FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 404 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Kłopot z dostarczaniem poczty 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kłopot z dostarczaniem poczty"   

Kasiek711
 Wysłana - 5 sierpień 2011 17:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Mam dość nietypowy problem i proszę o radę. Otóż od jakiegoś czasu listonosz, który roznosi pocztę w mojej okolicy dostarcza ją pod inny adres. Jest to tym bardziej dziwne, że nie jest to nowy pracownik (od kilku lat dostarcza nam pocztę). Podejrzewam, że robi to umyślnie, a dokładniej jest namawiany (przekupywany?) przez jednego z domowników, ponieważ potem poczta jest właśnie przez tego domownika przynoszona do domu. Zdaję sobie sprawę, że to skomplikowane, ale taka też jest moja sytuacja rodzinna.
Ostatnio zaczepiłam listonosza i zapytałam, czy jest może coś pod nasz adres. Uśmiechnął się tylko i zaprzeczył. Po czym na drugi dzień, poczta została przyniesiona... Moje (może naiwne) pytanie brzmi, czy takie postępowanie jest nielegalne ? Gdzie mogę zgłosić ten problem, żeby nie został zbagatelizowany ?
(Poczta jest dostarczana pod adres jednego ze znajomych, bo zawsze po wizycie u nich, pojawia się w domu. Zależy mi na tym, ponieważ zamówiłam dość drogą rzecz i czekam na jej dostarczenie, chciałabym uniknąć kłopotów.)
Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem, lub ma jakiś pomysł, żeby temu zaradzić ? Z góry dziękuję za pomoc.

Riddic
 Wysłana - 6 sierpień 2011 11:53      [zgłoszenie naruszenia]

jeżeli wśród tej poczty dostarczanej na inny adres były przesyłki do Ciebie (Twoje imię i nazwisko) idź na pocztę i złóż pisemną skargę do kirownika oddziału na listonosza, że do takiej sytuacji dochodzi.

matrix has you

Kasiek711
 Wysłana - 6 sierpień 2011 14:01       [zgłoszenie naruszenia]

Tak, były przesyłki adresowane do mnie. W tym np. zwrot z Urzędu Skarbowego.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Kłopot z dostarczaniem poczty

Warto przeczytać: | | kghm | libido | 663 | piotr żyła | żyła | master | sadomaso | samodyscyplina | samo dyscyplina | uległy | heroina | kindle | chamskie vol 5 | długość penisa | nasze chłopaki | zbiornikcom | Boruta | 3 wojna A>wiatowa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.