FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1024 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Jubileusz - 35 lecie pracy... 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Jubileusz - 35 lecie pracy..."   

Neptys
 Wysłana - 17 maj 2008 11:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

W pazdzierniku br. mojej mampie mija 35lat pracy, jezeli zwolnie sie wczesniej czy zaklad ma obowiazek wyplacic mi nagrode jubileuszowa? no i czy bedac na wypowiedzeniu zlozonym przeze mnie czy taki jubileusz tez mi sie nalezy?

niech wypowiedza sie ci co sa obeznani, bez zadnych filozofii, z gory dzieki, pozdrawiam.

Nie probuj zrozumiec...

Mariins
 Wysłana - 20 lipiec 2008 10:22      [zgłoszenie naruszenia]

jesteś swoją mamą?

prezes85
 Wysłana - 21 lipiec 2008 10:42       [zgłoszenie naruszenia]

nawet nie zauwazyl co wkleja

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Jubileusz - 35 lecie pracy...

Warto przeczytać: Kurs na strazaka w firmie | pomoc | czy można pisemnie starać się o podniesienie płacy? | Praca dla studenta - umowa na zlecenie czy o pracę? | Pytanie o stałą umowę. | Jak zarabia radio ? | Podwykonawa firmy kurierskiej | Inwestycje bukmacherskie -> łatwy zarobek | Urząd pracy a prawo jazdy C | przedstawiciel handlowy | Skurowanie mięsa | co robić, by się nie narobić, a przy okazji solidnie dorobić.. | Odprawa a umowa na czas określony... | Praca w NIEMCZECH - pilne pilne | Szukam pracy : - ) | Czy macie jakieś namiary na dobrą prace w Mielnie na sezon?? | wyciek haseł | tusze tonery | arteuza | ateizm | twórczość | nasza twórczość | go pro | silvia saint | Polek | goleniów | avatary | nasze | horror gra | teen | historie | lato w terespolu | pomysl na biznes | dlaczego zdradza | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.