FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 657 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Jubileusz - 35 lecie pracy 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jubileusz - 35 lecie pracy"   

Neptys
 Wysłana - 17 maj 2008 11:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

W pazdzierniku br. mojej mampie mija 35lat pracy, jezeli zwolnie sie wczesniej czy zaklad ma obowiazek wyplacic mi nagrode jubileuszowa? no i czy bedac na wypowiedzeniu zlozonym przeze mnie czy taki jubileusz tez mi sie nalezy?

niech wypowiedza sie ci co sa obeznani, bez zadnych filozofii, z gory dzieki, pozdrawiam

Nie probuj zrozumiec...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jubileusz - 35 lecie pracy

Warto przeczytać: wymiary kola cale -> mm | zielona karta | co grozi za pobicie ?? | Rynek towarow itp. | Dam sog'a za informacje o "ONZ" | Biznes Plan | Amazone i inni eksperci - bis | polskie systemy rachunkowsci | Orzeczenie SN - potrzebne | Ochrona wód i srodowiska a cmentarze | Renta rodzinna | Pomocy!! | wizytówki | polskie etykiety - przepisy | Podatek | obrona konieczna - po raz n-ty :) | paralotnie | -darq13 | darq13 | kredyt | zlydtyk | zlydotyk | złydotyk | [httpwwwfacebookcomprofilephp=743264506123123] | pozycja na pieska | Urjasz | ksiezyc | darq13 | madafaka7 | show | norweski | biomechanical | bareq | motywacja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.