposób do listu kandydata PiS na premiera Kazimierza Marcinkiewicza, w którym postuluje on, by Platforma przedstawiła swojego kandydata na wicepremiera.

Tusk zaznaczył, że nie zna tego listu. - Państwo znacie ten list, więc to jest z całą pewnością list do państwa, a nie do mnie w pierwszym rzędzie. Zapoznam się z nim i będę w stanie na niego odpowiedzieć - podkreślił.

Lider PO dodał, że nie ma nic przeciwko temu aby Kazimierz Marcinkiewicz spotykał się z Janem Rokitą, "o którym mówiłem już wielokrotnie, że jest przewidziany do roli wicepremiera w tym rządzie".

Według Tuska, nie jest dobrym rozwiązaniem dla kraju, aby premier i prezydent reprezentowali jedno ugrupowanie polityczne. - Polska stoi przed pierwszorzędnym wyborem politycznym, czy będzie w Polsce rządziła jedna partia, coraz wyraźniej widać o dość radykalnych zapędach w niektórych sprawach, czy jedna partia będzie miała prezydenta i premiera. Uważam, że to jest niebezpieczne dla Polski - ocenił lider Platformy.

Przypomnijmy, że Jan Rokita oświadczył kilka dni temu, że jego ugrupowanie nie zgadza się na to, by plan rządzenia i koncepcja nowego gabinetu powstawała w wyniku pracy 46 osób. (PiS zaproponowało 19 swoich ekspertów plus tyle samo z PO i ośmioro liderów obu partii). Jak powiedział, pomysł, by prace nad nowym rządem prowadziło tyle osób, jest "scieżką do klęski".

(PAP/INTERIA.PL)"

źródło: [wybory2005.interia.pl/aktualnosci/news?inf=672561]

Ciekawe czy w kwestii przynależności premiera i prezydenta do tej samej partii Tusk to samo by mówił jakby to PO wygrało wybory

lami1
 Wysłana - 3 październik 2005 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

Jedna wielka lipa a nie koalicja kazda z partii prowadzi swoja wlasna gre pileczke przepychajac z jednej na druga strone co to ma wogule byc. wielke plany paprawki do obecnego budzetu smery bajery. koalicja moze i powstanie ale dlugiej przyszlosi jej nie wroze. No i macie juz poglad na nastepna RP jak widac jeden wielki POPIS czy jak kto woli PISPO juz :)

ferry
 Wysłana - 3 październik 2005 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli po wyborach prezydenckich nic się nie ruszy to możemy mieć powtórkę z AWS...

Zdzisiu
 Wysłana - 9 październik 2005 00:32      [zgłoszenie naruszenia]

Panowie, jedni drugich kochają-teraz jeno przed wyborami taka szopka. Kaczor chce jakby, obnazyć i sprowokować Tuska swoim postępowaniem i zyskać przewagę. Po wyborach od razu zostanie sformowana koalicja i znowu będzie nam się "dobrze i dostatnie zyło".

lami1
 Wysłana - 9 październik 2005 23:08       [zgłoszenie naruszenia]

jeśli po wyborach prezydenckich nic się nie ruszy to możemy mieć powtórkę z AWS...

burdel bedzie wiekszy niz za AWS-u, ale to tylko moja opinja :)

A czy dogadaj sie po wyborach to tak gladko napewno nie bedzie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Już po koalicji Po-PiS ?