FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 691 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
K.W. Audycja 
[powiadom znajomego]    
Autor "K.W. Audycja"   

Santiagos
 Wysłana - 30 maj 2009 16:41       

Przeniesiona przez xami z działu 'Historia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Musze zrobic Audycje w budzie na temat Kampanii Wrzesniowej. Ma to trwac okolo 20 minut ale wiadomo ze ciezko wszystkie informacje w 20 minutach przedstawic. Jak macie jakies propozycje co umiescic w tej audycji lub jakies ciekawostki to prosze o napisanie. pozdrawiam

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 30 maj 2009 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

Obowiązkowo Westerplatte,32 dni obrony Helu, bitwa nad Bzurą, pod Tomaszowem Lubelskim, pod Kockiem,
Tego nie wolno Ci pominąć

Możesz dać zastosowanie takiego sprzętu jak karabin Ur czy ówczesna duma PZLU - bombowiec Łoś, udział policjantów czy korpusu ochrony pogranicza, statystyki itd.

Zmieniony przez - beldzior w dniu 2009-05-30 20:49:23

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Santiagos
 Wysłana - 31 maj 2009 10:31      [zgłoszenie naruszenia]

na pewno musze dodac sytuacje polityczna przed wrzesniem 39 i po kampanii wrzesniowej... ;p ciezko znalesc jakies ciekawostki. I takze mam dylemant na temat Westerplatte.. Dyrektor mojej budy to stary komuch i nie wiem jak zareaguje na inna wersje obrony placowki a mianowicie chodzi o Dowodce i jego zachowanie- decyzje. Ostatnio nawet musielismy ogladac film Westerplatte z 1967 ktory byl w jakiejs czesci zaklamaniem. Mam nadzieje ze za prawde nie wyleja mnie z budy hahahah

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 31 maj 2009 14:05       [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym mu zrobił na złość i dał temat Westerplatte. Ja malowałem stalinowi chu*e na zdjęciach, ty daj temat Westerplatte

I oglądaj bezcenny wyraz ryja dyrektora

Zmieniony przez - beldzior w dniu 2009-05-31 14:06:44

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

K.W. Audycja

Warto przeczytać: Matura ustna, prosze o pomoc, pilne!!! | Kto z wielkich ludzi został spalony na stosie podczas inkwizycji. | obłąkany... | Doświadczenia wojny w literaturze | matura z polskiego - wina i ekspiacja. | matura ustna polski-dziecko w literaturze | trylogia Tolkiena a czasy w których tworzył | Słowa mylone | Ruchy religijne w Polsce w XVII w | [wos]wspolpraca przygraniczna z UE | subkultury graffiti - pomocy | [POL] Romans popularny. | Przestępca - sprawca czy ofiara | Prezentacja (j.polski) - starożytność | Stereotyp Polaka - jakie ksiazki? | prezentacja z polskiego | SMAK PUSSY | bez obiektywu | Preskaler | young2 | hvdc | zajęta dziewczyna | dziewczyna w związku | dietetyk | Eurokody | squash | metro 2033 | transformers | akupresura | złoto | przestępczość | Brzydota demokracji | cytrynówka | jesteś bogiem | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.